999 rezultate për

dani

Kujdes! Ky është çaji që nuk duhet ta ndani në ditët e ftohta Stina e dimrit është ideale për konsumimin e çajit të trëndafilit të egër i cili rigjallëron organizmin, e mbron atë nga
Shpërndanin kokainë e kanabis, arrestohet çifti i bashkëshortë në Fier Dy persona janë vënë në pranga nga policia, pasi akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike. Policia bën me dije se j
"Asaj i është shkulur zemra", zbulohet lidhja që Kujtim Prodani ua mbajti të fshehtë të gjithëve Kujtim Prodani e ka mbajtur gjithmonë të fshehtë jetën e tij private dhe e ka ruajtur me fanatizëm. Megjithatë, pas v
Dani Alves paralajmëron rikthimin e bujshëm në Europë Befasia e merkatos së janarit duket se do të jetë rikthimi i Dani Alvesit në futbollin europian. Së fundmi futbollist
Vdes nga koronavirusi zëvëndësministri i Kosovës Sot është ndarë nga jeta, pas një beteje të gjatë me virusin, Nehat Ramadani, zv/ministër i Bujqësisë në Qeverinë e Koso
Juve në avantazh, Danilo realizon supergol (VIDEO) Juventusi ka zhbllokuar sfidën ndaj Sassuolo me një supergol nga Danilo nga distanca. Skuadra e Pirlos, që në pjesën
Ana e panjohur e Sherif Merdanit: Kur dola pas 16 vitesh burg, u përballa me atë që urdhëroi arrestimin tim Ish-i burgosuri politik, Sherif Merdani, ka treguar për më shumë se 90 minuta, të gjithë historinë e panjohur të jetës s
Covid-19 i mori jetën, Eneda Tarifa zbulon pengun e madh të Kujtim Prodanit (FOTO LAJM) Këngëtarja Eneda Tarifa është shprehur se ishte duke bashkëpunuar me kantautorin Kujtim Prodani për disa projekte që mbe
10 këngët më romantike nga Kujtim Prodani (VIDEO) Kujtim Prodani i lindur në 1963-in, ndërroi jetë dje në moshën 57-vjeçare, si pasojë e Covid-19. Ndonëse u nda fare herë
Humbi jetën nga COVID-19, del fotoja e fundit nga spitali i Kujtim Prodanit (FOTO LAJM) Ditën e sotme u nda nga jeta kontautori i njohur Kujtim Prodani, humbje e cila ka prekur mbarë botën e artit në Shqipëri
"Një flamë, por do t'ja hedh!" Zbulohet SMS e fundit e Kujtim Prodanit i cili vdiq nga COVID-19 Arti shqiptar sot është në zi! Këngëtari dhe kantautori i njohur Kujtim Prodani ka ndërruar jetë si pasojë e COVID-19.
Covid-19 i merr jetën Kujtim Prodanit, Elton Dedës nuk i besohet: Do të pres për një birrë (FOTO LAJM) Ditë zie për artin shqiptar. Kantautori i njohur, Kujtim Prodani, ka ndërruar jetë ditën e sotme, pasi ishte i infektuar
Myfarete Laze mes lotësh për humbjen e Prodanit: I shkruajta, por s'mora përgjigje Pas ndarjes nga jeta të kantautorit të njohur Kujtim Prodani nga koronavirusi, ka reaguar dhe këngëtarja Myfarete Laze.
"Ju flet Corona", Kujtim Prodani i dedikoi këngë virusit që i mori jetën (VIDEO) Kantautori Kujtim Prodani ka humbur jetën nga COVID-19, ndërsa prej ditësh ishte i shtruar në spitalin Shefqet Ndroqi.
Koronavirusi i merr jetën Kujtim Prodanit Kantautori i njohur Kujtim Prodani ka humbur betejën me koronavirusin. Prodani ndodhej prej ditësh i shtruar në spita
Nga maskat anti-plakje deri tek zemra ja pse s'duhet t'a ndani nga dieta të bardhën e vezës Nëse njerëzit do të ndaheshin në dy grupe, ato do të ishin; njerëzit që pëlqen të hanë më shumë të bardhën e vezës dhe a
"Sa miq e të afërm na more", Kujtim Prodani bën postimin prekës nga Sanatoriumi Këngëtari Kujtim Prodani është infektuar me Covid 19, dhe ndodhet i shtruar në spitalin Covid 2 në Tiranë. Lajmin e
Ylli i Kombëtares i jep fund beqarisë Ditë e veçantë ajo e sotmja për futbollistin e Kombëtares kuqezi, Ylber Ramadani. Ky i fundit i ka dhënë fund beqaris
Djali i Vuçiç viziton Kosovën Danilo Vuçiç, djali i Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç ishte së fundmi në Kosovë. Ai ka vizituar komunitetin ser
"Mjaft luajte me mua", Dhurata Ahmetaj sapo konfirmoi ndarjen nga Xherdan Shaqiri (FOTO LAJM) Në prill të këtij viti, të gjitha mediat zienë nga lajmi i lidhjes më të re në shoëbiz-in shqiptar, këngëtates Dhurata A