999 rezultate për

damian

Damian Gjiknuri infektohet me COVID-19 Damian Gjiknuri ka rezultuar pozitiv me covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet rrjetit të tij social facebook.
Halit Valteri tenton të godasë Damian Gjiknurin jashtë Kuvendit (VIDEO) Një debat i ashpër në ambientet e jashtme të Kuvendit të Shqipërisë mes Damian Gjiknurit dhe Halit Valterit për pak do t
Myslim Murrizi nuk përmbahet ndaj Damian Gjiknurit: Nuk ka bir kur*e! "NUK KA AS BIR NENE E AS BIR KU… QE TE TALLET ME KUSHTETUTEN E MIRATUAR NE 30 KORRIK DHE QE KA HYRE NE FUQI..." Depu
Zbulohen diskutimet brenda Këshillit Politik, çfarë thotë Gjiknuri për koalicionet Ka kaluar pothuajse një orë nga mbledhja e Këshillit Politik, ku i pranishëm për herë të parë është dhe kryeministri Edi
Kaloi në depresion nga karantina, regjisori i famshëm hidhet nga kati i 27 (FOTO LAJM) Steve Bing – babai i djalit të Liz Hurley, Damian i njohur edhe si playboy i Hollivudit, trashëgimtari i pasurive të pat
Socialistët ia thonë në sy Sandër Lleshaj, kritika e ashpër e Damian Gjiknurit Ministri Sandër Lleshaj ka marrë kritikën e dytë në lidhje me aksionet e IKMT nga brenda "familjes" së tij. Ish-minis
Damian Gjiknuri: Uroj që PD të mos hedhë në erë Reformën Zgjedhore Edhe pse kanë debatuar për 4 orë në mbledhjen e Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore, palët nuk kanë arritur konsens
Zgjedhje të parakohshme pas marrëveshjes? Flet Damian Gjiknuri Kreu i opozitës gjatë kësaj të marte teksa tha se ishte gati për reformën zgjedhore, theksoi se zgjidhja e krizës politi
Shtrëngime duarsh e përqafime, çfarë humbët nga takimi i opozitës me mazhorancën (FOTO LAJM) Ditën e sotme tryeza për Reformën Zgjedhore mblodhi Oerd Bylykbashin në emër të PD, Petrit Vasilin në emër të LSI-së, Da
"U realizua ëndrra ime", martohet ish-banori i Big Brother (FOTO LAJM) Ish-banori i Big brother, Damiano Agalliu i ka dhënë fund beqarisë! Ai ka dhënë lajmin e bukur se është martuar me pa
Plas te Reforma Zgjedhore: Gjiknuri: Ne ca jemi me nivel testosteronesh të larta, të vijnë e ca pale ç'bëhet këtu Reforma zgjedhore dhe mbledhjet mes PD dhe LSI më tepër sesa zgjidhje po sjellin debat brenda palëve. K Gjithashtu nu
Dy vite pas daljes nga “Big Brother”, fejohet ish-banori (FOTO LAJM) Ish-banori i “Big Brother”, Damiano Agalliu është fejuar. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet një pos
Damian Gjinkuri: Ymer Lala flinte në një hotel me Lulzim Bashën Koordinatori politik në Dibër i demokratëve ishte Edi Paloka. Ndërsa socialistët drejtoheshin nga Damian Gjiknuri, dhe a
Murrizi me Gjiknurin në Vjenë: Meqë Basha u pajtua me PS, as unë s'ka kuptim të rri i zemëruar me Damianin Shqipëria do të vëzhgojë zgjedhjet e parakohshme parlamentare të kësaj të diele në Austri. Kreu i Komisionit të Reformës
Sherr i ashpër Rama-Bushati: Përmenden Tom Doshi dhe Damian Gjiknuri Mbledhja e djeshme e Kryesisë së PS-së është shoqëruar me debate të forta mes Ramës dhe Bushatit, të cilat zhvillohen pr
Rama mbron Gjiknurin: Ça tha Damiani? Ta shohin tërmetin nga Vlora Kryeministri Edi Rama nga mbyllja e fushatës në Vlorë ka përmendur edhe përgjimet e publikuara nga Bild. “Damianin e
Damian Gjiknuri e bën hit, publikon foton me "çunat problematikë" Sekretari i Çështjeve zgjedhore në PS, Damian GJiknuri njëherësh i deleguari i PS në qarkun e Vlorës ka publikuar sot nj
Rama harron përgjimet dhe "çunat problematikë", falenderon Gjiknurin Kryeministri Edi Rama sot ndodhet në Himarë, duke i dhënë fund kështu fushatës elektorale të zgjedhjeve 30 Qershorit.
PERGJIMI/ Tërmet, tërmet i ke q.. nanën! Gjiknuri përgëzon Ymer Lalën (VIDEO) Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video pë
PERGJIMI 9/ Imer Lala telefonon Damian Gjiknurin: E kam lënë me njerëzit të ndajmë (VIDEO) Përgjimi numër 9 përmban një bisedë të Damian Gjiknurit, në atë kohë ministër i Energjitikës, me Imer Lalën, ish-drejtue