999 rezultate për

dashuri

HOROSKOPI/ Në dashuri bëni kujdes, shmangni debatet me partner-in/en Dashi Në dashuri duhet të bëni kujdes, pasi mund të hasni në debate të rrezikshme në raportin në çift. Mendohuni mirë
HOROSKOPI/ Sot mund të gjeni një zgjidhje lidhur me paratë, do të ketë edhe përmirësime Dashi Në dashuri duhet të mundoheni që të ruani qetësinë. Jeni në pritje të diçkaje që vonon të vijë dhe kjo gjë ju a
HOROSKOPI/ Mos debatoni me partnerin/en, duhet të përpiqeni që të kuptoni Dashi Në dashuri duhet të mundoheni që të ruani qetësinë. Jeni në pritje të diçkaje që vonon të vijë dhe kjo gjë ju a
HOROSKOPI/ Puna dhe dashuria, si do të java për të lindurit e çdo shenje Dashi Dite e bukur dhe me diell kjo e sotmja për te dashuruarit. Do bashkëpunoni për gjithçka me atë qe keni ne krah
"3 herë në natë janë pak", çfarë thotë Olta Sheta për të "dashurin" (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Olta Sheta merr shpesh herë vëmendjen e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që post
"Dashuria ime", Ylli Limani bën urimin emocionues Sot është një ditë e veçantë për familjen e këngëtarit Ylli Limani. E ëma feston ditëlindjen dhe ai e ka uruar publikish
Rita Ora "çmend' rrjetin, pushime topless me të dashurin dhe miqtë (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme dhe mjaft e dashur nga publiku Rita Ora, edhe këtë verë ka ditur të tërheqë vëmendje. Bukuroshja
"Kërkova dashuri por gjeta shumë më shumë", urimi special i Jonës për kunatën (FOTO LAJM) Mardhënia e Jona Spahiut me motrën e bashkëshortit tashmë është publike dhe shembull për tu ndjekur. Kunatat shkojnë
Sipas moshës suaj, ora më e mirë e ditës për të kryer marrëdhënie Kur bëhet fjalë për trupin e njeriut, duhet të dini se ai është i ndikuar nga ndryshimet që ndodhin në organizëm. Në
HOROSKOPI/ Jini pozitivë, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Në dashuri bëni mirë që të ruani qetësinë dhe të mos i trazoni ujërat. Do të ishte mirë që ti shmangnit polemik
Lekë, njohje të reja, dhurata! Meri jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit pasi sot planeti Mërkuri në Gaforre takohet në gradë ekzakte me Jupiterin
Habit Kryemadhi: Rama ka blerë sek*in por dashurinë nuk e blen dot Monika Kryemadhi, kryetarja e LSI-së ka nënkuptuar se LSI do të hyjë me lista të veçanta dhe jo me listë të përbashkët m
"Vend i mrekullueshëm për relaks dhe dashuri", Oriola dhe Grezda zbukurojnë rrjetin Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një nga çiftet më të përfolur së fundmi. U tha se dyshja i kishte dhënë fund marrëdh
"Vend i mrekullueshëm për relaks dhe dashuri", Oriola dhe Grezda zbukurojnë rrjetin Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një nga çiftet më të përfolur së fundmi. U tha se dyshja i kishte dhënë fund marrëdh
Si rrallë herë, Agron Llaka bëhet serioz e poston foton e ëmbël familjare (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj i ka dedikuar një shkrim të ëmbël bashkëshortes së tij pasi festojnë 36-vjetorin
"Rejan" mohoi lidhjen, i dashuri i saj bën veprimin e papritur (FOTO LAJM) Aktorja e serialit “Rejan”, Ebru Sahin ka qenë ditët e fundit në vëmendje të mediave turke pasi gazetarët i zbuluan lidh
Ardit Gjebrea një romantik i pandreqshëm, poston fotot plot dashuri të gruas e vajzës(FOTO LAJM) Moderatori Ardit Gjebrea është një nga emrat më të dashur të ekranit prej shumë vitesh. Ai ka nisur pushimet me famil
"Po i bëj qejfin Donaldit", sakrifica e Borës për të dashurin (VIDEO) Moderatorja e njohur, Bora Zemani ka treguar me postimin e fundit në rrjetet sociale se ka provuar një eksperiencë të re
I morën burrat më të vegjël se vetja, VIP-at shqiptarë që thyen tabutë (FOTO LAJM) Asnjëri nga ne nuk e di se si dhe sa do të zgjasë një histori dashurie. Për secilin prej nesh dëshira është e madhe për
Atalanta, bukuria e Italisë që fitoi dashurinë e të gjithëve Në këtë sezon ka pasur vlerësime të mëdha për Atalantën, aqsa nuk kanë qenë të pakët ata që kanë shtruar pyetjen: “Në rr