999 rezultate për

dante

Behgjet Pacolli: Shteti t'u dal në ndihmë ish-komandantëve të UÇK-së në Hagë Lideri i Aleancës Kosova e Re, njëherësh deputet në Kuvendin e Kosovës, Behgjet Pacolli ka shumë vite që është pjesë e p
Brenda burgut ku mbahet Hashim Thaçi dhe ish-komandantët e UÇK-së (FOTO LAJM) Gjykata Speciale ka publikuar akuzat për Hashim Thaçin dh eish-komandantët e UÇK-së. Këta të fundit prej disa javësh tas
Pasi mbaronte punën shpërndante edhe drogë, arrestohet 33 vjeçari shqiptar Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi akuzohet për shitje të lëndëve narkotike. Gazmend Hazizllari,
Bosi nga Ekuadori sillte kokainen, burri i miss-it shqiptar e shperndante: Si funksiononte karteli Operacioni i madh "Los Blancos" ka çuar pas hekurave 30 persona në Itali, Shqipëri, Belgjikë, Emiratet e Bashkuara Arabe
Si u arrestua "truri", shqiptari që shpërndante drogën e të pasurve në Mykonos Pas një operacioni të madh të organizuar nga policia greke në Mykonos, përfundoi në pranga edhe një 37 vjeçar i konsider
Shpërndante dozat për punë sekondash, shqiptari kapet "mat" nga civilët Policia italiane ka mundur të arrestojë një 25 vjeçar shqiptar teksa teksa kreu një shkëmbim të shpejtë prej disa sekond
Shpërndante kanabis në lokalin me qira, e pëson fieraku Policia e Fierit ka sekuestruar 24 doza kanabis dhe arrestuar në flagrancë poseduesin e tyre. Shtetasi M.B. shpërndan
Mjekët i quajnë ilaçet e së ardhmes, njihuni me 7 super ushqimet e pasura me antioksidantë Të gjithë kanë dëgjuar për vlerat e pakundërshtueshme të antioksidantëve. A e dini cilat janë frutat dhe perimet më t
Shpërndante ''mall'' në Itali, kapet në Tiranë ''i forti'' i dënuar me 12 vite burg Policia e Tiranës ka arrestuar një 42-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafikim të lëndëve narkotike. Ble
8 frutat e stinës së pranverës dhe vetitë ushqyese Kajsitë Kajsia është një frut që njihet për vlerat e saj ushqyese, të cilat kanë në përmbajtjen e tyre vitaminë A, B1
Vidhte ar tek të pasurit dhe u shpërndante njerëzve, arrestohet turku Policia turke ka arrestuar një shtetas i cili vodhi ar në vilat e të paurve në Kutahya të Turqisë dhe ua shpërndau njerë
5 mënyrat që e bëjnë kafen të shëndetshme, e mbushin me vitamina dhe antioksidantë Shtoni një dozë të shëndetshme të vitaminave, antioksidantëve dhe përfitimeve ushqyese për të rregulluar kafeinën tuaj t
Rishfaqet Jozefina Topalli e poston foton e adhurueshme nga karantina: Parajsë! (FOTO LAJM) Ish-deputetja Jozefina Topalli është shkëputur nga politika dhe po shijon kohë pranë familjes së saj. Ish-kryeparlame
"Alo, policia", si u kap vlonjati që shpërndante "mall" pa pyetur për shtetrrethim Kapet ne flagrance nje i ri ne Vlore, pas operacionit antidrogë “Porcion”, për goditjen e shpërndarjes së drogave të for
Një nga komandantët e Gardës Revolucionare humb jetën nga COVID-19 ne Iran Brigadier Gjeneral Naser Shabani, një nga komandantët e Korpusit të Gardës Revolucionare të Iranit, ka humbur jetën si r
Shpërndante lëndë narkotike, kapet 41 vjeçari në Elbasan Një 41-vjeçar është vënë në prangat e policisë së shtetit për shkak se është kapur duke shpërndarë heroinë dhe kokainë.
Shpërndante mall nëpër Tiranë, "Shqiponjat" i vihen pas 22 vjeçarit Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Vihet në pranga një s
Përtonte ti shpërndante, postierit i gjenden 24 mijë letra në shtëpi Nuk donte t’i dorëzonte! Një postier në Japoni akuzohet për shpërdorim detyre pasi nuk ka dorëzuar me mijëra letra posta
Hiqej si murator por shpërndante "bar", kapet në Itali shqiptari Një 26-vjeçar shqiptar, me profesionin murator është arrestuar nga policia në Milano për trafik droge. Në furgonin me
Shpërndante "bar jeshil", kapet "furnitori" në Tiranë Policia e Tiranës ka kapur një 25 vjeccar i cili shpërndante lëndë narkotike në zonën e ish-Parkut të Autobusëve në krye