999 rezultate për

dashuria

HOROSKOPI/ Puna dhe dashuria, si do të java për të lindurit e çdo shenje Dashi Dite e bukur dhe me diell kjo e sotmja për te dashuruarit. Do bashkëpunoni për gjithçka me atë qe keni ne krah
"Dashuria ime", Ylli Limani bën urimin emocionues Sot është një ditë e veçantë për familjen e këngëtarit Ylli Limani. E ëma feston ditëlindjen dhe ai e ka uruar publikish
Shkak maska, deputeti shqiptar bëhet hit në mediat turke (FOTO LAJM) Deputeti opozitar, Halit Valteri, habiti sot gjatë seancës plenare ku u paraqit me një maskë “I Love Allah” në kuadër të
Dashuria nuk ka korniza, të famshmet shqiptare që e zgjodhën partnerin më të ri se vetja (FOTO LAJM) Asnje nga ne nuk e di se si dhe sa do te zgjase nje histori dashurie. Per secilin prej nesh deshira eshte e madhe per nj
Dashuria pas divorcit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj celebrojnë lidhjen (FOTO LAJM) Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që ja
Nga dashuria te puna, si do të jetë kjo javë për 12 shenjat e horoskopit DASHI Të përgjithshmet Dash të dashur këtë javë, diferenca midis Diellit në Gaforre dhe Jupiterit me Plutonin në B
HOROSKOPI/ Financat dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet këtë fillim jave E hënë, 6 korrik 2020 Dashi Është tepër e rëndësishme që të qëndroni brenda kufijve këtë jave. Me Mërkurin që larg
HOROSKOPI/ Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për nesër Dashi Edhe kjo e premte do të jetë një ditë mjaft e favorshme për dashurinë, ndaj mundohuni që të përfitoni. Ajo për
HOROSKOPI/ Puna dhe dashuria, si do të nisë dita nesër për të lindurit e çdo shenje Dashi Nëse në dashuri duhet të sqaroni diçka, bëjeni gjatë kësaj dite. Hëna do të ketë ndikim pozitiv. Në punë, janë
Dashuria është në ajër: Alfio i bën Fatmës dedikimin më të ndjerë (FOTO LAJM) Alfio dhe Fatma duket se kanë zgjedhur të shijojnë jugun e Shqipërisë dhe kanë ndarë me ndjekësit disa nga momentet pran
Dashuria nuk ka korniza, të famshmet shqiptare që e zgjodhën partnerin më të ri se vetja (FOTO LAJM) Asnje nga ne nuk e di se si dhe sa do te zgjase nje histori dashurie. Per secilin prej nesh deshira eshte e madhe per nj
Vazhdon me doza të larta dashuria mes Marta Diaz dhe yllit të Realit të huazuar te Sevilla (FOTO LAJM) Vazhdon me doza të larta lumturie historia e dashurisë mes Youtuber-it dhe njëkohësisht blogeres Marta Diaz me anësorin
Si lindi dhe mori fund dashuria mes balerinëve, Alba Hoxha largohet nga shtëpia e Albi Nakos Një nga çiftet më të komentuara të showbizz-it, Albi Nako dhe Alba Hoxha, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas plot kat
Dashuria në krizë! Sa me fat do të jetë secila shenjë sot Dashi Hëna do krijojë pengesa, mund t’ju bëjë të ndjeheni të lodhur. Përpiquni t’i lejojini vetes një moment pushimi.
Puna dhe dashuria, si do të shkojë dita sot për secilën shenjë Dashi Kjo e premte duhet shfrytëzuar sa më mirë për tu sqaruar. Nëse në raportin në çift keni patur probleme, duh
Genta Ismajli në pritje të ëmbël, dashuria me biznesmenin turk që e shkëputi nga muzika (FOTO LAJM) Një foto e vetme e këngëtares së njohur nga Kosova, Genta Ismajli, ka ngjallur një sërë reagimesh në rrjetet sociale. Aj
Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Planetet janë në anën tuaj dhe dita do të jetë mjaft pozitive. Edhe takimet janë mjaft të favorshme. Pas proble
Si rrallëherë, Drini Zeqo flet për jetën private: Kjo vajzë është dashuria ime më e madhe (VIDEO) Gazetari Drini Zeqo ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan-it”. Si rrallëherë, ai ka folur
Maradona kujton titullin historik me Napolin, 10 maj 1987 (VIDEO) Dashuria e përjetshme mes Diego Maradonës dhe Napolit u rindez sot, me rastin e 33-vjetorit të kampionatit të parë të fi
Ju zbulua padashur dashuria e pamundur, Fifi ndan publikisht vendimin që ka marrë (FOTO LAJM) Që prej ditës së djeshme, në media ka qarkulluar lajmi i marrëdhënies së këngëtares Fifi me personin misterioz me inicia