999 rezultate për

daniel

Humbi gjuajtjen me portë bosh, ky është reagimi i Shaqirit për Sturridge Chelsea ka marrë një fitore tepër të vlefshme mbrëmjen e djeshme kundër Liverpool, me rezultat 1-2. Megjithëse Liver
Liverpool kalon në avantazh ndaj Chelseat (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Chelseat në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është sulmuesi Daniel Sturridge në
Sulmuesi i Liverpoolit dëmton keq portierin e PSG (VIDEO) Liverpool është duke fituar kundër PSG me rezultatin 2-1 në "Anfield Road". Por sulmuesi anglez, Daniel Sturridge ka
Zhbllokohet ndeshja, Liverpool kalon në avantazh ndaj PSG (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj PSG në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është sulmueis anglez, Daniel Sturridge
Autorja e “Si të vrasësh burrin” vret burrin Nancy Crampton Brophy shkruan romancë dhe shkrimet i boton vetë në blogun e saj. Në nëntor të 2011-s, ajo shkruajti një
Bukoshi me paret e qytetarëve e shoqëronte drekën me uiski Jack Daniels Ish Zëvendës Kryeministri i Kosovës, Bujar Bukoshi, më 2 prill të 2011 kishte shtruar një drekë të shtrenjtë në restaura
Daniele Rugani afër rinovimit të kontratës me Juventusin Mbrojtësi i Juventusit, Daniele Rugani është afër rinovimit të kontratës me Juventusit. Pas transferit te Mattia Cald
Kjo është Daniela, policja që jua bën jetën më të sigurtë në Elbasan Në kuadër të rritjes së besimit tek qytetarët dhe sensibilizimit të tyre për të denoncuar çdo parregullsi, Policia e Sht
Përplasja me armë në Korçë, vihen në pranga dy autorët Policia e Korçës ka arrestuar personat e dyshuar për plagosjen e ndodhur ditën e djeshme. Daniel Morava 43-vjeç dhe
Ter Stegen shijon pushime përrallore me gruan e tij (FOTO LAJM) Portieri i Barcelonës, Ter Stegen ndodhet së bashku me gruan e tij Daniela, në ishujt përrallorë Turks dhe Caicos në Ame
Ces Fabregas martohet mes luksit në Ibiza Një familje e tërë futbollistësh u mblodhën në Ibiza për ta festuar martesën e Cesc Fabregas me Daniella Semann. Fabr
Kush ishte francezja bukuroshe që takohej Maks Velon gjatë diktaturës (VIDEO) Piktori dhe arkitekti Maks Velo ka rrëfyer të hënën në emisionin "Opinion", historinë e ndalur me francezen Odile Daniel
Pato dedikim pasionant të dashurës së re (FOTO-LAJM) Alesandre Patos është përfolur prej disa javësh në mediat rozë për një lidhje të fshehtë që ai kishte me bukuroshen Dani
Presidenti i Tottenham lë pezull Sarri-n Presidenti i Tottenham Hotspur, Daniel Levy ka lënë pezull çështjen e kalimit të Sarrit në klubin që ai ka në pronësi.
Daniela e “The Voice” surprizon Miriam Canin (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Miriam Cani ka qeënë pjesë e jurisë të "Voice Kids Albania". nga
“Bond 25”, Danny Boyle dhe Daniel Craig konfirmohen Regjisori fitues i një statuete “Oscar”, Danny Boyle do të ribashkohet me Daniel Craig për filmin më të ri “Bond”, që du
U nda nga Danieli? Reagon edhe Fotinia Bëri bujë lajmi i ndarjes së Danielit dhe Fotinisë, fituesve të këtij edicioni të BBA. "Janë disa arsye përse unë dhe
Fabregas martohet me Daniella Semaan Cesc Fabregas e ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij disavjeçare me partneren Daniella Semaan. Futbollisti spanjol
Shokohet Napoli, Torino i ndez dritën jeshile Juventusit për titullin kampion (VIDEO) Atëherë kur duhet të qetësohej Napoli dhe të vinte goli i qetësisë, ka menduar Torino për të prishur çdo plan. Me god
Pagesat për aktoren pornografike, komenton presidenti Trump Presidenti i SHBA, Donald Trump konfirmoi të enjten pagesën e një shume prej 130 mijë dollarësh për aktoren e filmave pë