999 rezultate për

dani

Fotinia nuk harron dot ish të dashurin, ja çfarë i thotë Danieli Danjeli dhe Fotinia janë njohur në shtëpinë e Big Brother, por megjithatë kanë krijuar një lidhje të fortë në shtëpi.
Iniesta si Dani Alves, Juve përgatit blerjen e "çmendur" Ashtu si Pirlo dhe Dani Alves, Juventus po përgatit një tjetër super goditje me parametra zero. Eksperti i kësaj fushe M
Dona e akuzon se e ka provokuar, Danieli: Të kam thënë që e ke mirë fizikun Dona tregon në sy të banorëve të tjerë një rast, ku sipas saj, Danjeli e ka ngacmuar dhe provokuar atë me fjalë. Ajo
Dani Alves shokon Juven, bën gati largimin në verë Dani Alves mund të largohet nga Juventusi në verë për shkak të klauzolave që ka në kontratën e tij. Me formën që ka
Gjykata lë në burg ish drejtorin e ALUIZNI-t në Shkodër Me kërkesë të Prokurorisë së Shkodrës, gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg” për ish-drejtorin e ALUIZNI
Dani Alves 32 trofe, vetëm dy lojtarë në rruzullin tokësor kanë fituar më shumë (FOTO LAJM) Dani Alves ka fituar deri më tani plotë 32 trofe në karrierën e tij me klube. Futbollisti brazilian ishte protagonist dh
Përdorimi i telefonit gjatë shtatzënisë, ka efekte për foshnjat Birks dhe kolegët e saj analizuan të dhëna për më shumë se 80.000 nënë-fëmijë në Danimarkë, Spanjë, Norvegji, Holandë dh
I "çmenduri" Dani Alves, shikoni çfarë i bën gazetarit në transmetim live (VIDEO) Dani Alves nuk është spektakolar në fushë, por dhe jashtë saj. Sulmuesi brazilian shënoi mbrëmë një gol fenomenal pas nj
Ndodh çudia në Kosovë, stadiumi kthehet në tokë bujqësore (VIDEO) Një ngjarje aspak e zakkontë ka ndodhur në Kosovë, pasi tokës ku supozohej se do të ndërtohej një stadium, i ka dalë pro
Po ndanin drogën në shtëpi, arrestohen në flagrancë 4 krutanët (VIDEO) Policia e Durrësit ka përfunduar me sukses një tjetër operacion ku janë arrestuar 4 shtetas dhe është gjetur e sekuestru
Portieri i Barcelonës martohet me bukuroshen Daniela Jehle (FOTO LAJM) Portieri i Barcelonës, Marc-Andre te Stegen ka vendosur që të hedhë një hap të rëndësishëm në jetë, pasi është martuar m
Shqiptarët mbyllin picerinë që ofronte ushqim falas (FOTO LAJM) Menaxherët shqiptarë kanë hequr dorë nga piceria "Toscana" në Greifensee ZH, të cilët vitin e kaluar u bënë lajm i media
Ofruan ushqim falas, ja pse dështoi bamirësia e pronarëve shqiptarë Menaxherët shqiptarë hoqën dorë nga piceria “Toscana” në Greifensee ZH, të cilët vitin e kaluar u bënë lajm i mediave, s
Po bën xhiron e botës, ja si u rrezua presidenti i Juves në golin e Dani Alves (VIDEO) Presidenti i Juventus, Andrea Agnelli ka festuar në një mënyrë spektakolare golin e dytë të shënuar nga Dani Alves ndaj
Ishin kohët kur Dani Alves turpëronte keq Ronaldon (VIDEO) Barcelona ka bërë një gabim të madh gjatë verës, që lejoi largimin e Dani Alves me parametra zero. Performancat e tij
Dani Alves fut në sherr ish-portierin e njohur me vajzën e tij (FOTO LAJM) Dashuria për futbollin ka krijuar një incident të vogël në familjen e ish-portierit të Perusë, Leao Butron. Lajmi ka bër
Ramadani: "Syri i popullit" të shpallet organizatë terroriste Organizata "Syri i popullit" e cila muaj më parë ka marrë përgjegjësinë për plagosjen e avokatit Azem Vllasi, përmes një
Shpërndanin heroinë në Tiranë, në pranga 4 trafikantë Policia e Tiranës ka vënë në pranga 4 persona dhe një tjetër është shpallur në kërkim. Të arrestuarit janë vënë në prang
Dani Alves, kampioni me "zemrën e artë" Paraja nuk është gjithçka në jetë. Dhe këtë e dëshmon më së miri Eric Abidal, teksa ka rrëfyer para 4 vitesh se kush ish
Hysaj mes 5 yjeve që mund të bëhen si Dani Alves (FOTO LAJM) Dani Alves vijon të mbetet numri një në krahun e djathtë në futboll. Mbrojtësi i bardhezinjve po zhvillon një sezon spek