999 rezultate për

dashurie

4 këshilla për t’u ringritur në këmbë kur një histori dashurie merr fund Si të mblidhni veten kur një histori merr fund? Nga t’ja nisni për t’u ringritur në këmbë dhe për të filluar një jetë të
A po jeton Xhesika Ndoji një histori dashurie sekrete? (FOTO LAJM) Xhesika Ndoja, e cila krahas muzikës tashmë i është futur edhe biznesit, nuk ndalon së realizuari edhe foto të reja siç
Dashuria nuk ka korniza, të famshmet shqiptare që e zgjodhën partnerin më të ri se vetja (FOTO LAJM) Asnje nga ne nuk e di se si dhe sa do te zgjase nje histori dashurie. Per secilin prej nesh deshira eshte e madhe per nj
Anita bëhet romantike, i kushton fjalë dashurie Ramushit Bashkëshortja e Ramush Haradinaj, Anita ka vendosur së fundi t’i kushtoj një dedikim dashurie burrit të saj. Anita e
HOROSKOPI/ Një deklaratë dashurie do ta bëjë ditën më të gjallë Dashi Ju duhet të hiqni qafe disa situata jo të kënaqshme. Pra, merrni masa duke përfituar nga hyrja e Hënës në Akrep
Danimarka hap kufijtë për çiftet që mbetën të ndarë nga Coronavirusi Danimarka ka hapur kufijtë për çiftet që kishin mbetur të ndarë nga bllokimi për shkak të koronavirusit.Që nga e hëna, p
Deklaratë dashurie nga Eto'o: Do të vdes si interist Ikona kamerunase e futbollit, Eto’o, ka skuadrën e Inter në zemrën e tij, përkundër se pjesën më të mirë të karrierës e
Daja nis histori dashurie me mbesën: Ikim në Gjermani se këtu na njohin Një vajzë që u denoncua e humbur nga prindërit e saj, gjashtë muaj më pas ajo u kthye në shtëpi dhe tregoi se kishte jet
Në një lidhje të re dashurie, ish-banori i "Big Brother" prezanton padashje të dashurën e tij (VIDEO) Ish-banori i ‘Big Brorher’, Erion Zeqiraj ka qenë pasditen e sotme në një lidhje në ‘Skype’ me emisonin ‘Ftesë në 5’.
E pagrimuar nga dhoma e saj, Fifi tregon gjendjen përmes këtyre rreshtave (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi duket se në ditët e karantinimit ka vendosur të bëjë "rap" sërish pas një sërë balad
Rama: Kur BE na bëri deklaratë dashurie, Meta e Basha u marrosën! Kryeministri Edi Eama ka zgjedhur ti përgjigjet opozitës dhe Presidencës pas thirrjeve për 2 Marsin. "Sa më shumë Shq
Ibra mesazh dashurie tifozëve të Milanit: Nuk jam larguar kurrë Milan mori një fitore të vështirë përballë Torinos, duke siguruar gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, një sukses që është
U përfol për një lidhje me Florin, Fifi e zbulon njëherë e mirë Fifi dhe kompozitori i njohur Flori Mumajesi janë përfolur shumë se janë në një lidhje dashurie. Deri më tani dyshja
Butrint Imeri dhe Era Istrefi kalojnë pushimet bashkë, a janë në një lidhje dashurie? Askujt nuk do t’I shkonte në mendje se Butrint Imeri dhe Era Istrefi mund të kishin diçka mes vete. Dyshja përmes po
Propozime dashurie dhe udhëzime për të rritur pëllumba, zbulohen sekretet e Pablo Escobar Ai sundoi botën e kokainës për dekada deri sa u qëllua për vdekje në vitin 1993. Ishte i pamëshirshëm me ata që e tradht
Pranoi që është i dashuruar, Bruno zbulon kush ia ka marrë zemrën (FOTO LAJM) I ftuar pak javë më parë në "Klanifornia", kur Marina e pyeti nëse i rreh zemra për ndonjërën, Bruno pranoi se është i d
Në një lidhje dashurie me Redjan Rrajën, Kejvina s'tundet as para prokurorisë Ditën e djeshme në media qarkulloi me bujë lajmi se Kejvina Kthella është shoqëruar në polici për shkak të lidhjes së sa
Kaq romantik nuk e dinim, Elgit Doda e zgjon Klean me letër dashurie (FOTO LAJM) Që prej bërjes publike të lidhjes së tyre, Klea Huta dhe Elgit Doda janë parë thuajse kudo së bashku dhe janë bërë të pa
Gabimi më i madh që bën çdo shenjë zodiakale kur është në një lidhje dashurie Çdo shenjë zodiakale ka defektet dhe virtytet e veta të cilat mund të jenë më shumë ose më pak të dukshme në nivelin e n
Kiara flet hapur: Kam jetuar një histori dashurie toksike “Kam luftuar me një thyerje të pabesueshme zemre, kam jetuar me konfuzionet e mia, kam luftuar me të gjithë demonët. Nga