999 rezultate për

dashur

Më në fund! Dj Sardi zbulon fytyrën e vajzës që i ka marrë zemrën prej 12 vitesh (FOTO LAJM) DJ Sardi ka zbuluar fytyrën e të dashurës së tij, të cilën e mban misterioze prej kohësh. Kohët e fundit lidhja e Sar
HOROSKOPI/ Mos e humbni besimin në dashuri, e premtja do t'ju sjellë fat Dashi Kjo ditë mund të jetë vërtetë e bukur, nëse keni njeriun e duhur në krahë. Ndonjë problem mund të hasni me të l
10 vjeçarja hyri në mësim online, i dashuri i vret nënën para syve Një nxnënëse 10-vjeçare në Florida hyri në platformën online Zoom në ditën e parë të mësimit virtual kur nëna e saj u vr
Pse ulemi në njërin gju kur propozojmë martesë? Propozimet e martesës janë vërtet emocionuese, por njëkohësisht edhe të thjeshta. Krejt çfarë duhet të bëni është të ule
Zgjidh çiftin që mendon se është më i lumtur dhe zbulo diçka për lidhjen tënde të dashurisë Marrëdhënia që keni me të dashurin tuaj mund të zbulojë shumë gjëra vetëm nga mënyra sesi ju shikon partneri juaj, nga m
6 gjërat që ua rikthejnë dashurinë e humbur përsëri në lidhje A ndjeheni sikur ju dhe partneri juaj duhet të rregulloni atë shkëndijë të vjetër? Nuk është e pazakontë që çiftet t
HOROSKOPI/ Dashuri e re duket në horizont, si të përgatiteni Dashi Ju keni talentin, keni kohën dhe keni mbështetjen e shumë njerëzve. Nuk është koha të mendoni se çfarë ka shkua
Do bëhej nuse por u përcoll me arkivol të bardhë, historia e Sahar në Liban përlot botën Sahar Fares, 27 vjeç, po planifikonte dasmën, por në vend të kësaj, familjarët mbajtën një ceremoni mortore, pas shpërth
Kur dashuria nuk njeh moshë, të rinjtë që u lidhën me të moshuar (FOTO LAJM) Asnjë nga ne nuk e di sa do të zgjasë një histori dashurie. Për secilin prej nesh dëshira është e madhe për një dashuri
Shenja më e ëmbël, më e ndershme dhe më e dashur e zodiakut Kjo shenjë astrologjike kontrollohet nga planeti i Mërkurit. Ato njihen si “perfeksioniste”. Njerëzit e lindur nga 23 gu
Gjendet pas 3 ditësh zhdukje, 15 vjeçarja u arratis me të dashurin në Fushë Krujë 15 vjeçarja e raportuar e humbur prej 3 ditësh është gjendur në Fushë-Krujë. Ajo është gjendur tek shtëpia e një djal
Tha se u ndanë! Robert Berisha kapet mat me modelen që i shprehu publikisht dashurinë Deklarata bombë e modeles Jessica Kadiu, e cila pranonte lidhjen me Robert Berishën, bëri bujë në mediat shqiptare pasi
Agron Llakaj jep lajmin e hidhur: Nënë, na ke kërkuar të mos derdhim lot (FOTO LAJM) Agron Llakaj ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të personit të dashur në familje. Në një shkrim në Instag
Nga e dashura e Martinez te e Inzaghit, këto janë vajzat joshëse që bëjnë bujë (VIDEO) Të dashurat e futbollistëve padyshim që bëjnë jetë luksoze, shkruan Albeu.com. Ato përfitojnë nga paratë e shumta të
HOROSKOPI/ Në dashuri bëni kujdes, shmangni debatet me partner-in/en Dashi Në dashuri duhet të bëni kujdes, pasi mund të hasni në debate të rrezikshme në raportin në çift. Mendohuni mirë
Bes Kallaku humb personin e dashur, bën dedikimin prekës (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit shqiptar, Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale ndarjen e shpejtë nga jet
Rahu të dashurën dhe abuzoi s*ksualisht, detaje nga dëshmia e 21 vjeçares në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një 24- vjeçar i cili ka abuzuar seksualisht me të dashurën e saj pa dëshirën e kësaj të
Ish-deputetja humb nënën nga COVID-19, jep lajmin e hidhur me fjalët prekëse Ish-deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Teuta Hadri, ka njoftuar ditën e sotme se i ka vdèkur e ëma. Ajo përmes
Lum ju! Kjo është shenja më e dashur dhe e ëmbël e horoskopit Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristikat e veta. Ndërsa disa janë ekstrovertë dhe flasin shpesh për emocionet e tyre m
HOROSKOPI/ Sot mund të gjeni një zgjidhje lidhur me paratë, do të ketë edhe përmirësime Dashi Në dashuri duhet të mundoheni që të ruani qetësinë. Jeni në pritje të diçkaje që vonon të vijë dhe kjo gjë ju a