Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

dancing

Pjesë e show-t të njohur në SHBA, balerina e famshme nuk i ndahet zakonit shqiptar (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Adela Lami, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të folur rreth proj
Pjesë e show-t të njohur në SHBA, balerina e famshme nuk i ndahet zakonit shqiptar (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Adela Lami, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të folur rreth proj
Mesazhi prekës i Viktor Zhustit: Dikush më pret “atje lart”, më në fund do çlirohem nga ankthi Aktori Viktor Zhusti ishte një prej konkurrentëve VIP në spektaklin e kërcimit “Dancing ëith the Stars”. Finalja e këtij
Almeda e zhgënjyer nga Dancing With The Stars: Më turpëruan me Tolgën Almeda Abazi, vajza bukuroshe shqiptare e cila prej vitesh jeton në Turqi, ishte prezantuesja e edicionit të “Dancing W
Aulona apo Soni Malaj? Kjo është fituesja e Dancing with the Stars Është mbajtur mbrëmjen e sotme finalja e "Dancing with the stars Albania", spektakli që u rikthye pas dy vitesh mungesë.
Almeda Abazi shndërrohet në aziatike, i habit të gjithë Almeda Abazi është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është moderatore e "Dancing With the Stars". Pi
Plas sherri në “Dancing With the Stars”, Soni i kthehet keq Ilirit Mbrëmja e djeshme e spekataklit të kërcimit “Dancing ëith the Stars”, ka sjellë një natë me debate mes jurisë dhe konkur
E lidhur me balerinin? Rovena dhe Eltoni bëjnë daljen e parë si çift Rovena Dilo është pjesë e spektaklit të kërcimit “Dance With The Stars”. Por duket se është në një lidhje dashurie me ba
Jonida Maliqi tregon periudhën e saj më të errët Jonida Maliqi është njëra nga femrat më me stil të skenës. Mëngjesin e ditës së sotme ajo ishte e ftuar në programin
E eliminuan nga Dancing With the Stars, Rike Roçi nxjerr të palarat e Ilir Shaqirit Ajo është një nga vajzat më të komentuara në botën e shoëbizit shqiptar. Ish-banorja e Big Brother Rike Roci, është r
Julian Deda plas “bombën” në Dancing With The Stars! Çdo mbrëmje e “Dancing ëith the stars” ofron të papritura e surpriza, por edhe debate që shoqërohen me skandale. Mbr
Plas në "Dancing With The Stars" , shpërthen Jul Deda! Duket se mbrëmja e djeshme në "DWTS", është shoqëruar mes tensionesh. Ka qenë anëtari i jurisë Jul Deda ai që ka pat
Landi i WSF përlotet nga supriza e “Dancing With The Stars” (FOTO LAJM) Roland Hysi, një nga anëtarët e grupit “West Side Family”, ai pas vdekjes të Dr. Florit i ka ndenjur mjaft afër fëmijëve
Plas me konkurrentëve në "Dancing With The Stars" Mbrëmjen e së premtes është transmetuar në ekranin e Vizion Plus puntata e dytë e spektaklit “Dancing With The Stars”, e
Almeda Abazi tregon nëse do të kthehet sërish në “Dancing With The Stars” (FOTO LAJM) Almeda Abazi u nis në Stamboll menjëherë pas spektaklit "Dancing Ëith The Stars" të cilin po e prezanton këtë vit, për
Momenti që humbëm: Klevi s’i ndahet Sonit (FOTO LAJM) Këngëtarja Soni Malaj është pjesë e edicionit special të “Dancing With The Stars”, i cili nisi dje në mbrëmje. Përve
Pas largimit nga "Dancing With The Stars", Amarda Toska ka diçka për të thënë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme fillon spektakli i shumëpritur i kërcimit "Dancing ëith the Stars Best" në Vizion Plus. Vite më par
Martesa me Mirkon, Soni Malaj i rikthehet kohërave të vjetra Këngëtarja Soni Malaj nuk njihet vetëm si një këngëtare shumë e zonja por edhe si një balerinë e shkëlqyer. Vite më
Kështu do të duket skenografia e DWS (FOTO) Këtë të premte pritet të nisë edicioni i 7-të i “Dancing With The Stars”. Diçka që nuk ishte bërë ende publike ishte
Zbulohet konkurrentja e radhës në Dancing With the Stars (FOTO) Provat për spektaklin “Dancing With the Stars” kanë filluar dhe një tjetër konkurrent është zbuluar. Bëhet fjalë për