999 rezultate për

dani

Dy vite pas ndarjes, Daniel bën deklaratën e fortë për Fotininë (FOTO LAJM) Fotini dhe Danieli ishin një prej çifteve më të njohur e të komentuar të edicionit të fundit të “Big Brother Albania”, t
Epidemiologu në Maqedoni: Ato që nuk e besojnë coronavirusin le të shkojnë në Klinikën Infektive të shohin se si humbet jeta (VIDEO) Epidemiologu Dragan Danillovska në itnervistë për TV24 ju bëri thirrje atyre personave që nuk besojnë coronavirusin të s
6 muaj pa takuar të birit, ish-bashkëshortja ia thotë copë: Fajin ta ka jot ëmë! Në emisionit “Stop” ka mbërritur një apel i një babai i cili kërkon të takohet me djalin e tij 2-vjeçar, që sipas preten
Në këto ditë ramazani, mos i ndani hurmat arabe Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Vi
E bujshme nga Danimarka: Ja si tifozët do t’i ndjekin ndeshjet pa vajtur në stadium Skuadra e Midtjylland ka krijuar një mënyrë të re për tifozët që të mblidhen në mbështetje të ekipit të tyre nëse futbol
Sadiku ka ëndërr të thyejë rekordin e Bogdanit Armando Sadiku tregoi në lidhjen e drejtpërdrejtë me "FanZone" detaje nga videoja që ku shfaqet bashjë me Keidi Baren, m
Danimarka lejon fëmijët të rikthehen nëpër shkolla Fëmijët deri në moshën 11 vjeçare po kthehen nëpër çerdhe dhe shkolla në të gjithë Danimarkën, pasi qeveria e këtij vend
Premtoi 10 milion euro për kokën e Albin Kurtit? Flet kërcënuesi i kryeministrit të Kosovës Një ditë më parë në mediat kosovare u raportua për një lajm, ku pretendohet se kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin K
Shpërndanin "të bardhë" me makinë, si u shkatërrua grupi në Durrës Një grup i shpërndarjeve të kokainës është vënë në pranga në Durrës. Gjatë kontrollit në banesën e shtetasit D. M.,
''Bir, do të fitosh'', djali i Vuçiç infektohet me COVID 19 Djali i presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç ka rezultuar pozitiv ndaj pandemisë së koronavirusit. Mësohet se Dani
Flet mjeku kumanovar në Gjermani: Shumica e viktimave të Koronavirusit kanë vuajtur edhe nga tri sëmundje tjera (VIDEO) Mjeku kumanovar Rexhail Ramadani tani e disa vite është i angazhuar në spitale të njohura në shtetin Bajern të Republikë
Me këngën e Eurovizion, Elhaida Dani përshëndet nga dritarja pas 1 muaji izolim (VIDEO) Elhaida Dani prej thuajse një muaji ndodhet e izoluar në shtëpinë e saj në Trieste të Italisë. Gjatë këtyre ditëve ajo k
Dani Alves habit me deklaratën e fundit të tij Dani Alves është një nga futbollistët më të mirë të Brazilit. Emri i tij do të mbetet i shënuar me gërma të arta, por gj
ISHP: Jemi në mbikqyrje të 2242 rasteve, zbatoni rekomandimet Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, Naser Ramadani sërish u ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës që
Partnerja e Ruganit zbulon momentet e para kur mësoi se ishte infektuar me koronavirus Michela Persico dhe Daniele Rugani rezultuan pozitivë me koronavirus. E fejuara dhe mbrojtësi i Juventusit po përballen
Shembull për t'u ndjekur! Danimarka paguan 90 përqind të pagave të punëtorëve Qeveria e Danimarkës ka vendosur të ndihmojë të gjitha kompanitë dhe punëtorët gjatë situatës së krizës për shkak të Cov
Materaci: Nëse takoj Zidanin sot qoftë në një miqësore, rrezikohen pellgje gjaku Ndërsa futbolli ka frenuar thuajse në të gjatë botën, tifozët ngushëllohen dhe mjaftohen me kujtimet e bukura të tij dhe
"Pogbanë e kërkon Reali por do të shkojë te Juventusi" Ish-futbollisti nga Mali, Mohamed Sisoko ka folur pët karrierën e tij, duke theksuar se Liverpuli dhe Juventusi kanë bër
Ja si është gjendja e Maldinit dhe të birit Ditën e djeshme u zbulua se Paolo Maldini së bashku më djalin e tij, Daniele, kishin rezultuar pozitivë në testin për Ko
Shkon në 17 numri i të infektuarve në Kosovë Ka shkuar në 17 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë. Personi i 17-të i infektuar thuhet se është nga Dumnica