999 rezultate për

dashurise

Llojet e dashurisë që i përjetoni, para se të gjeni partnerin ideal Le të tregohemi të sinqertë, të gjithë fantazojmë që një ditë të gjejmë partnerin/partneren ideale, që do qëndrojnë pran
“Nisi si me shaka!“ Ish-banorja e BB rrëfen historinë e re të dashurisë (FOTO LAJM) “Jam e dashuruar mbas kaq kohësh”! Kjo është deklarata më e fundit e ish-banores së Big Brother, Fiorentina Halili.
Anxhela Peristeri paska gjëra serioze, flet për lidhjen e dashurisë dhe zgjerimin e familjes (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri “Shp
Qëlloi 11 herë me thikë gruan pas refuzimit të dashurisë, kush është shqiptari që tronditi Italinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francavilla al Mare në Itali, dy ditë më parë, pasi një 27-vjeçar shqiptar ka qëlluar
Disa mite rreth dashurisë që njerëzit ende i besojnë Mitet janë padyshim shumë vështirë për t’i zhdukur. Ne zakonisht besojmë në gjëra që nuk kanë asnjë lloj fakti
"Mos më trajtoni ndryshe", Michele rrëfen jetën e tij mes dashurisë dhe sindromës Down (FOTO LAJM) Michele jeton në një provincë të Barit, është 26 vjeç dhe me sindromën Doën. Ai ka vendosur të rrëfejë për jetën e tij t
Puna dhe dashuria, si do të fillojë kjo javë Dashi Në aspektin profesional yjet janë në favorin tuaj thuajse gjatë gjithë ditës. Gjithsesi, nuk është e njëjta gjë
Janë ndarë, s'janë ndarë, detaji i rradhës i Keisit që lind dyshime për ndarjen me Stresin (FOTO LAJM) rej disa ditësh mediat rozë ziejnë nga lajmi i ndarjes së Stresit dhe Kejsit. Pas daljes së reperit nga burgu thuhet
G Bani flet për lidhjen e re të dashurisë: Nuk të kupton suedezja si shqiptarja Është hera e parë që reperi flet për jetën private. G Bani ka disa vite që jeton në vende të ndryshme të Europës dhe për
Dua Lipa feston përkrah dashurisë së re (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Dua Lipa pas ndarjes nga modeli, Isaac Carew me të cilin ishte në lidhje prej vitesh, tashmë duket
Takimi i parë i dashurisë le të jetë në muze Takimin e parë të dashurisë është mirë ta keni në një vend ku mundeni të bisedoni dhe qëndroni më gjatë me njëri-tjetrin
Buffon rikthehet te Parma? Gigi Buffon rikthehet te Parma? Është ky shkrimi i prestigjozes italiane "Gazzetta dello Sport", ku ben te ditur se Gig
Pse puthen njerëzit? Pyetja që më shpesh kërkohet në Google është se pse njerëzit puthen. Fjala “romantike” është çelësi. Ajo duhet të dif
Tre veprime që duhet të bëni urgjentisht pas ndarjes Nuk ka rëndësi se si përfundon një marrëdhënie, ndarja mund të jetë vërtet tronditëse Pas ndarjes të gjithë dëshirojn
Zgjidhni një figurë dhe shihni se çfarë këshille ka për ju Zgjidhni kartën që ju tërheq më shumë dhe gjeni këshilla që keni në dispozicion për ju! Nëse zgjodhët: Letrën e pa
Aktorja 50-vjeçare pozon gjysmë e zhveshur (FOTO LAJM) Kohë më parë ajo festoj ditëlindjen e saj të 50-të , por së fundi e dëshmoj që mosha për të mbetet vetëm në letër. Je
Humbi shikimin nga bomba italiane, burri i bën surprizën dashurisë së jetës (FOTO LAJM) Dëshira dhe vullneti i një njeriu për të ecur përpara dhe për të qenë si të gjithë të tjerët ishte pjesë e programit “Du
A do ta mbjellë pemën e dashurisë në Tiranë ministrja Shahini? (FOTO LAJM) Edhe pse dihej nga lajme të pakonfirmuara zyrtarisht se Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Besa Shahini dhe deputeti i K
Cila foto e VIP-ave ishte më e bukura për festën e Dashurisë (FOTO LAJM) Dihet se edhe në raste festash, sytë shkojnë pak më tepër nga VIP-at të cilët kanë shumë fansa në rrjete sociale. Edh
Shën Valentini, përurohet “Moli i Dashurisë” në Parkun e Madh të Liqenit Ky Shën Valentin ka ardhur ndryshe në Tiranë. Qindra çifte të reja dhe qytetarë iu drejtuan Parkut të Liqenit, ku krahas