999 rezultate për

darkat

Pse njerëzit hanë më pak kur kanë pirunë të mëdhenj? Madhësitë më të mëdha të pjesëve zakonisht nënkuptojnë se hamë më shumë ushqim, por sipas studimit të ri, kafshimet më t
Murrizi-Metës: Si i hani i qetë darkat e drekat me opozitarët, kur keni "frikë" për 30 qershorin? Deputeti nga opozita e re, Myslim Murrizi ka deklaruar sot gjatë seancës plenare se sa herë që vendi afrohet drejt Europ
Lubonja tregon për kioskën e Xhatit kur Rama hante paçe dhe pilaf Fatos Lubonja dhe Edi Rama kanë qenë miq dikur dhe e njohin mirë njeri-tjetrin. Lubonja rrëfen sëfundmi edhe fillesat
Flet nëna e fierakut që kërkohet nga FBI: Ai jetonte me qindarkat e mia Arjana, nëna e Aldo Ymerajt, i cili dyshohet se nëpërmjet hakerimit të kartave të kreditit ka arritur të përvetësojë rre
DOSSIER/ Raportet me Gjermaninë, nga dëmshpërblimi tek darkat sekrete në hotelet e Vjenës Me politikën e orientuar drejt lindjes RFGJ-ja nuk kishte pse të mos lidhte marrëdhënie zyrtare edhe me Shqipërinë komun
PSP po heton edhe për darkat luksoze të VMRO-DPMNE-së Është ngrënë edhe kualitativ edhe shtrenjtë, ndërkaq është paguar me donacionet të cilat Prokuroria Speciale Publike (PS
Në darkat e Berlusconit për të gjetur të dashur Mario Balotelli është në kërkim të një të dashure të re pas divorcit me ishin e tij Fanny Neguesha. Sipas revistës itali