999 rezultate për

dashje

Publikoi pa dashje pozën nudo: Cardi B zbulon më kë ishte në shtrat (FOTO LAJM) Cardi B dhe Offset ishin në shtrat së bashku kur ajo postoi aksidentalisht një foto nudo në Instagram këtë javë, shkruan
"E përplasa padashje, jo për hakmarrje", Estrefi mohon vrasjen e kushëririt Autori i dyshuar Mslim Estrefi ka mohuar të ketë vrarë kushëririn e tij Shaqir Estrefi për hakmarrje. Ai ka rrëfyer s
Po manovronte traktorin në oborr, babi shtyp pa dashje djalin 5 vjeç Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq ku një shtetas duke manovruar traktorin ka dëmtuar pa dashje të birin e tij, vet
Parandalohet ngjarja e rëndë në Korçë: Hajdutët çanë padashje tubat e gazit të Kishës Në Kishën Katolike Ringjallja, të Korçës mbrëmjen e sotme është vene re se pa pasur rrjedhje gazi , e cila dyshohet të j
E zbuluan lidhjen padashje, fejohen Demi Lovato dhe Ehrich Max Demi Lovato dhe partneri i saj, Ehrich Max, janë fejuar. “Kur isha e vogël, babai gjithnjë më quante ‘partnerja ime’
Gjyla para derbit: Kam një vit që "qaj" nga arbitrat, ngatërruan me dashje kartonët Lushnja luan derbin me Apoloninë, por, duket se trajneri Ilir Gjyla e mer me sportivitet dhe batuta, e madje si për iron
Shpërthen ish-lojtari i Kombëtares: Dënojini dhe hiquni 15 ose 20 pikë, Halili e tregoi në publik pa dashje Ish-trajneri i Vllaznisë dhe lojtar i Kombëtares, Roland Luçi është i sigurt se ndeshja mes Bylisit dhe Tiranës për gjys
Bonucci zbulon "padashje" fanellën e sezonit tjetër të Juventusit (FOTO LAJM) Juventusi po bëhet gati edhe për sezonin e ardhshëm. Skuadra bardh e zi duket si ka bërë gati fanellat që do t’i përd
Manipulim me dashje apo?! Rama citon Rajmonda Bulkun për shembjen e teatrit por jo të vërtetën Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë kryeministri Rama foli sërish për teatrin. Në mbrojtje të vendimit për t'u sh
Deri në 5 vite burg, hyjnë në fuqi masat ndëshkuese për shkelje të karantinimit Pas botimit në fletoren zyrtare më 23 prill, ndryshimet ligjore në Kodin Penal, që parashikojnë dënim me burg për person
Në një lidhje të re dashurie, ish-banori i "Big Brother" prezanton padashje të dashurën e tij (VIDEO) Ish-banori i ‘Big Brorher’, Erion Zeqiraj ka qenë pasditen e sotme në një lidhje në ‘Skype’ me emisonin ‘Ftesë në 5’.
Gabimet pa dashje me rrjetet sociale, 8 gjërat që nuk duhen postuar asnjëherë Shumë njerëz i kanë kthyer rrjetet sociale në dritare komunikimi, por edhe informimi. Por, asnjëherë nuk kanë menduar se
Meta dekreton ndryshimet në Kodin Penal: Burg për ata që përhapin me dashje koronavirusin Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekretuar ndryshimet në Kodin Penal. Sipas tij këto masa janë të nevojshme në k
Po pastronte armën, polici qëllon pa dashje veten Një oficer policie në Vlorë po pastronte armën mbrëmjen e sotme, kur aksidentalisht ka qëlluar veten. Oficeri i Policisë
Ilir Meta: Populli grek humbi sot një ikonë liridashje, ne një mik shumë të çmuar Presidenti Meta ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta e heroit të rezistencës antifashiste në Greqi, Manolis Gle
Instagrami i bëri "gropën", Demi Lovato zbulon padashje të dashurin në një video live (VIDEO) People punon fort, por njerëzit në Instagram punojnë më fort. Prej pak kohësh, Demi Lovato përflitet se është në një rom
16 vite burg, i riu që vrau shokun kërkon mëshirë: Kishim pirë drogë! 16 vite heqje lirie për të riun i cili nën ndikimin e substancave narkotike theri për vdekje shokun e tij. Muhamet Sa
Plagosi me thikë të 25 vjeçarin, kapet i riu në Kamzë Policia e Kamzës ka arrestuar një 34 vjeçar pasi plagosi me thikë për motive të dobëta 25 vjeçarin me iniciale R.K..
Pa dashje? Klea Huta zbuloi për ndjekësit gjininë e bebit (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë disa muaj më parë. Dyshja ndau fotot e ëmbla të këtij mo
Amnistia për të burgosurit, ndryshimet e reja dhe kush përfiton Qeveria ka dërguar në Parlament një ligj për amnisti të gjerë në burgje. Ligji parashikon që të gjithë të burgosurit mes