999 rezultate për

danilo

Epidemiologu në Maqedoni: Ato që nuk e besojnë coronavirusin le të shkojnë në Klinikën Infektive të shohin se si humbet jeta (VIDEO) Epidemiologu Dragan Danillovska në itnervistë për TV24 ju bëri thirrje atyre personave që nuk besojnë coronavirusin të s
''Bir, do të fitosh'', djali i Vuçiç infektohet me COVID 19 Djali i presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç ka rezultuar pozitiv ndaj pandemisë së koronavirusit. Mësohet se Dani
Formacionet zyrtare, Lyon-Juventus Juventus do të luajë në transfertë ndaj Lyon. Në këtë takim Sarri ka preferuar në sulm Cuadradon në vend të Higuain p
Higuain magjik, fundos Napolin me një super gol (VIDEO) Juventus e ka nisur mjaft mirë supersfidë n ndaj Napolit teksa ka realizuar 2 gola brenda 18 minutave. Pas golit të
10 Sekonda në fushë, Danilo i shënon Napolit (VIDEO) Juventusi ka kaluar në avantazh 1-0 në sfidën përballë Napolit e vlefshme për javën e 2-të në Serie A. Autori i golit
Blerja më e re e Juventusit zbret në Torino (VIDEO) Ka zbarkuar sot në mbrëmje në aeroportin e Linates në Torino, futbollisti i ri i Juventusit, Danilo, braziliani që vjen
E KRYER/ Cancelo në Premierligë, Danilo në Seria A Juventusi dhe Manchester City kanë arritur marrëveshje për shkëmbimin e dy mbrojtësve, Cancelo dhe Danilo. Sipas gaze
Guardiola i fiksuar pas Cancelos, ofron para dhe Danilon Këto ditë janë vendimtre për merkaton e Juventusit, jo vetëm në aspektin e blerjeve. Shoqëria bardhezi është vënë në
Interi nuk heq dorë nga Danilo Manchester City thuhet se ka hedhur poshtë një ofertë prej 15 milionë eurosh nga Interi për Danilon, por ka optimizëm se
Arrihet akordi, ylli i Manchester City i thotë po Interit Interi ka gjetur marrëveshjen me mbrojtësin e Manchester City, Danilo. Braziliani ka shprehur gatishmërinë për të ulur p
Interi arrin akordin me yllin e Manchester City-t Interi ka gjetur marrëveshjen me mbrojtësin e Manchester City, Danilo. Braziliani ka shprehur gatishmërinë për të ulur p
Interi arrin marrëveshjen me Danilon Pasi ka siguruar Diego Godin për sezonin e ardhshëm, Interi është shumë pranë arritjes së marrëveshjes për të marrë një
I trajnuar nga të dy, Danilo flet për Guardioën dhe Zidane Danilo i cili është stërvitur nga dy trajnerët më të mirë në botë si nga Guardiola më të cilin vijon të jetë nën urdhrat
Danilo Alves presion Skënderbeut: Fitojmë minimalisht me golin tim Flamurtari shkon në superndeshjen ndaj Skënderbeut i vetëdijshëm në forcën që posedon dhe me objektivin për të triumfuar
Danilo Alves i pavendosur për të ardhmen Në çdo sesion merkatoje, qoftë në verës apo në dimër, emri i brazilianit Danilo Alves është gjithmonë i lakuar. Shpeshhe
Lojtari i Manchester Cityt me tatuazh të trofeut të Championsit (FOTO LAJM) Një fotografi e shkrepur gjatë nxemjes së Manchester City zbulon se një prej lojtarëve të skuadrës së Pep Guardiolës ka
Danilo tradhëton Ronaldon: Messi është lojtari më i mirë në botë Danilo do ta mirëpriste ardhjen e Lionel Messit në stadiumin “Etihad”, duke pranuar se do të donte të luante me “më të m
Danilo barazon shifrat kundër Juves Udinese ka barazuar rezultatin përballë Juventusit në Friuli. Goli u shënua nga Danilo pas një krosimi nga goditja e
Danilo zgjedh lojtarët më të mirë, Ronaldo? Jo Danilo Luis da Silva braziliani që nga kjo verë mban veshur fanellën e Manchester Cityt, tek të cilët u transferua nga
Danilo shpjegon vendimin për tu larguar nga Real Madrid Danilo, ish lojtari i Real Madridit që tani po luan në skuadrën e Man Cityt ka dhënë një intervistë për mediat angelze k