999 rezultate për

daniel

"Trump i pagoi 130.000 dollarë avokatit të Stormy Daniels për heshtjen" Një anëtar i skuadrës ligjore të Donald Trump duket se kundërshton presidentin amerikan lidhur me të ashtuquajturën "pag
Daniele Orsato: Nuk mund të them asgjë Daniele Orsato ka refuzuar të komentojë për ndeshjen Inter - Juventus, të cilin ai arbitroi të shtunën në mbrëmje. Ai
Arbitri Daniele Orsato do të jetë në Botërorin e Rusisë Arbitri italian, Daniele Orsato u kthye në personazhin më të urryer për një pjesë të mirë të tifozëve në futbollin itali
Tifoz i flaktë i Juventusit, vëllai i Daniele Orsatos ndërron emrin në Facebook (FOTO LAJM) Polemikat e arbitrimit nga ana e Daniele Orsatos në sfidën Inter-Juventus janë përhapur gjerësisht në rrjetet sociale. A
Matias Vecino ndëshkohet me karton të kuq (VIDEO) Inter po e zhvillon ndeshjen me 10 lojtarë kundër Juventusit në "Giuseppe Meazza". Ndërhyrja e ashpër e mesfushorit
Çfarë diskutoi në takim Haradinaj me diplomatin amerikan Ramush Haradinaj e ka takuar sot analistin për çështjet Ballkanike, Daniel Serwer. "Kënaqësi ta takoj analistin për ç
Ahmeti takohet me Serwer, nostalgji për kohët e vjetra Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) Ali Ahmeti, ka takuar diplomatin amerikan Daniel Serwer gjate qëndrim
Artan Grubi fton në Maqedoni Daniel Serwer Analisti amerikan Daniel Serwer të martën do të mbajë fjalim para deputetëve në seancën e kuvendit, ku do të rishikohet
Janë kaq të lumtur: Çifti i famshëm është në pritje të fëmijës së parë Aktorja e njohur, Rachel Weisz po pret një fëmijë me yllin e filmit të agjentit James Bond, 48-vjeçarin Daniel Craig.
Zhgënjen Daniel Godelli, humbet të trija provat në stilin e shtytjes (VIDEO) Shqipëria përfaqësohet nga Daniel Godelli në peshën 77 kilogramë në Europianin e Peshëngritjes që po mbahet në Rumani.
Pornostarja rrëfen çastet intime me Trump: Ia hoqa pantallonat Stormy Daniels, aktorja e pornografisë e përfolur për marrëdhënien intime me Donald Trump, ka treguar në një emision tel
Martesa e famshme përfundon në krizë, ndahet Fotinia dhe Danieli? Ata ishin cifti i fundit që mbijetoi pa u ndarë nga reality shoë BB këtë edicion, por mesa duket edhe ata kaq e patën av
Pornostarja nuk i "ndahet", Trump përsëri në telashe Ylli i pornografisë, Stormy Daniels, po padit presidentin Donald Trump duke pretenduar se ai kurrë nuk ka nënshkruar mar
Sirenat e Wengerit bien për Daniele Ruganin Arsene Wenger është një admirues i shtatgjatit të Juventusit Daniele Ruganin, ndërsa mediat italiane me në krye Rai Spor
Zyrtarët e BE: Plotësoni edhe dy kriteret e mbetura, që të liberalizohen vizat Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësi dhe Negociata për Zgjerim të Komisionit Evropian, Christian Danielsson ka thënë se
Zyrtare: Daniel Sturridge nëmshkruan me skuadrën angleze Daniel Sturridge zyrtarisht është larguar nga skuadra e Liverpoolit. Skuadra angleze, Liverpool ka njoftuar se e ka h
Vogëlushja kuksiane pushton zemrat e shqiptarëve (VIDEO) Daniela është vetëm 13-vjeç dhe jeton në qytetin verior të Kukësit. Ajo pasi mori pjesë në “The Voice Kids” vuri në p
Donald Trump e tradhëtoi me pornostaren, Melania thyen heshtjen Melania Trump ka thyer heshtjen e saj për thashethemet rreth martesës së saj mes spekullimeve për besnikërinë burrit të
Trump përsëri në telashe, flet pornostarja: Më krahasoi me Ivankën (FOTO LAJM) Ylli i pornografisë Stormy Daniels ka folur për marrëdhënien e saj më Donald Trump i cili është i martuar më shumë se nj
Pornostarja rrëfen natën që kaloi me Donald Trump Aktorja e filmave për të rritur, Stormy Daniels, ka përshkruar netët që ka kaluar me Donald Trumpin, në kohën kur nuk is