999 rezultate për

dashura

Momenti i sikletshëm, gruaja lind fëmijën në të njëjtin spital ku po lindte edhe e dashura e burrit Një grua ka zbuluar ditën që do të lindte se bashkëshorti e tradhtonte me një tjetër. Një gjinekologe në një spital
E dashura e tij po tërbon Instagramin, Ylli i Atl Madrid nis pushimet me të (FOTO LAJM) Ylli i Atl Madrid, Marcos Lloriente ka nisur pushimet së bashku më të dashurën e tij pas mbarimit të La Ligas, shkruan A
Surprizon ish e dashura e Ronaldos, blen skuadër futbolli dhe jep premtime të mëdha (FOTO LAJM) Modelja kiljane e revistës "Playboy", Daniella Chavez, e cila në të shkuarën është komentuar për lidhjen me Cristiano R
Zbulohet e dashura e Azet, reperi kapet "mat" me vajzën e biznesmenit shqiptar (FOTO LJAJM) Reperi i hiteve “S’kam kohë”, “Qa bone” etj, Azet, muaj më parë në llogarinë e tij në Instagram, dha një lajm që me sigu
Berluskonit i kushton ndarja nga e dashura vite më e re "sa qimet e kokës" Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi, edhe pse tashmë mbush 84 vjeç, vazhdon të ketë një jetë aktive në fushën e r
Merrni frymë thellë, pozat më të fundit të Georginës nga jahti janë speciale (FOTO LAJM) E dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, Georgina Rodrigues, është mjaft aktive në profilin e saj në “Insta
E dashura e Dybalas tregon trupin pa filtra (VIDEO) Oriana Sabatini, e dashura e yllit të Juventusit Paulo Dybala sqaroi me këtë video se nuk ka shtuar peshë në trupin e sa
Tentoi të kalonte ilegalisht jashtë kufirit 9 sirianë, arrestohet 21-vjeçari dhe e dashura e tij Një 21-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Elbasan, pasi akuzohet se ka ndihmuar për kalim të paligjshëm të kufijve,
E dashura feston ditëlindjen, Ardian Bujupi i bën urimin publik (FOTO LAJM) Në qershor të këtij viti, këngëtari i njohur Ardian Bujupi bëri publike lidhjen e dashurisë me një vajzë të quajtur Sabr
E dashura e Verrattit i përgatit super drekë (VIDEO) Marco Verratti tregon në mediat sociale drekën që e përgatiti e dashura e tij Xhesika Aidi. Të dy janë së bashku prej
E dashura e Dele Alli e nis verën me foto "bombastike" (FOTO LAJM) Vera sapo ka nisur dhe të shumta janë modelet që ekspozojnë linjat e tyre në rrjetet sociale, ku tërheqin vëmendjen e të
Flet e dashura që nxorri në pritë Billën: Isha e lidhur me të dy Ka nisur seanca për caktimin e masës së sigurisë për Adiola Lakrën, vajza që dyshohet se ka nxjerrë në pritë Hekuran Bil
Nga e dashura e Billës, tek ish-Miss Skrapari: Bukuroshet që nxorrën para pritës të dashurit e tyre Adiola Lakra nuk është e vetmja vajzë që ka 27-vjeçarja që u bë e njohur për publikun shqiptar si kurthi i Hekuran Bill
Telefonata që çoi në ekzekutimin e Hekuran Billës, si u zbulua ish e dashura e përfshirë në krim Një 26-vjeçare është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi dyshohet se ka bashkëpunuar me autorët e dyshuar të vrasjes s
E futi në kurth e dashura, detajet e errëta nga ekzekutimi i Hekuran Billës Hekuran Billa u nxor në pritë para atentatorëve nga ish e dashura e tij. Burimet konfirmojnë se Adiola Lakra, 26-vjeçarj
Bionde dhe me sy bojëqielli, kjo është e dashura që nxorri në pritë Hekuran Billën (FOTO LAJM) Detaje të reja zbardhen nga eliminimi i Hekuran Billës, ku mësohet se është përdorur si karrem e dashura e tij, Adjola L
Don zhuan i madh, fotot e DiCaprios me të dashurat super s*ksi (FOTO LAJM) Leonardo DiCaprio ka një listë të gjatë të modeleve që kanë “lënë kokën” pas tij. 45-vjeçari kurrë nuk ka pasur lidhje m
Shoqe me ish-in e të dashurit, Sara dhe Dafina shprehin publikisht dashurinë njëra-tjetrës (FOTO LAJM) Foto e Sara Hoxhës (e dashura e Ledrit) me Dafinën (ish e dashura e Ledrit) bëri bujë pak ditë më parë. Sara nuk e ka
Kjo është e dashura e Kumbullës (FOTO LAJM) Marash Kumbulla është padyshim një nga zbulimet më të mëdha në Serinë A, i cili më paraqitjet e tij të shkëlqyera ka tër
"Do të shqyej", reperi shqiptar tregon në emision si e dashura i kapi tradhtinë (FOTO LAJM) I ftuar në emisionin "Why not", së fundmi ishte reperi i njohur nga Kosova, Kastro, i cili gjatë intervistës tregoi një