999 rezultate për

dashnore

Gruaja zbulon tradhtinë, publikon mesazhet e futbollistit me dashnoren Një histori gazmore vjen nga Anglia, aty ku ish-sulmuesi i Charlton dhe Millwall, Christ Zebroski, ka tradhtuar gruan e
"Dërgon letra sikur ta kesh dashnore", Rama replikon me komentuesit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama i dërgoi sot letrën e 5-të radhazi kryetarit të opozitës, Lulzim Basha me të cilën ndër të tjera a
Burrat dhe gratë tradhtojnë me dashnorë, por në Facebook duken familje ideale Nga Anisa Bega Kjo temë vazhdon edhe diskutohet në vende të ndryshme të botës, por ndalesën e kemi në vendin t
Ish-ministra me dashnoret! Ku gjendet serveri që ka regjistruar orgjitë në "Santa Quaranta"? Kur dha dorëheqjen një vit e gjysmë më parë, ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani deklaroi se në hotelin e Klement Bal
Shqiptarja flet për The Sun, si e kapa rolin e dashnores (FOTO LAJM) Ajo ishte një ndër banoret më të komentuara brenda shtëpisë së “Big Brother 7” dhe vazhdon të jetë shumë e komentuar në
"Kur je në rolin e dashnores duhet t'i bësh të gjitha!", Ronela habit me deklaratën (VIDEO) Performanca e Ronela Hajatit tek “Kënga Magjike” rrëmbeu zemrat e të gjithëve. E pas kësaj sigurisht që “Thumb” kish
Sherr në studio, gruaja thotë se e kapi burrin me dashnoren Divorci dhe pasojat e tij shpesh herë nuk kanë të sosur. Historia e 36-vjeçares nga Korça e rrëfyer në emisionin ‘Me Zem
Kjo të gjen kur bëhesh me dashnore, la nam duke u arratisur lakuriq (VIDEO) Video e një burri nudo duke dalë nga dritarja e një banese është bërë virale në mediat sociale. Raportohet se ai kish
"Kam dashnore", Ramush Haradinaj i thotë emrin në emision Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ishte i ftuari i radhës sot në emisionin “Xing me Ermalin”. Drejtuesi i emis
Orgji e ministrave me dashnoret? Artan Hoxha: Po u hapen kamerat e Santa Quarantas do ketë spektakël Artan Hoxha ka deklaruar ditën e sotme pas arrestimeve të bujshme disa fakte interesante për Escobarin e Ballkanit, Klem
Kap dashnoren e burrit dhe i fut një grushtim saqë tmerron të gjithë (VIDEO) Të tradhtohesh nuk është e lehtë, por kjo grua duket se e ka shfryrë inatin. Ky është momenti tronditës kur një grua
E kap me dashnoren, gruaja shemb në dru burrin shofer (VIDEO) Në videon e mësipërme duket momenti kur një grua e zë burrin e saj që punon si shofer autobusi, me të dashurën e tij të
Njeriu i shpellës mburret me "dashnoret" turiste (VIDEO) Një banor i shpellës Thai, 48 vjeç, mburret me historitë e tij të suksesshme romantike, pasi tërhoqi një turiste ruse, p
Burri denoncon: Policët e Peqinit kanë dashnore gruan time, ajo më rreh Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një ngjarje të rëndë të ndodhur në komisariatin e Peqinit. Ka qënë një qy
Ministri norvegjez shkel ligjin për dashnoren iraniane, mësoni ku kanë bërë qef Ministri i Peshkimit të Norvegjisë ka dhënë dorëheqjen pasi ka shkelur protokollin e sigurisë gjatë pushimeve në Iran me
Zbulohet skandali, burri i moderatores dhjetë vjet me dashnore Emisioni i saj "The Wendy Williams show" është ndër më të ndjekurit në Amerikë dhe karakteri i saj i çiltër dhe pa kompl
A të merr malli për dashnoren e parë? Si përgjigjet Arian Çani Aktori i humorit Rezart Veleshja mbrëmë ishte i ftuar tek "Zonë e Lirë" ku imitoi Arian Çanin. Ai kishte përgatitur n
Aktori tregon për marrëdhënien me gruan: Jemi si dashnorë Neritan Liçajn dhe bashkëshortja e tij Holta prej 21 vitesh janëë bashkë. Megjithatë ata nuk pëlqejnë ta konsiderojnë ve
E frikshme, gruaja zhvesh në mes të rrugës dashnoren e burrit dhe i djeg trupin Këto janë pamjet tronditëse kur grua xheloze ka zhveshur në mes të rrugës një tjetër femër, sepse mendonte se ishte e da
Burri akuzon gruan se tradhtoi 5 herë, ajo i nxjerr SMS-të me dashnoren Pas 7 vitesh martesë, me tre fëmijë 30-vjeçarja shkoi drejt divorcit. Ermira Beqo, nëna e tre fëmijëve ka më shumë se