999 rezultate për

dashnorin

I gjetën në kasolle dhe i vranë dashnorin, kjo është vajza 20 vjeçare Gjeci, babai i tre fëmijëve, shofer i furgonit të linjës së Tiranës, u godit me sende të forta në kokë dhe ndërroi jetë
Vjehrra shqiptare kap mat nusen me dashnorin, ia nxjerr të gjitha në Facebook (FOTO LAJM) Një vjehërr e nëpërkëmbur sidomos kur i ke tradhtuar edhe djalin nuk duhet marrë asnjëherë lehtshëm. Rasti më i fund
Vrau burrin e vjehrrën me dashnorin, zbardhet shkaku i krimit monstruoz Ngjarja e rëndë e 22 janarit të këtij viti, ku nënë e bir u vranë dhe më pas u dogjën tronditi jo vetëm Vlorën por edhe
Vjehrra kap nusen mat, dashnorin e shtyp makina duke vrapuar (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka tronditur një qytet në Turqi. Mësohet se një grua ka kapur mat nusen e saj, nënë e tre fëmijëv
"Të kam filmuar me dashnorin", pacienti provokon seksualisht dentisten Një dentiste në Tiranë është kthyer në shenjestrën e sulmit seksual të një personi të identifikuar tashmë nga prokuroria
Bes Kallaku “ironizon” Dashnorin: Vetëm ti shkon për peshk me kallashnikov! Duket se aktori i humorit Bes Kallaku këtë herë ka vendosur të përfshijë në humoret e tij edhe këngëtarin e njohur të hi
Zihet me burrin, për të fshehur dashnorin, pas vjen policia ndodh çudia Një gjermane 38-vjeçare ka qenë e vëmendshme për të mos zbuluar të dashurin e saj në kohën kur në banesë vjen burri i sa
Vrau vjehrrën dhe burrin me dashnorin, detaji që nxorri zbuluar nusen e shtëpisë Policia ka zbardhur tashmë të plotë vrasjen dhe djegien e nënës dhe të birit disa muaj më parë në Vlorë. Nisur nga p
Kunata e kapi mat me dashnorin në sy të fëmijëve, çfarë ndodhi me nusen nga Shkodra Kunata dhe bashëshorti i saj kapën mat me dashnorin në krevat në prani edhe të fëmijëve një grua nga Shkodra, ngjarje të
41-vjeçari braktiset nga gruaja pas aksidentit: Më tha po iki me dashnorin Ylli Hoxha pas një aksidenti të rëndë dhe pasojave fatale që i ka lënë atij në trup ka humbur familjen dhe kjo është ars
Modelja bëri varrin e vet dhe vrau dashnorin, si ndodhi krimi i bujshëm në Stamboll Dalin detaje të reja në lidhje me vrasjen dyfishtë të moderatorit dhe aktorit Vatan Sasmaz dhe Filiz Aker. Kjo e fundit
Zgjerohet skandali, pas videos së gruas me dashnorin, burri... Vazhdon akoma historia e familjes nga Shkodra ku nënës së dy fëmijëve iu publikua videoja intime me dashnorin në krevat.
Aurela Gaçe kapet “mat” me Dashnorin (FOTO LAJM) Këngëtarja Aurela Gaçe si gjithmonë di si të tërheqë vëmendjen me postimet e saj. Në rrjete sociale ajo ka postuar nj
Aurela Gaçe i "shtang" të gjithë: E pranoj hapur, në dasmë kam edhe burrin edhe dashnorin Aurela Gaçe, tashmë njihet per sensin e saj te humorit. Por kjo qe ka bërë ne dasmen e saj duket se e kalon çdo fantazi.
Vajza akuzon mamin: E vinte babin në gjumë me valium dhe fuste dashnorin natën në shtëpi (FOTO LAJM) Një histori e pazakontë vjen sot në emisionin “Me zemër të hapur” në “News24”. Një baba i ri në moshë dhe vajza e tij ad
DURRËS/ Vjehrra e kapi me dashnorin në shtrat, e vrasin me pesë thika Në listën e 21 personave shumë të kërkuar në qytetin e Durrësit janë edhe dy femra të shpallura nga policia në kërkim.
DURRËS/ Vjehrra e kapi me dashnorin në shtrat, e vrasin me pesë thika Në listën e 21 personave shumë të kërkuar në qytetin e Durrësit janë edhe dy femra të shpallura nga policia në kërkim.
Nusja me dashnorin i grabsin 10 mln lekë vjehrrit të moshuar Një i moshuar nga qyteti i Sarandës ka denoncuar në polici grabitjen e një shumë prej 10 milionë lekë të vjetra. Pas het
30-vjeçari ankohet se e dhunon gruaja Një 30-vjeçar nga Shishtaveci i Kukësit pretendon se e dhunon bashkëshortja. Seman Hoxha me bashkëshorten, Mine Hoxha. Ç
Skandali në Belgjikë, nënkryetarja e bashkisë seks me dashnorin në zyrë (VIDEO) Nënkryetarja e Bashkisë së Fiandre, në Belgjikë, Els Uyetterhoeven kapet mat duke bërë seks me dashnorin e saj në zyrë.