999 rezultate për

dash

Fifi i tregon të gjitha: 3 arsyet pse zihet me të dashurin (FOTO LAJM) Filloreta Raci ose siç njihet me emrin e artit Fifi është një nga këngëtaret më të sukseshme të momentit. Së fundmi,
Gjeni ku ndodhet lapsi brenda 20 sekondash (FOTO LAJM) Jeni gati për një test të shpejtë që provon vigjilencën dhe përqëndrimin tuaj? Në foton e mbushur me libra, ndodhet
HOROSKOPI/ Mësoni çfarë parashikojnë shenjat për javën që vjen Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë që sillet për lexuesit. Horoskopi javor evidenton se këto
S'ka më flokë të gjatë, Kim Kardashian kthen në trend këtë look (FOTO LAJM) Dita e Falenderimeve e ka gjetur yllin e “Keeping Up With the Kardashians”, Kim-in, me një tjetër look. Kësaj here, 4
Tre ditë më parë u shfaq me të dashurin e ri, Megan Fox i jep divorcin bashkëshortit (FOTO LAJM) Megan Fox është ndarë zyrtarisht nga bashkëshorti i saj Brian Austin Green. Vetëm tre ditë pasi u shfaq për herë të
Melisa ia thotë në sy Anës: S’e ka fajin dashnorja nëse burri të ikën nga krevati! Ana dhe Melisa u përfshinë sërish në një debat në emisionin "Përputhen" në Top Channel. Teksa po bisedonin në lidhje
Dashuri me shikim të parë, këta janë 3 ëndërrimtarët e horokopit Të gjithë duam në mënyra të ndryshme. Ka nga ata që nuk e njohin kurrë dashurinë, nga ata që mendojnë që i duan të tërë
Më e dashuruar se kurrë, Bebe Rexha ndan momentet intime me të dashurin (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha duket se është shumë e lumtur me lidhjen e saj të re. Prej disa kohësh
Super joshëse, zbulohet e dashura kroate e futbollistit shqiptar (FOTO LAJM) Sulmuesi i Kosovës, Lirim Kastrati, i cili spikati te Shkëndija e Tiranës në kampionatin e moshave, përveç suksesit në f
Vetëm 22 vjeç, kush është i riu që u qëllua padashje nga shoku Ky që shikoni në foto është Elidon Basha, 22-vjeçari i vrarë më armë zjarri mbrëmjen e djeshme në Bulqizë. Ai u qëllua n
HOROSKOPI/ Shkëndija të një dashurie të re, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Do të jetë sërish një ditë mjaft e ngarkuar e, sikur të mos mjaftojë e gjithë kjo, dikush nga të afërmit tuaj mun
Dashuri me shikim të parë, këta janë 3 ëndërrimtarët e Zodiakut Të gjithë duam në mënyra të ndryshme. Ka nga ata që nuk e njohin kurrë dashurinë, nga ata që mendojnë që i duan të tërë
Ish-konkurrenti publikon fotot e dyshimta të Atdheut para emisionit: Na qenka dashnori i fshehtë! Ditën e djeshme një konkurrent i ri i është bashkuar “Për’Puthen”. Ai quhet Atdhe, është 27-vjeç, dhe është nga Gjakova
"Kur do shfryhem?", e dashura e Ledrit publikon pamjet qesharake (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledri Vula mund të bëhen nga momenti në moment prindër për herë të parë, pasi partnerja e reperit është n
Dashuri si në përralla? E gjeni te personat e këtyre shenjave të horoskopit Demi Shenja që nuk e humbet kurrë durimin në dashuri dhe i kushton vëmendje çdo detaje tek partneri. Bricjapi Q
Nuk është i biri, Adrola prezanton publikisht një tjetër dashuri të saj (FOTO LAJM) Thuhet qe nuk ka si dashuri e hallave për vajzat. Adrola Dushi nuk bën përjashtim, duket se pika e saj e dobët është pik
Shkarkimi i djalit që i kërcënoi të dashurën, reagon deputeti Haxhi Shala Deputeti i AAK-së në Kosovë, Haxhi Shala ka reaguar pas lajmit se presidentja në detyrë Vjosa Osmani do të shfuqizojë ve
HOROSKOPI/ Kjo shenjë ende nuk është gati për të gjetur dashurinë Dashi Nëse kohët e fundit ka pasur një ndarje, është normale që ju nuk doni të riktheheni në lojë: nuk jeni akoma gat
10 golat më të bukur të Maradonës (VIDEO) Futbolli, Argjentina dhe e gjithë bota humbën Diego Armando Maradonën. Maradona, i cilësuar si një nga më të mirët në
Kërcënonte të dashurën e të atit, djali i deputetit merr postin e rëndësishëm në shërbimin diplomatik Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala është emëruar Konsull i Përgjithshëm në Republikën e Çekisë, ndërsa dihet s