E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve
999 rezultate për

darka

Murrizi-Metës: Si i hani i qetë darkat e drekat me opozitarët, kur keni "frikë" për 30 qershorin? Deputeti nga opozita e re, Myslim Murrizi ka deklaruar sot gjatë seancës plenare se sa herë që vendi afrohet drejt Europ
Socialistët dalin nga vila e diktatorit, ja ku fillon fushata zgjedhore Ka përfunduar darka e punës e kryeministrit Edi Rama me deputetët dhe ministrat në ambientet e vilës 31 në ish-bllok, vi
Rrëfimi i Bamir Topit: Darka e fshehtë Berisha-Nano tek Ura e Peshkatarit Ish-Presidenti i Republikës Barmi Topi ka hedhur në letër kujtimet e tij për ngjarjet më të rendësishme nga fillimi i vi
Zbardhet darka e fshehtë e Sali Berishës me Fatos Nanon Negociatat traumatike për Presidentin e Republikës rrëfehen me detaje nga ish-kreu i shtetit Bamir Topi në librin e tij
Përfundon darka e liderëve në Samitin e Berlinit Ka përfunduar darka që shënoi edhe mbylljen e punimeve të samitit të Berlinit. Pas takimeve të shumta që liderët e Ba
Darka e vonë dhe shmangia e mëngjesit, një kombinim vdekjeprurës Një studim i fundit i publikuar në Revistën Europiane të Kardiologjisë Parandaluese, një botim i Shoqatës Europiane të K
Dietë 1 javore me vezë Mëngjesi çdo ditë i njëjti: 1/2 portokall ose qitro dhe 1-2 vezë të ziera. E hënë Zëmra: 1 gotë kos Dreka: fru
Dieta e çmendur: Do të humbisni 6 kg brenda javës Shtesa e kilogramëve është bërë një nga problemet më të mëdha, pasi ajo kontribuon në shfaqjen e shumë problemeve të tje
Albin Kurti: Bashkimi Kombëtar nuk bëhet duke ngrënë darka Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti ka komentuar darkën e mbrëmshme mes kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, Presidentit
Veseli jep detaje nga darka e famshme te Thaçi Në vizitën e Kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselit, të cilën e zhvilloi sot në shkollën "Jeronim de Rada", ai
Pasi i plasën përgjimet reagon Dako: Unë ha dreka dhe darka Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako e ka thënë hapur se ai nuk e ka fare për shqetësim se është takuar me anët
Bie poshtë miti që i frikëson të gjithë, kur duhet ngrënë darka Që herët, na është thënë nga prindërit (fillimisht) se pas konsumit të darkës duhet të rrimë pak orë e më pas të shtrihe
Po ktheheshin nga darka e Vitit të Ri, dy të vdekur dhe dy të plagosur rëndë në Prishtinë Katër punonjës të një banke të nivelit të dytë janë aksidentuar mbrëmë në aksin Prishtinë-Ferizaj teksa po ktheheshin ng
Milionerja kërkon të dashur, nxitoni se fitoni 68 mijë euro Milionerja më e re i Britanisë po shpreson se paratë mund t’i blejnë dashurinë, kështu që ka bërë një ofertë për këdo që
Dreka dhe darka aziatike, shpenzimet kolosale për zijafete të qeveritarëve të Kosovës Ushqim aziatik, ai i detit dhe ushqimet tradicionale kanë qenë pjesë e drekave dhe darkave zyrtare të shtruara nga deput
Si të pastroni trupin tuaj nga sheqeri për vetëm tre ditë Konsumi i sheqerit në përgjithësi është i dëmshëm për shëndetin. Ka shumë ushqime që përmbajnë sheqer, si: pijet e ga
Humbni 15 kg për 15 ditë me regjimin me portokall Jeni lodhur duke mbajtur dieta ekstreme dhe pa rezultat? Doni të hiqni kilet e tep%tra para se të shkoni në plazh? Përpi
Dy ish-kryetar komunash kanë harxhuar milion para për darka Dy ish-kryetarë e komunës Staro Nagoriçane e kanë futur komunën në borxh për një milion dinarë për dreka dhe zbavitje në
Einxhel Shkira e thotë hapur: S’kam moshë të mbledh qindarka (VIDEO) Moderatorja Einxhel Shkira ka vijuar serinë e fotove provokuese në Instagram. E ftuar në emisionin "Top Shoë" moderatorj
Qeveritarët, 134 mijë euro për dreka e darka zyrtare Gjatë gjashtë muajve të fundit Zyra e Kryeministrit Ramush Haradinaj, si dhe tre zëvendëskryeministra vetëm për dreka e