999 rezultate për

danimarkes

Koronavirusi "pushton" kombëtaren e Danimarkës, izolohen 8 futbollistë Federata e Futbollit të Danimarkës pas dy testeve pozitive me COVID-19 ka vendosur në karantinë 8 lojtarë të ekipit komb
Anglia do të duhet të bëj pa Chilwell ndaj Danimarkës Ylli i Chelsea ka hasur në telashe të tjera, menjëherë pas rikuperimit nga lëndimi. Mbrojtësi i krahut të majtë, Ben
"Lashë 400 mijë euro brenda 90 minutave në kazino", ish-ylli i Arsenalit rrëfen çmendurinë e jetës Ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Danimarkës, Niclas Bendtner, ka zgjedhur botën e televizionit për të vazhduar karrierën e t
Ftuan vajza në hotel, Southgate i tregon derën dy futbollistëve të rinj Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate i ka përjashtuar nga lista Phil Fodenin dhe Mason Greenwood pasi shkelën rregullat
Tifozët nuk respaktuan distancën, Gjyqtari ndërpret finalen e Kupës së Danimarkës Danimarka është ndër të paktat vende që kanë hapur stadiumet me një numër të reduktuar tifozësh që duhen të mbajnë dista
Koronavirusi godet futbollin danez, infektohen 13 persona Klubi i Superligës së Danimarkës në futboll Brondby ka njoftuar se 13 persona të klubit janë në karantinë, me dyshime se
Eleminimi mafioz i producentit shqiptar, pistat e hetimit dhe lidhja e tij me "gangsterin" më të famshëm të Danimarkës Flamur (Alex) Beqiri u eliminua me disa plumba të martën para shtëpisë së tij teksa kthehej pas një darke jashtë me fami
Xhaka nuk do të jetë kapiten i Zvicrës përballë Danimarkës Mesfushori me prejardhje nga Kosova, Granit Xhaka, do të jetë titullar në ndeshjen e sotshme të Kombëtares së Zvicrës ku
Super gol i Xhakës, Zvicra dominon ndaj Danimarkës (VIDEO) Zvicra është duke bërë një super ndeshje përballë Danimarkës duke i shënuar plot 3 gola dhe duke pranuar një teksa jemi
Portieri i Danimarkës: Kosova luajti shumë mirë, ishte e rëndësishme të mos humbnim Portieri Danimarkës, Kasper Schmeichel, ka bërë të ditur se synimi i skuadrës së tij ishte që të mos e humbnim ndeshjen
Trajneri Danimarkës: Nuk duhej ta nënvlerësonin Kosovën Age Hareide, trajneri i Danimarkës, tha para ndeshjes se për ta, ky takim miqësor, është si një stërvitje para përballje
Magjike, Kosova zhbllokon rezultatit përballë Danimarkës (VIDEO) Kosova ka arritur të kalojë në avantazh përballë Danimarkës fal një goli në minutat e fundit të pjesës së parë. Është
Formacionet zyrtare: Kosova me disa ndryshime përballë Danimarkës Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Kosovës dhe Danimarkës Takimi nis në orën 19:00 në stadiumin "Fadil
Ja kush do të jetë kapiteni i Kombëtares së Kosovës përballë ndeshjes me Danimarkës Kosova do të luajë ndaj Danimarkës ndeshjen miqësore në stadiumin Fadil Vokrri. Samir Ujkani do të jetë në bankën re
Kosova gati për ndeshjen kundër Danimarkës Kosova dhe Danimarka do ta zhvillojnë sot ndeshjen miqësore në orën 19:00 në stadiumin "Fadil Vokrri" të Prishtinës.
Merr fund skandali te Danimarka, rikthehen yjet (FOTO LAJM) Kombëtarja e Danimarkës është përfshirë në një skandal kohët e fundit, ku lojtarët nuk kanë pranuar të luajnë për këtë p
Miqësorja skandaloze, Sllovakia mund amatorët e Danimarkës Kombëtarja e Danimarkës është përfshirë në një skandal kohët e fundit mes lojtarëve dhe drejtuesve te federatës së futbo
E rëndë! Futbollistët braktisin Kombëtaren e Danimarkës Së fundmi raportohet se një skandal ka ndodhur në Kombëtaren e Danimarkës ku disa prej futbollistëve që përfaqësuan këtë
U kërcënua me vdekje për penalltinë e humbur, reagon Federata e Danimarkës Ka ardhur dhe reagimi i Federatës Daneze të Futbollit e cila i ka dalën në mbrojtje sulmuesit Nikolai Jorgensen. Ky
"Heroi" i Danimarkës, fjalë prekëse për eliminimin Portieri i Danimarkës, Kasper Schmeichel, bëri një paraqitje mjaftë të mirë mbrëmjen e djeshme kundër Kroacisë. Megj