999 rezultate për

daniel

Dënohet Daniel Sturridge, kishte vënë bast për transferimin e tij Ish-sulmuesi i Liverpoolit, Daniel Sturridge është dënuar me dy javë moslojë dhe me rreth 85000 euro gjobë pasi u shpall
I vodhën qenin, Daniel Sturridge ofron shpërblim të majm nëse i rikthejnë kafshën Ish-sulmuesi i Liverpulit pasi ka postuar një video, duke bërë lutje për rikthimin e qenit të tij, ai tani edhe ka ofrua
Daniel Alves dëshiron Premier Ligën Lojtari në largim i Paris Saint-Germain, Dani Alves ka pranuar për mediat se ai do të dëshironte që të luante në Angli p
De Rossi është ndjerë i tradhëtuar nga Roma Daniele De Rossi i ka ftuar në darkë bashkëlojtarët e tij, për herë të fundit si futbollist i Romës. Para se të zhvil
Knock-out si ky nuk keni parë asnjëherë (VIDEO) Kemi parë shpesh "knock-out" spektakolar, por ajo që na vjen nga ringu i Birmingham është me të vërtetë i çmendur. Prot
E konfirmon kushëriri i tij, Pochettino dëshiron të drejtojë Juventusin Mauricio Pochettino kërkon që të largohet nga Tottenham pas finalës së Champions League në 1 qershor kundër Liverpoolit.
Kapiteni njofton largimin nga Roma Kapiteni i Romës Daniele De Rossi do largohet në fund të sezonit. Lajmi është konfirmuar nga vetë faqja zyrtare në
Maxi Lopez harron Wandën, një tjetër bionde i ka kthyer buzëqeshjen (FOTO LAJM) Maxi Lopez e ka gjetur buzëqeshjen. Sulmuesi argjentinas ndihet i lumtur me partneren e re, Daniela Christiansson, e cil
Zhgënjen Daniel Godelli, Qerimaj medalje bronzi Peshëngritësi Daniel Godelli ka zhgënjyer në Kampionatin Europian të Peshëngritjes që po zhvillohet në Batumi të Gjeorgj
Ndërkohë që Wanda merret me çështjen Icardi, Maxi shijon jetën me Danielën E ndërsa Wanda Nara rend në studiot televizive për të mbrojtur Mauro Icardin, ish-partneri i saj, Maxi Lopez, vijon karr
Historia e pazakontë e serbit me shokun shqiptar Daniel Sabo (33), ishte larguar nga Serbia për në Zvicër që të punonte për një jetë më të mirë. Në një rrëfim për ‘teleg
Ndodhi edhe kjo, dhelpra hyn te pulat por e pëson rëndë Pulat në një fermë në veri-perëndim të Francës, besohet të kenë formuar një ‘bandë’ për të mbytur një dhelpër të re.
Pulat bëhen bashkë dhe mbysin dhelprën Pulat në një fermë në veri-perëndim të Francës, besohet të kenë formuar një "bandë" për të mbytur një dhelpër të re.
Danielsso i drejtohet Ramës: Në qershor na duhen prova bindëse Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësi dhe Zgjerim në Bashkimin Evropian, Christian Danielsson është takuar me kryeministr
Shefi i zgjerimit të BE vjen në Tiranë Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësi dhe Zgjerim në Bashkimin Evropian, Christian Danielsson ditwn e sotme do tw vizitoj
BE sërish reagon për taksën: Hiqeni menjëherë Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësi dhe Zgjerim në Bashkimin Evropian, Christian Danielsson, ka përsëritur sot kërkesën
Mancini rikthehet prapa në kohë, tregon kush e refuzoi Manchester City-n Roberto Mancini i cili drejtoi për 4 sezone nga viti 2009 deri në vitin 2013Manchester City-n, ka zbuluar se Daniele De
Rugani nuk do të largohet nga Juventusi Davide Torchia, agjenti i mbojtësit të Juventusit Daniele Rugani ka folur për të ardhmen e Italianit te bardhezinjtë.
Daniele Rugani pranë rinovimit me Juventusin Gjithçka është gati te Juventusi për rinovimin e Ruganit. Qëndërmbrjtësi do të nënshkruajë një kontratë deri në vit
"Do më martonin me zor", historia e 26-vjeçares që u zhduk nga Shqipëria Martesa me mblesëri dhe me një burrë shumë më të madh se vetja, e detyruan një 26-vjeçare që të largohej nga Shqipëria d