999 rezultate për

dani

Mesfushori i Kombëtares infektohet me covid-19 Mesfushori i kombëtares shqiptare, Ylber Ramadani, ka dalë pozitiv me COVID-19. Lojtari i Vejle BK, i cili luan në Da
Gjithmonë pranë, Landi Hysi i bën urimin emocionues djalit të Dr. Florit (FOTO LAJM) Gjashtë vite më parë u nda nga jeta këngëtari Floran Kondi, i njohur nga të gjithë si Doktor Flori. Një lajm që shkak
Belgjika "shkatërron" Islandën, Anglia "ngec" me Danimarkën Belgjika ka arritur fitore bindëse ndaj Islandës duke e mposhtur me rezultat 5:1, në kuadër të grupit 2 të Ligës A të Li
Gjendet më në fund 17 vjeçari shqiptar i zhdukur në Angli Policia britanike ka gjetur shqiptarin e identifikuar si Daniel Gjinaj, i cili kishte tre javë i zhdukur. Daniel Gjin
Ftuan vajza në hotel, Southgate i tregon derën dy futbollistëve të rinj Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate i ka përjashtuar nga lista Phil Fodenin dhe Mason Greenwood pasi shkelën rregullat
Rama: Më quajtën tradhëtar, tani që Mini-Shengenin e bekoi SHBA-ja, Kurti mendonte se po ndanim Kosovën Pas marrëveshjes ekonomike të firmosur nga Kosova dhe Serbia ditën e djeshme (4 shtatori), kryeministri Rama ka reaguar
FSHF zbulon përgjigjet e tamponëve para përballjes me Bjellorusinë Shqipëria luan më 4 shtator kundër Bjellorusisë në Nations League dhe një ditë më parë futbollistët kuqezi dhe stafi jan
A ishte zgjedhje e mençur strategjia e Suedisë ndaj COVID-19? SUEDIA ishte një nga vendet e pakta evropiane që nuk vendosi një bllokim të detyrueshëm për shkak të koronavirusit. Stra
Mos iu ndani plazhit! Kështu parashikohet moti në dy ditët në vijim Referuar njoftimit të Shërbimit Meterologjik ushtarak bëhet e ditur se dy ditët që vijnë moti do të jetë i kthjellët dhe
Kush është 25 vjeçari shqiptar me dy vrasje mbi supe që alarmoi ishullin Ky është 25 vjeçar ishqiptar u arrestua në Maltë, nën dyshimin se ka kryer një vrasje të dyfishtë pak kohë më parë.
Milani futet në garë për Dani Ceballos AC Milan janë të gatshëm të ‘vjedhin’ nga Arsenal Dani Ceballos, duke nisur një ofertë për mesfushorin te Real Madrid.
Arbitri i njohur italian do të drejtojë finalen Bayern-PSG (FOTO LAJM) UEFA i ka dhënë gjyqtarit italian Daniele Orsato përgjegjësinë për të gjykuar finalen e Ligës së Kampionëve midis Paris
Shpërndanin heroinë në zonë e Alliasit në Tiranë, vihen në pranga tre persona Vijojnë operacionet e njëpasnjëshme për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. F
"President normal, në kohë anormale", mesazhi i Ramës në ditëlindjen e Rexhep Meidanit Kryeministri Edi Rama i uron 76-vjetorin e lindjes ish-Presidentit të Republikës, Rexhep Meidani. Përmes një mesazhi në
Surprizon ish e dashura e Ronaldos, blen skuadër futbolli dhe jep premtime të mëdha (FOTO LAJM) Modelja kiljane e revistës "Playboy", Daniella Chavez, e cila në të shkuarën është komentuar për lidhjen me Cristiano R
Ramadani zbarkon në Milano për Rebic, zbulohen planet e kuqezinjve Milani planifikon të bëjë disa lëvizje në merkato, edhe pse si fillim duhet parë se kush do të jetë trajneri i ri. Ralf
Reali fitoi titullin kampion, Zidani përjashton dy lojtarë nga skuadra që drejton Zinedin Zidan me dorë të hekurt. Tani që fitoi zyrtarisht titullin kampion ka filluar të japë mesazhe të qarta për futbo
Dani Alves: Messi nuk ka mbështetjeje te Barcelona Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Dani Alves beson se zhgënjimet aktuale të Lionel Messit kanë të bëjnë me mbështetje e shokëv
Shtohet ndjeshëm numri i infeksioneve nga koronavirusi në Kosovë Ministria e Shëndetësisë dhe Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik (IKSHPK) në Kosovë, kanë bërë publike sot përmes një
Shpërndanin "mall", kapen dy vëllezërit në Tiranë Policia e Tiranës vijon goditjet ndaj veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, teksa së fundmi janë arrestuar dy