999 rezultate për

daniel

BE sërish reagon për taksën: Hiqeni menjëherë Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësi dhe Zgjerim në Bashkimin Evropian, Christian Danielsson, ka përsëritur sot kërkesën
Mancini rikthehet prapa në kohë, tregon kush e refuzoi Manchester City-n Roberto Mancini i cili drejtoi për 4 sezone nga viti 2009 deri në vitin 2013Manchester City-n, ka zbuluar se Daniele De
Rugani nuk do të largohet nga Juventusi Davide Torchia, agjenti i mbojtësit të Juventusit Daniele Rugani ka folur për të ardhmen e Italianit te bardhezinjtë.
Daniele Rugani pranë rinovimit me Juventusin Gjithçka është gati te Juventusi për rinovimin e Ruganit. Qëndërmbrjtësi do të nënshkruajë një kontratë deri në vit
"Do më martonin me zor", historia e 26-vjeçares që u zhduk nga Shqipëria Martesa me mblesëri dhe me një burrë shumë më të madh se vetja, e detyruan një 26-vjeçare që të largohej nga Shqipëria d
KE merr informacionin zyrtar për marrëveshjen e Prespës Drejtori i Drejtorisë për Fqinjësi dhe Negociata për Zgjerim të Komisionit Evropian, Christijan Danielsson, i cili prej
Zhbllokohet ndeshja, Real Madrid kalon në avantazh ndaj Valencias (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Valencias në "Santiago Bernabeu". Është një autogol i shënuar nga mesfushori
Hodhi shashkën që i këputi gishtin, Danieli i kërkon falje polices 18-vjeçari Daniel Dobraj, dyshohet se ishte personi që hodhi shashkat në drejtim të policisë gjatë protestës së banorëve
Akuzohet për plagosjen e polices, Gjykata merr vendimin për Danielin Gjykata e Tiranës ka marrë vendimin për të lënë në burg, 18-vjeçarin, Daniel Drobaj. Drobaj akuzohet se ditën e prot
I thyen gishtat? Danieli shfaqet me dorë të fashuar në Gjykatë (FOTO & VIDEO) Akuzohet se hodhi kapsollën kundër efektives, Daniel Drobaj shfaqet me dorë të thyer në Gjykatë Daniel Dobraj, është
U shpall i pafajshëm pas 25 vitesh burg, reagimi i tij përlot rrjetin (VIDEO) SHBA njihet si një nga vendet ku drejtësia është e garantuar dhe në nivele ekselente, por ja që edhe në këtë shtet gaboh
"Policët i thyen dy gishta për hakmarrje protestuesit që i hodhi kapsollen efektives" (VIDEO) Ditën e djeshme është arrestuar, 18 vjeçari, Daniel Dobraj, i cili akuzohet si hedhësi i kapsollit që i shpërtheu në dor
Daniel Sturridge nën Hetim, për informacione në Baste Një ngjarje disi e pazakonte ka ndodhur në Angli. Daniel Sturridge është në hetim për arsye se ka ndihmuar Bastenxhin
Akuzohet për vënie bastesh, Liverpuli i del në mbrojtje sulmuesit Daniel Sturridge është lojtari që është vendosur në qendër të vëmendjes në Angli dhe që rrezikon të pezullohet nga futbo
Futbollisti masakrohet me hanxhar, zbulohet shkaku i tmerrshëm Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Brazil ku futbollisti Daniel Correa është masakruar me hanxhar. Sipas hetuesve
Identike! Kjo është sozia e Meghan që ngatërroi edhe princ Harryn (FOTO LAJM) KEmi parë ose dëgjuar shpesh herë për ngjashmërinë midis dy personave, madje histori të tilla janë bërë të njohura si pë
Beteja e Trumpit me pornostaren, gjykata nxjerr fituesin Një gjyqtar amerikan ka hedhur poshtë padinë e aktores së filmave pornografikë, Stormy Daniels kundër Presidentit Donald
Kush po i kërcënon deputetët që janë pro marrëveshjes me Greqinë? Deputetja e VMRO-DPMNE-së Daniela Rangellova para fillimit të seancës së Komitetit Ekzekutiv të parisë ka thënë se do të
Daniel Cormier do ta mbrojë për herë të parë titullin në UFC ndaj Derrick Lewis Daniel Cormier do të mbrojë titullin e peshave të rënda në UFC ndaj Derrick Lewis më 3 nëntor në Madison Square Garden,
Gruaja e Doktor Florit përlot me dedikimin për të birin me sindromën Down Blerina Kondi, bashkëshortja e të ndjerit Dr.Flori ka vndosur që të sensibilizojë njerëzit në lidhje me fmijët më Sindr