999 rezultate për

dani

Dani Alves me mesazh "të koduar" për Sergio Ramos pas incidentit me Raul Garcian Dani Alves nuk ka mundur të mos përfshihet në debatet kundërthënëse lidhur me ndeshjet e fundjavës në La Liga. Real M
"Mbreti" i merkatos quhet Fali Ramadani, Sane dhe Pjanic dy marrëveshjet e mëdha Juventusi tashmë po luan me ritëm të plotë ndeshje çdo 3-4 ditë, por trajneri i bardhezinjve, Mauricio Sarri, nuk mendon
LISTA/ Lojtarët më të "egër" në 20 vitet e fundit, kryeson Sergio Ramos Me 17 kartonë të verdhë brenda një sezoni, Klaus Gjasula ka vendosur një rekord të ri në Bundesliga. Mesfushori shqip
Tifozët nuk respaktuan distancën, Gjyqtari ndërpret finalen e Kupës së Danimarkës Danimarka është ndër të paktat vende që kanë hapur stadiumet me një numër të reduktuar tifozësh që duhen të mbajnë dista
Ju forcojnë kockat, mos i ndani nga tryeza këto ushqime Sipas specialistëve, pavarësisht moshës që mund të keni ju mund të mbroni kockat tuaja duke u ushqyer mirë, duke bërë us
Tërhoqën me forcë protestuesit, kush janë dy civilët që tentuan të shpërndanin turmën (VIDEO) Gjithçka nisi si një tubim paqësor kundër ndërtimit të HEC-ve, por përfundoi në me një dhunë të paprecedentë nga policia
Shembulli vjen nga Danimarka, ja si duken tifozët në stadium duke respektuar distancën sociale (FOTO LAJM) Një shembull shumë i mirë vjen nga shteti i Danimarkës, për sa i përket lejimit të tifozëve në stadium. Ditë e djeshm
Shpërndanin "të bardhë", kapen babë e bir në Durrës Dy persona janë vënë në në pranga në Durrës. Sipas policisë, babë e bir u arrestuan pas një hetimi disamujor të ndjekur
Shpërndanin "mall" bashkë: Arrestohet 22 vjeçari në Tiranë, në kërkim një tjetër Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë një 22-vjeçar që posedonte dhe shpërndante lëndën narkotike, si dhe shpallet
Efekti i karantinës, te Reali dëmtohen Ramos dhe Carvajal Në ndeshjen e parë pas Covid-19, Dani Carvajal dhe Sergio Ramos kanë lënë fushën me shqetësime. Dani luajti vetëm 45
COVID-19 përhapet me shpejtësi, SHBA evakuon 80 shtetas amerikan nga Sudani SHBA ka evakuuar 80 shtetas të saj nga Sudani ku koronavirusi i ri (COVID-19) është përhapur me shpejtësi. Në një dek
Ju forcojnë ndjeshëm kockat, mos i ndani nga tryeza këto ushqime Sipas specialistëve, pavarësisht moshës që mund të keni ju mund të mbroni kockat tuaja duke u ushqyer mirë, duke bërë us
Dani Alves krahason Barcelonën me Muhammad Ali ne finalen e Champions të 2015 Katalanët fitonin tripletën nën urdhrat e Luis Enrique, me MSN që kishin lidershipin në fushën e blertë. Në finalen e
Leipzig siguron një fitore të rëndësishme ndaj Koln (VIDEO) Ndeshja pati shumë raste e gola, por në fund ia doli të triumfoi skuadra moderne e Leipzig. Jhon Cordoba (7’) realizo
Danimarka hap kufijtë për çiftet që mbetën të ndarë nga Coronavirusi Danimarka ka hapur kufijtë për çiftet që kishin mbetur të ndarë nga bllokimi për shkak të koronavirusit.Që nga e hëna, p
Danimarka hap kufijtë për çiftet që jetojnë në distancë Danimarka ka hapur kufijtë për çiftet që karantina i ndau prej njëri tjetrit për muaj me radhë! Që nga dita e hënë, çift
Ishte shtatzanë, e dashura e Ruganit rrëfen tmerrin kur morën vesh që ishin prekur nga koronavirusi Michela Persico, e dashura e mbrojtësit të Juventusit Daniele Rugani, ka folur në lidhje me frikën që ndjeu pasi mori ko
Danimarka "në festë", sot nuk shënoi asnjë vdekje nga COVID-19 Danimarka nuk raportoi asnjë vdekje të lidhur me korònavirusin – për herë të parë që më 13 mars. Gjatë 24 orëve të fundi
Në Danimarkë 200 nxënës po e zhvillojnë mësimin në stadium Danimarka po tenton të rinisë jetën pas pandemisë Covid-19, me klubet sportive që janë ndër më aktivet në gjetjen e zgji
Danimarka shtetit i rradhës që cakton datën për rifillimin e kampionatit Danimarka ka vendosur të rihapë ligën e saj të parë të futbollit në fund të muajit maj, pasi kufizimet kundër Koronaviru