999 rezultate për

daniela

6 muaj pa takuar të birit, ish-bashkëshortja ia thotë copë: Fajin ta ka jot ëmë! Në emisionit “Stop” ka mbërritur një apel i një babai i cili kërkon të takohet me djalin e tij 2-vjeçar, që sipas preten
Maxi Lopez harron Wandën, një tjetër bionde i ka kthyer buzëqeshjen (FOTO LAJM) Maxi Lopez e ka gjetur buzëqeshjen. Sulmuesi argjentinas ndihet i lumtur me partneren e re, Daniela Christiansson, e cil
Ndërkohë që Wanda merret me çështjen Icardi, Maxi shijon jetën me Danielën E ndërsa Wanda Nara rend në studiot televizive për të mbrojtur Mauro Icardin, ish-partneri i saj, Maxi Lopez, vijon karr
"Do më martonin me zor", historia e 26-vjeçares që u zhduk nga Shqipëria Martesa me mblesëri dhe me një burrë shumë më të madh se vetja, e detyruan një 26-vjeçare që të largohej nga Shqipëria d
Kush po i kërcënon deputetët që janë pro marrëveshjes me Greqinë? Deputetja e VMRO-DPMNE-së Daniela Rangellova para fillimit të seancës së Komitetit Ekzekutiv të parisë ka thënë se do të
Kjo është Daniela, policja që jua bën jetën më të sigurtë në Elbasan Në kuadër të rritjes së besimit tek qytetarët dhe sensibilizimit të tyre për të denoncuar çdo parregullsi, Policia e Sht
Ter Stegen shijon pushime përrallore me gruan e tij (FOTO LAJM) Portieri i Barcelonës, Ter Stegen ndodhet së bashku me gruan e tij Daniela, në ishujt përrallorë Turks dhe Caicos në Ame
Daniela e “The Voice” surprizon Miriam Canin (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Miriam Cani ka qeënë pjesë e jurisë të "Voice Kids Albania". nga
Vogëlushja kuksiane pushton zemrat e shqiptarëve (VIDEO) Daniela është vetëm 13-vjeç dhe jeton në qytetin verior të Kukësit. Ajo pasi mori pjesë në “The Voice Kids” vuri në p
Vajza e legjendës së Realit dhe Barcelonës mohon gjithçka se është përfshirë në video pornografike Daniela Figo, vajza e ish-yllit portugez të Barcelonës Real Madridit dhe Interit, Luiz Figos, e ka mohuar se fotografitë
Vazhdon seanca kundër Gruevskit dhe të tjerëve për dhunën në komunën Qendër Sot do të vazhdojë seanca e radhës për dhunën në komunën Qendër që ndodhi në vitin 2013. Aktakuza është ngritur nga Prok
Deputetja e VMRO-së Daniela Rangellova, në pyetje në Prokurorinë Speciale Deputetja e VMRO-DPMNE-së, Daniela Rangellova, sot gjithashtu si ish kryeministri teknik, Emil Dimitriev, është e ftuar
Portieri i Barcelonës martohet me bukuroshen Daniela Jehle (FOTO LAJM) Portieri i Barcelonës, Marc-Andre te Stegen ka vendosur që të hedhë një hap të rëndësishëm në jetë, pasi është martuar m
Gruaja e James Rodriguez tregon linjat (FOTO LAJM) Në një kohë që bashkëshorti i saj, James Rodriguez, vazhdon formën e mirë me Real Madridin, Daniela Ospina shkëlqen në I
James Rodriguez, "Mashkulli më Seksi 2014" (FOTO LAJM) James Rodriguez është votuar si Futbollisti më Seksi i vitit 2014. Pas paraqitjes mbresëlënëse në "Brazil 2014" me Kolum
Sot martohet djali i Filip Çakulit Sot është një ditë shumë e veçantë për Filip Çakulin, pasi do i martohet djali. Zhani Çakuli, djali i drejtuesit të emis
Nëna vret me gërshërë djalin e saj të vetëm Daniela Falconen 43 vjeç, ka vrarë me gërshërë të birin Carmine De Santis 10 vjeç, e më pas me po të njëjtat gërshërë te
Noizy: Si e përdori “Miss Durrësi” lidhjen dhe emrin tim (FOTO LAJM) Është një nga reperat më të kërkuar të momentit, dhe natyrisht që gjatë këtyre viteve të karrierës së tij është komentua
Sulmuesi i Tiranës kapet mat me Miss Durrësin Sulmuesi i skuadrës së Tiranës, Bekim Bala ditë më parë është parë nën shoqërinë e Miss Durrësit, Daniela Pajaziti, e ci
Lorik Cana në krahët e modeles boshnjake Ajo quhet Daniela Mijatoviç, është një modele e re boshnjake dhe sipas mediave të Bosnjë-Hercegovinës, është në lidhje d