999 rezultate për

danilon

Guardiola i fiksuar pas Cancelos, ofron para dhe Danilon Këto ditë janë vendimtre për merkaton e Juventusit, jo vetëm në aspektin e blerjeve. Shoqëria bardhezi është vënë në
Interi arrin marrëveshjen me Danilon Pasi ka siguruar Diego Godin për sezonin e ardhshëm, Interi është shumë pranë arritjes së marrëveshjes për të marrë një
Shtohen opsionet për Danilon, edhe një tjetë klub anglez e dëshiron Chelsea besohej se ata ishin në prag të nënshkrimit me Danilon. Megjithatë, Times raporton se Manchester City tani ka
Juventus nuk i ndahet mbrojtësit të Realit Mbrojtësi brazilian, Danilo nuk është në planet e trajnerit Zinedine Zidane dhe pritet të largohet në fund të këtij edic
Real Madrid, ja oferta për Danilon e Portos Danilo mund të jetë përforcimi i parë i Real Madrid për sezonin e ardhshëm. Negociatat mes klubit madrilen dhe Portos ka
Barça, 5 emrat e parë në listën e merkatos (FOTO LAJM) Me të marrë postin e Drejtorit Sportiv të Barcelonës Ariedo Braida ka nisur menjëherë punën për përforcimin e skuadrës p
Barça, Porto "gjuan lart" për Danilon Barcelona vazhdon interesimin për Danilon, por si gjithmonë është shumë e vështirë që të marrësh një futbollist nga Port
Milani lë Ganson për Danilon Skuadra e Milanit tashmë poshtë mundësinë e transferimit të Gansos tek Milani dhe po mendo të rrëmbejë Danilon dhe këtë
Interi mendon për Danilon Kampioni aktual Italian, Interi është duke shqyrtuar mundësin për të transferuar lojtarin e Santos, Danilon. Talenti bra