999 rezultate për

dashurin

Pas ndarjes, Miley prezanton të dashurin e ri me familjen Këngëtarja Miley Cyrus është kthyer në qendrën e vëmendjes së mediave, pasi jeta e saj dashurore ka paraqitur shumë paqë
Xhensila Pere flet për ish-të dashurin: Nuk mund t'a quaj shok Xhensila Pere, ish-missi shqiptar njëkohësisht edhe ish-banorja Big Brother, është një prej personazheve publik më të n
E kërcënoi se do i publikonte videot me të dashurin nëse nuk bënte s*ks me të, djali e pëson keq “Nuk do të ti nxjerr videot e tua intime në internet nëse do të kryesh marrëdhënie seksuale me mua.” Ky është kërcëni
Një javë pas ndarjes, Kylie Jenner sërish "mat" me ish të dashurin (FOTO LAJM) Diçka po luhet këtu. Siç mund ta keni parasysh, Kylie Jenner dhe Travis Scott u ndanë, Kylie vizitoi ish të dashurin,
"Jam diva që nuk bëj drama, por biznes", Trejsi habit me reagimin pas akuzave për të dashurin (FOTO LAJM) “Miss Universe Albania”, e etiketuar në media si “Gangsterja e Elbasanit”, ka pushtuar mediat së fundi duke u shndërruar
Për të dashurin dhe paragjykimet, 44-vjeçarja humb 65 kg në pak muaj (FOTO LAJM) Një 44-vjeçare i vuri vetes kusht që të humbte gjysmën e peshë së saj para ditës së dasmës, por ky ndryshim drastik nuk
Pas propozimit për martesë Xheni sakrifikon për dashurinë, merr vendimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Pak ditë më parë ish-banorja e “Big Brother”, Xheni Mhillaj na habiti të gjithëve me një foto të shkëputur nga ditëlindj
10 pyetjet që bëjnë më së shumti vajzat në Google rreth të dashurit SEMrush, një kompani shërbimi që analizon dhe shet të dhënat mbi shikueshmërinë dhe informacionet në internet, tregoi pë
25 vjeçari kërcënon të dashurin e ish- bashkëshortes: Në Shqipëri i vrasim njerëzit si ty! Një 25 vjeçar me origjinë nga Shqipëria ka terrorizuar një 45 vjeçar i cili ishte i dashuri i ish- parteneres së tij, nj
Këta njerëz tregojnë si e morën vesh tradhtinë e partnerit Tradhtitë padyshim janë një nga gjërat më të hershme e që vazhdon shkatërron lidhje. Brightside ka bërë publike 10 nj
Momenti i çuditshëm bëhet viral, vajza detyron me dhunë të dashurin të hapë celularin (VIDEO) Ok, sot çmenduritë që njerëzit arrijnë të bëjnë për teknologjinë janë vërtete të një niveli që ndoshta as nuk ishte imag
U lidh me një tjetër, këngëtarja tregon si "e rrëmbeu" në momentet e fundit dashurinë e jetës (VIDEO) Nuk është hera e parë që Julka Gramo rrëfen historinë e dashurisë me DJ Andin, por këtë herë zbuloi detaje që nuk i dini
"Nuk e prezantoj të dashurin se më sulen ku*vat", habit Roza Lati (FOTO LAJM) Vajza e aktores Rita Lati, Roza Lati duket se ka gjetur dashurinë e jetës. Ditën e djeshme ajo ka ndarë një status ku
Roza Lati prezanton publikisht të dashurin, e prisnit ndryshe (FOTO LAJM) Moderatorja Roza Lati e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shfaqet vazhdimisht me foto e video të ndryshme, s
"Si mundem ta harroj?", Majk flet për dashurinë e tij të parë (FOTO LAJM) Majk është një ndër reperët më të suksesshëm të estradës shqiptare. Ai është po ashtu shumë i komentuar në media për jet
Iva Aliko vihet në siklet, moderatori "breshëri" pyetjesh për ish të dashurin deputet (VIDEO) Këngëtarja e shumë komentuar në media për deklaratat e saj, Iva Aliko ishte e ftuar në emisionin "n'Kosovë shoë", ku fol
Për inat ose jo të Duas, Isaac e gjeti sërish dashurinë dhe është bjonde (FOTO LAJM) Prej kohësh tashmë e dimë se në zemrën e Dua Lipës është shkruar me shkronja të mëdha emri i modelit Anwar Hadid. Ata
Bashkëpunim ndërkombëtar! Era sjell këngë me të dashurin e reperes më në zë të momentit (FOTO LAJM) Pas bashkëpunimit të suksesshëm me reperin rus, Sayonara Boy, Era Istrefi ka gati bashkëpunimin e radhës. Këngëtarja
Ceremoni në bregdet, Jonida dhe Besniku kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare në mart
Genc Prelvukaj: E duam Kosovën, por pa lënë mënjanë dashurinë për Shqipërinë Genc Prelvukaj: E duam Kosovën, por pa lënë anash dashurinë për Shqipërinë Në një postim së fundmi në rrjetet social