999 rezultate për

darken

Ora kur hani darkën tregon shumë për shëndetin e zemrës Studimet e fundit kanë paralajmëruar se ushqyerja vonë në darkë rrit rrezikun e sëmundjeve të zemrës. Koha e të ngrën
Ora kur hani darkën tregon shumë për shëndetin e zemrës Studimet e fundit kanë paralajmëruar se ushqyerja vonë në darkë rrit rrezikun e sëmundjeve të zemrës. Koha e të ngrën
Koha e duhur për të ngrënë mëngjesin, drekën dhe darkën për ata që duan të humbin peshë A keni menduar ndonjëherë se kur është koha më e mirë për të ngrënë mëngjes, drekë dhe darkë nëse doni të humbni peshë?
Koha e duhur për të ngrënë mëngjesin, drekën dhe darkën për ata që duan të humbin peshë A keni menduar ndonjëherë se kur është koha më e mirë për të ngrënë mëngjes, drekë dhe darkë nëse doni të humbni peshë?
Gazetarja tregon çmendurinë që bëri për Alban Skënderaj: I prisha darkën familjare! E ftuar në "Mes Yjesh", Ora News përballë gazetarit Ronaldo Sharka, këtë të enjte ka qenë e ftuar gazetarja dhe njëkohës
Për ju që e hani darkën vonë, ky ushqim do ju zgjojë me barkun e shesht Të gjithë e dini se të hahet rregullisht natën vonë mund të çojë në shtim peshe. Kjo është veçanërisht e vërtetë nëse
E thjeshtë dhe e shijshme, kjo sallatë do ju nderojë në darkën e sotme E dimë që të gjithë i keni sytë tek gjeli i detit me përshesh, mishi i pjekur dhe bakllavaja, megjithatë s'mund t'i thon
Pensionistët: Shpenzuam të gjithë pensionin për darkën e Viti të Ri Darka e sotme është e fundit për këtë vit ndërsa shqiptarët do të presin vitin e ri me tavolinat shtruar. Shpenzimet
Thuhet se sjellin ters, shmangni këto ushqime në darkën e Vitit të Ri Teksa po mirëprisni Vitin e Ri në familje, vazhdon të gëlojë pyetja "e shekullit': çfarë do të gatuani për të ngrënë.
Pas vilës super-luksoze, Modric tregon orën e shtrenjtë Sonte ora 20:00 Barcelona luan ndaj Realit në "Camp Nou", teksa para "El Clasico-s" Luka Modric ka treguar edhe një her
Yjet e Realit mblidhen për darkën e Krishlindjeve, Hazard dhe Bale "tull" gjumit (FOTO LAJM) Skuadra e Real Madridit e ka shfrytëzuar mesjavën për t’u mbledhur për darkën e Krishtlindjes të mërkurën mbrëma. Anë
Po afrohen festat, 6 veshje perfekte për darkën e fundvitit Kemi hyrë zyrtarisht në sezonin e festave dhe veç rregullimit të pemës apo vendosjes së dritave është koha ta tregojmë a
Kjo foto po merr "dhenë", i rrëmbyen burrin dhe 4 fëmijët, shqiptarja shtron ende darkën për 6 persona Një histori e jashtëzakonshme nga pasojat e luftës në Kosovë, është bërë virale në rrjetet sociale, dhe ka marrë dhjetra
Aktori rrëfen darkën brutale me Trump, u detyrova të pi hashash Woody Harrelson ka folur për mënyrën sesi u detyrua të pijë marijuanë për të duruar një darkë të tmerrshme me Donald Tru
Pas Tropojës Meta ndalet në Prizren, e mbyll darkën me birra Presidenti Ilir Meta pasi ishte në Tropojë, është ndalur në Prizren. Ka ndarë një foto me ndjekësit e tij në rrjetet soc
Zaev në darkën e Iftarit me Ramën, kush i ka ftuar? (FOTO LAJM) Në fillimin e muajit të Ramazanit, Kryeminstri Rama ka qenë i ftuar në darkën e Iftarit në Sarajevë, më ftesën të homolo
Kancelarja Merkel refuzon darkën e Presidentit Erdogan Kancelarja gjermane Angela Merkel ka refuzuar ftesën e Rexhep Taip Erdogan në darkën shtetërore që ai do të mbajë në Gje
Merkel dhe një numër i madh deputetësh gjermanë refuzojnë darkën me Erdogan Kancelarja gjermane Angela Merkel nuk do të marrë pjesë në darkën shtetërore të mbajtur për presidentin turk Rexhep Taji
Florentino Perez sqaron gjithçka për një trasnferim të mundshën të Neymarit në Madrid President i Real Madridit, Florentino Perez foli para mediave sonte në Darkën e Pirateve të organizuar nga ish-lojtari L
Avokati i Frrokajt: Çfarë ndodhi në "darkën e gabuar" me Ramën Bashkë me Neshat Fanën, Adrian Leka është avokat i Fran Frrokajt, kryetarit të Bashkisë së Lezhës. Pedagog në Fakult