999 rezultate për

danezi

Eriksen i acaruar nga Conte, nga kush u kërkua danezi Danezi Christian Eriksen po kërkon largimin nga klubi italian Inter në këtë afat kalimtar. Eriksen, i cili refuzoi çd
Danezi nuk iu bashkua festës së ekipit, Conte: Kam raport shumë të mirë me Eriksen Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka insistuar se ka raporte të mira me mesfushorin, Christian Eriksen, pavarësisht zër
Eriksen larg Interit, gjigandët gjerman në sulm për të siguruar shërbimet e danezit Borussia Dortmund është duke konsideruar të provojë transferimin e mesfushorit të Interit, Christian Eriksen në janar.
Eriksen larg Interit, këto janë destinacionet e mundshme te danezit Christian Eriksen mund të rikthehet te Tottenham. ‘Calciomercato’ raporton se Tottenham janë të hapur ndaj idesë për
Nuk ka minuta, Eriksen "përshëndetet" me Interin në janar Eriksen nuk është i kënaqur me minutat që ka në "Giuseppe Meazza" dhe prandaj planifikon të ndryshojë mjedisin e klubit
Eriksen "sms" Contes: Dua më shumë minuta Raporti mes Antonio Contes dhe Cristian Eriksenit nuk ka lulëzuar asnjëherë dhe mesfushori i blerë në janar nga Totenhem
Eriksen bëhet "kurban" për Kante Interi në kërkim të dëshpëruar të një fondi financiar për tu hedhur në sulm për objektivin e madh të merkatos së Conte-s
Kjaer bind Milanin, "kuqezinjtë" blenë përfundimisht kartonin e danezit Mbrojtësi danez ka qenë në ‘San Siro’ që nga janari, kur ndërpreu huazimin e tij me Atalanta për shkak të vështirësive t
Eriksen te Interi, Ajax përfiton 10% të shumës Eriksen mëngjesin e sotëm zbarkoi në Milano ku pritet ti nënshtrohet testeve mjekësore dhe të nënshkruaj me Interin për
Mbyllet "telenovela" Eriksen, danezi zbarkon të dielën në Milano (VIDEO) Telenovela më e rëndësishme e merkatos së dimrit, ajo e transferimit të Christian Eriksen nga Tottenham te Interi, është
Nesër pritet një takim mes drejtuesve të Inter dhe Tottenham për Eriksen Interi çdo ditë i afrohet më shumë mesfushorit të Tottenham, Christian Eriksen. Danezi u dha dje lamtumirën tifozëve
Mourinho zbulon të ardhmen e Eriksenit, befason me fjalët për danezin Jose Mourinho deklaron se Interi nuk ka bërë ende asnjë ofertë për Christian Eriksen. Burime të shumta në Itali Angli
Pasuesi i Eriksen vjen nga Portugalia Largimi i Christian Erikseni nga Tottenhami mund të jetë në detajet e fundit. Tashmë pritet të vendoset nëse danezi do t
Interi zyrtarisht në garë për Eriksen, Marotta takon agjentin e danezit Fantazisti danez i Tottenham, Cristian Eriksen e ka ndarë mendjen për t’u larguar nga Londra dhe as ulja në stolin e “Sp
Telenovela Eriksen, danezi te Reali në janar Mediat spanjolle raportojnë se Real Madridi vazhdon interesimin për mesfushorin Christian Eriksen. Gjatë afatit kalim
Eriksen edhe më pranë Realit, agjenti danezit në fundjavë do të diskutojë me galaktikët Ylli i Tottenham, Christian Eriksen është i vendosur që të largohet nga klubi anglez, si lojtar i lirë verën e ardhshme,
Pranoi që i vodhi orën shokut të skuadrës, Nice merr vendimin drastik ndaj lojtarit Javën e shkuar bëri mjaft bujë lajmi që sulmuesit danez të Nice, Kasper Dolberg i ishte vjedhur një orë dore me vlerë 70
Juventusi ka një plan konkret për të afruar Eriksen Christian Eriksen kërkon të largohet nga Tottenhami. "Corriere Dello Sport" bën të ditur se danezi ka refuzuar rinovi
Ylli i Tottenham dëshiron të largohet këtë verë Mesfushori i Tottenhamit, Christian Eriksen po shpreson të largohet para se te mbyllet afati kalimtar. Danezi ka refu
Eriksen te Reali? Familja e danezit kërkon shtëpi në Madrid Christian Eriksen duket gjithnjë e më pranë Realit të Madridit. Së fundmi Mundo Deportivo shkuran se familja e futbollis