999 rezultate për

dashi

40 vjeç dhe "bombë", Kim Kardashian zbulon "sekretin" kundër plakjes (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Kim Kardashian festoi 40 vjetorin e lindjës, ndërkohë së fundmi ka ndarë me ndjekësit në rrjete social
S'mund të ishte ndryshe, brenda festës së "çmendur" të 40-vjetorit të Kim Kardashian (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, Kim Kardashian mbushi plot 40 vjeçe dhe familja e saj i bëri një festë të paharrueshme. Dhe duket se
Pas skandalit, Khloe dhe Tristan rikthehen sëbashku zyrtarisht Pas muajsh spekulimesh, Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson më në fund kanë konfirmuar se janë sërish bashkë teksa fes
Video që befasoi rrjetin, Khloe dhe Tristan duke shkëmbyer puthje në 40-vjetorin e Kim (VIDEO) Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson duket se po e shijojnë maksimalisht raportin e tyre. Burime për ‘Hollywoodlife’ tr
A është beli i saj vërtet aq i hollë? Përmasat reale të Kim Kardashian (FOTO LAJM) Format e Kim Kardashian i kanë bërë gjithmonë njerëzit të flasin. Gjoks e vithe të mëdha dhe bel i hollë, por sa janë re
Kim Kardashian rrëfen ngjarjen më të frikshme të jetës dhe shpërthen në lot (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “My Next Guess Needs No Introduction” të David Letterman, Kim Kardashian rrëfeu me detaje se si i v
Kim Kardashian dhe Paris Hilton rikthejnë këtë trend të 20 viteve më parë (VIDEO) Kim Kardashian dhe Paris Hilton kanë rikthyer edhe njëherë për të gjithë ndjekësit një nga pamjet më ikonike të tyre të
Kurrizin dhe tangat e kuqe zbuluar, Kim Kardashian tërheq vëmendjen me fustanin (FOTO LAJM) Femra më seksi në botë, Kim Kardashian, ka publikuar së fundmi disa fotografi në rrjetet sociale, ku menjëherë ka tërheq
Sherr dhe keqkuptime, 8 kombinimet më të këqija të shenjave Dashi dhe Gaforrja Të lindurit nën shenjën e Dashit janë të paqëndrueshëm dhe energjikë, ndaj Dashi nuk përshatet mir
Kim Kardashian është zyrtarisht më e pasur se Kylie Jenner Sipas Forbes Kim Kardashian është më e pasur se motra e saj më e vogël, Kylie Jenner, të cilën revista e kishte cilësuar
"Pushtojnë" rrjetin, por këto foto nxorrën bllof motrat Kardashian-Jenner (FOTO LAJM) Prej vitesh, vajzat e familjes Kardashian pushtojnë rrjetet dhe tabloidet në mbarë botën por ajo çka ka rënë në sy në fo
Kim Kardashian shpërthen në lot gjatë intervistës: Kam folur për këtë temë (VIDEO) Kim Kardashian po kalon disa muaj të vështirë në aspektin personal dhe profesional. Marrëdhënia e saj me Kanye West ësht
Ka bërë gati divorcin? Fotot joshëse të Kim Kardashian zbuluan marrëdhënien me Kany (FOTO LAJM) Lidhja e Kim Kardashian dhe Kanye West ka qenë nën vëzhgim pas raportimeve se ata mund të divorcohen. Por disa fotogr
"Fshije menjëherë", foto e vjetër nga Kim Kardashian shkakton debat mes motrave (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kylie Jenner janë padyshim ndër personazhet më të komentuar me famë botërore. Yjet e “Keeping Up With
Me bikini minimaliste, Kim Kardashian ia bën më të vështirë ndarjen Kanye West (FOTO LAJM) Pavarësisht se po kalon një periudhë krize në martesën e saj me Kanye West, Kim Kardashian, vijon që të fokusohet te vet
Gati t'i marrë "fronin", shoqja e ngushtë i nxjerr sekrete e errëta Kim Kardashian (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka debatuar me miken e saj të ngushtë Larsa Pippen disa javë më parë. Sipas mediave të huaja, njëri prej
Show-t të famshëm i erdhi fundi, Kendall Jenner shfaqet në rrugë në super formë (FOTO LAJM) Kendall Jenner është parë për herë të parë në publik, që ku u bë i ditur lajmi se show i famshëm i familjes, “Keeping Up
Klani Kardashian-Jenner i jep fund "dramës", heqin dorë nga reality show i famshëm Një ditë pasi u lajmërua se “Keeping Up With The Kardashians” do të përfundojë, Kris Jenner ka folur për herë të parë pë
Khloe Kardashian në pritje të ëmbël, foto që shtoi dyshimet (FOTO LAJM) Një postim që Khloe Kardashian ka bërë së fundmi në Instagram, ka shtuar dyshimet se ylli televiziv është në pritje të f
Siç di vetëm ajo, Kim Kardashian shfaqet mahnitëse në setin e ri fotografik (FOTO LAJM) Kim Kardashian tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave me daljes e saj në publik. Ylli televiziv duket se i është rikthyer