999 rezultate për

dani

"Mjaft luajte me mua", Dhurata Ahmetaj sapo konfirmoi ndarjen nga Xherdan Shaqiri (FOTO LAJM) Në prill të këtij viti, të gjitha mediat zienë nga lajmi i lidhjes më të re në shoëbiz-in shqiptar, këngëtates Dhurata A
Shqiptari i njohur nga Tetova blen skuadrën serbe (FOTO LAJM) Menaxheri ndërkombëtar i futbollit me prejardhje nga Tetova, Fali Ramadani do të blejë klubin e futbollit serb Maçva Sha
Parma-Juventus, formacionet zyrtare Juventusi kërkon suksesin mbrëmjen e sotme për të qenë në luftë për titull, në transfertën e vështirë ndaj Parmës. Fo
Policia "u prish" pazarin, arrestohen të rinjtë që shpërndanin mall Tre persona janë vënë në prangat e policisë për shkak se akuzohen për posedim të lëndëve narkotike. Sipas policisë të
Kujdes! Ky është çaji që nuk duhet ta ndani në ditët e ftohta Stina e dimrit që po afron është ideale për konsumimin e çajit të trëndafilit të egër i cili rigjallëron organizmin, e m
Java nis me shira të dendur, mos e ndani çadrën Këtë javë, moti pritet që të karakterizohet nga reshje të dendura shiu në pjesën jug-perëndimore të vendit. Reshjet d
Hetem Ramadani "zbulon" një tjetër kurë për COVID-19: I shkrova Trumpit Themelues i Health Revolution, Hetem Ramadani ka deklaruar se kura e tij me farë të zezë, vaji të linit dhe mjaltë është
Kujdes! Ky është çaji që nuk duhet ta ndani në ditët e ftohta Stina e dimrit që po afron është ideale për konsumimin e çajit të trëndafilit të egër i cili rigjallëron organizmin, e m
Juve me disa mungesa ndaj Beneventos, formacionet zyrtare Juventus do të luajë në transfertë ndaj Beneventos në orën 18:00. Për bardhezinjtë do të mungojë CR7 pasi është lënë
Nipi zbulon flamurin origjinal personal të Isa Boletinit që e ka ngritur me 30 qershor 1912 (VIDEO) Në fshatin Boletin në veri të Kosovës, gjendet kulla e Isa Boletinit. Emisioni “Ballkan” këtë javë bisedoi me stërnip
Gruaja e Dani Alves: Ai është kampion në shtrat Gruaja e futbollistit, Dani Alves, Joana Sanz e ka vlerëusar lart performancën e bashkëshortit të saj në shtrat. Sanz
Ju forcojnë ndjeshëm kockat, mos i ndani nga tryeza këto ushqime Sipas specialistëve, pavarësisht moshës që mund të keni ju mund të mbroni kockat tuaja duke u ushqyer mirë, duke bërë us
Portieri i Real Madrid bëhet gazi i botës, bën gafën e vitit (VIDEO) Belgjika ka fituar sot 4-2 ndaj Danimarkës dhe ka siguruar kreun e grupit duke marrë pjesë në fazën finale të Nations Le
Bogdani: Shqipëria nuk po luan mirë, por sot fiton Erjon Bogdanin mendon se Shqipëria do të dalë me tre pikë nga sfida me Kazakistanin, e cila luhet këtë të dielë. Ish-
Shpërndanin "mall" nëpër qytet, kapen dy të rinj në Korçë Policia e Pogradecit ka vënë në pranga dy persona të cilët akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike. Sipas unifo
Mes tyre një grua, arrestohen tre persona që shpërndanin kokainë në Fier Policia e Elbasanit ka arrestuar tre shtetas pasi mbi bazën e informacioneve të siguruara, ata merreshin me shpërndarjen
Balaj dhe Ramadani: Të gjithë për një qëllim, fitore Dy lojtarët e Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj dhe Ylber Ramadani kanë dalë sot në një konferencë për mediat, para ndes
Ramadani: Jemi gati të fitojmë ndeshjet e radhës Ylber Ramadani ishte një tjetër futbollist që trajneri Reja i kishte besuar aktivizimin nga minuta e parë në ndeshjen e
Koronavirusi "pushton" kombëtaren e Danimarkës, izolohen 8 futbollistë Federata e Futbollit të Danimarkës pas dy testeve pozitive me COVID-19 ka vendosur në karantinë 8 lojtarë të ekipit komb
A do të humbasë Liverpool zyrtarisht një ndeshje në Ligën e Kampionëve? Situata me Covid-19 mund të çojë në një situatë të pazakontë dhe Liverpool mund të humbë qëllimisht një ndeshje në Ligën