999 rezultate për

dasem

Dasëm e veçantë në Japoni, këngë e valle tradicionale shqiptare (FOTO LAJM) Arbër Demo nga Shqipëria dhe Mana Aoki nga Japonia kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë me një ceremoni mjaft in
Allegri dhe Ambra përgatiten për dasëm (FOTO LAJM) Trajneri Juventusit Masimilano Allegri dhe Ambra po bëjnë përgatitjet e fundur për dasëm. Allegri dhe aktorja kanë kalua
Vrasje, paqe, katastrofa, zhdukje, dasëm, çfarë ngjarje të bujshme ndodhën në vitin 2018 (FOTO LAJM) Nga Ervin Shkulaku Tashmë jemi në ditët e fundit të vitit 2018 por si të gjitha vitet edhe ky vit la shënimet
Martohet vajza e njeriut më të pasur në Indi, e ftuar edhe Beyonce Isha Ambani, vajza e njeriut më të pasur të Indisë, i është rezervuar një dasëm përrallore; në festimet e martesës me An
Qëlloi me armë në dasëm, i riu dhe babai i nuses e pësojnë keq Shqiptarët e kanë si zakon që në dasma të qëllojnë në ajër me armë zjarri, por duke parë rrezikshmërin e këtij zakoni, p
Shkëlqeu në dasëm, por ja sa ka kushtuar velloja e Elitës Dasma e reperit GJiko dhe moderatores, Elita Rudi, vijon të mbetet një temë diskutimi në mediat rozë. Edhe pse kanë
Ftoi ish-gruan në dasëm, kjo është përgjigja e saj për Bleron Ndarja e Bleros me gruan e tij, Teutën bëri bujë të madhe, por tashmë çifti vazhdojnë rrugën e tyre larg njëri-tjetrit.
Mosss! Bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar shkon në dasëm me atlete Ndonëse gjithë vëmendja në dasmën e Elita Rudit dhe Gjikos qëndronte tek dy protagonistës, në një dasmë e tillë nuk kish
Dasëm buzë detit, Çiljeta Xhilaga së shpejti do të martohet A do të martohet Ciljeta me të dashurin e saj, Alban Hoxhën? Çiltjeta Xhilaga është një prej personazheve më të njohu
Ia kaloi dhe Ramës, këngëtari i famshëm shkon në dasëm me shapka (FOTO LAJM) Kanye West çdo ditë e më shumë po habit "botën" me stilin e tij të veshjes. Ditën e djeshme, ai dhe bashkëshortja e t
Fotografi i huaj nxjerr një pamje nga një dasëm shqiptare në diktaturë (FOTO LAJM) Një ndër fotografët më të famshëm amerikan, Steve McCurry, ka publikuar një fotografi të bërë në Kosovë. Fotografia ë
U nda nga djali i Topallit? Eva Murati flet për dasëm Eva Murati prej vitesh është në një lidhje me djalin e Jozefina Topallit, Genar Topalli. Megjithatë prej disa muajsh
Enca zbulon emrin e këngëtarit që e do në dasëm të saj Enca Haxhia që tani ka filluar të mendojë për dasmën. Ndonëse është një ndër këngëtaret më të reja në tregun dhe se
Nuk ndodh vetëm në shqipëri që në dasëm të gjuhet me armë, kjo video po çmend Facebook-un (VIDEO) Një video që po qarkullon në Facebook me disa turq që gjuajnë me armë në një dasmë ka bërë bujë në këtë rrjet social.
Mbani lotët! 6-vjeçarja e sëmurë me kancer merr mikrofonin e këndon në dasëm (VIDEO) Vogëlushja Anya Ottley, vetëm 6 vjeç, tregoi vendosmërinë e saj për të luftuar sëmundjen kur doli para të ftuarve gjatë
Roza Lati tregon arsyen pse nuk do bëjë dasëm Roza Lati nuk është edhe aq fanse e dasmave dhe kjo për një arsye të veçantë. Moderatorja tha në një intervistë për “Thu
Labi hyn live: Po bëhet dasëm në Kuvend me gaz (VIDEO) Labinot Tahiri është lidhur live në Kuvendin e Kosovës pas hedhjes së gazit lotsjellës. Labi ka ironizuar duke thënë
Ledri Vula "çmend" femrat edhe njëherë (FOTO LAJM) Ledri Vula shquhet për potencën e tij vokale. Ylli repit, gëzon një famë gjithandej dhe kjo falë angazhimit të pafund që
I riu shpërthen në të qara në dasëm: Aman mos më martoni! (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Indi. Gjatë një martesë dhëndri ka shpërthyer në të qara dhe përgjërime. Mësohe
Nuses i plasin ujërat në dasëm, tmerrohen të ftuarit (FOTO LAJM) Një nuse ka tronditur dasmorët ditën e dasmës së saj, sepse gjatë vallëzimit me dhëndrrin asaj i plasën ujërat e lindjes