999 rezultate për

dare

Kapet shpërndarësi i heroinës me biçikletë në Tiranë, si e zbuloi policia Policia e Shtetit ka vënë në pranga një shpërndarës heroine në Tiranë. Personi në fjalë i janë gjetur 25 doza heroi
Banorja e Bregut të Lumit e shtruar në spital: Policia ka hedhur gaz në kohën që na ka marrë në polici (VIDEO) Situata në Bregun e Lumit mori përmasa ekstreme teksa banorët u munduan ti bëjnë rezistencë policisë për të mbrojtur ba
Polica arreston shpërndarësin e drogës në Berat Një shpërndarës i kanabisit në doza të vogla u arrestua nga Policia në Berat. N.GJ., 31 vjeç, banues në lagjen "Çliri
Mesfushori shqiptar fut në sherr dy klube në Suedi Mesfushori i kombëtares shqiptare, Astrit Ajdareviç, u bashkua me klubin e Djurgarden në Suedi gjatë dimrit të këtij vit
Zbulohet fanella e re Juves, tifozët nuk e pëlqejnë (FOTO LAJM) Juventusi po punon për të projektuar fanellën e re për sezonin e ardhshëm. Por deri më tani tifozët kanë dalë kundër ngj
Ndërsa te parlamenti protestohet, Kadare shëtitje nga liqeni dhe rrethohet nga qytetarët Ndërsa te parlamenti protestohet, Kadare shëtitje nga liqeni dhe rrethohet nga qytetarët Në një kohë që opozita prote
Policia vë në pranga 4 shpërndarës droge në Tiranë Policia e Shtetit ka vënë në pranga katër persona të cilët akuzohen për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Kët
Modelja shqiptare hap arkivin, koha kur ishte e vogël (FOTO LAJM) Shesh herë Vip-at bëhen nostalgjikë dhe publikojnë për ndjekësit e tyre foto nga fëmijëria. Edhe pse sot ajo jeton në SH
Ky është turku që terrorizoi Holandën duke sharruar me automatik tramvajin në Utreht (FOTO LAJM) Policia e Utrehtit ka shpërndarë pamjet e një personi 37 vjeç, i cili dyshohet të jetë autori i sulmit me armë ndaj një
Ky ishte gjesti më i bukur i protestës deri më tani (FOTO LAJM) Mijëra qytetarë janë mbledhur poshtë zyrës së kryeministrit Rama duke kërkuar largimin e tij dhe bërjen e një qeverie me
A janë ndarë? Motra e Lorit i komenton Vis Bajraktarit Duket se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari e kanë pak të pamundur të ndahen me njëri tjëtrin pasi ata duhen shumë. Edhe k
Shpërndarësja e picave më s*ksi në qytet, kështu duket Grida mbi motor (FOTO LAJM) Tashmë jemi mësuar me personazhet simpatik dhe tepër pikant që Ermal Mamaqi na servir javë pas jave në emisionin e tij .
Sergio Ramos në radarët e Juventusit Sipas lajmeve të raportuara në Itali, gjiganti italian Juventus është duke u përgatitur ta transferojë Sergio Ramosin e
Haradinaj: Kjo politikë e ka ndarë Mitrovicën Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është paraqitur në konferencë pas takimit me përfaqësuesit e bizneseve nga Mitr
Mes tyre 5 shqiptarët, kapen 33 trafikantë dhe shpërndarës droge Policia italiane dhe ajo shqiptare kanë goditur një grup të strukturuar kriminal në trafikun e kokainës nga Holanda në I
Arrestohet shpërdarësi i drogës në shkollat e Lushnjes Policia e shtetit ka vënë në pranga një person i cili shpërndante drogë nëpër shkollat e Lushnjes. Autori është kapu
Berisha nxjerr videon: Çfarë u ka shpërndarë Rama ambasadave (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në profilin e tij në Facebook një video duke thënë se pikërisht atë Rama ua k
Visi reagon për herë të parë për ndarjen nga Lori Hoxha Vis Bajraktari ka reaguar për herë të parë nda lajmeve se është ndarë me Lorin. Teksa është duke dëgjuar në radio dhe
E tradhtoi publikisht, Khloe dhe Tristan janë ndarë? Tristan e trashtoi Khloe-n periudhën e fundit të shtatzënisë së saj. Më pas, u tha se e fali për hir të vogëlushes së ty
A është ndarë Luana Vjollca me biznesmenin nga Kosova? Moderatorja e njohur Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes së mediave dhe publikut dhe komentohet gjatë për suksese