999 rezultate për

dama

Ngjarja e rëndë në Tiranë, vajza tenton të vetëvritet pse nuk festoi Shën Valentinin Ata janë një çift të dashuruarish. Ai i kishte premtuar se ditën e Shën Valentinit do festonin në Dajt. Por nuk e mbajti
Leeds United interesohet për yllin e Wolves Skuadra angleze, Leeds United, thuhet se është e interesuar për yllin spanjoll të Wolverhampton Wanderers, Adama Traore.
Vrapon drejt portës së tij, ky markim i Xhakës ndaj Traore bëhet viral (VIDEO) Skuadra e Arsenal dje pësoj humbje 2-1 nga Ëolves, duke vazhduar formën e dobët këtë sezon në Premier League. Paraqit
E rëndë në Tiranë, 32-vjeçari i jep fund jetës duke prerë damarët Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burimet zyrtare bëjnë me dije se një 32-vjeçar ka humbur
E rëndë në Tiranë, 30-vjeçarja del në bulevard dhe pret damarët Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 30-vjeçare ka dëmtuar veten. Ngjarja ka ndodhur në Bulevardin “Dëshm
Luis Enrique tregon çfarë e befason nga Ronaldo Luis Enrike vendos ta shikojë pozitivisht barazimin që Spanja mori në Portugali, pavarësisht se këta të fundit u ndalën
E RËNDË/ 22 vjeçari i jep fund jetës, pret damarët Një 22 vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm nga familjarët në zonën "Kodra e Priftit" në Tiranë. Dyshohet s
Adama Traore i infektuar me covid-19 Futbollisti i njohur spanjoll, Adama Traore është infektuar me koronavirus. Mediumi i njohur spanjoll "Marca" ka shkr
Detaje nga konflikti në burg me të izoluarit: Njëri prej tyre preu damarët! Dy të burgosur raportohet se janë konfliktuar me policët, në Burgun e Fushë-Krujës. Ardjan dhe Bert Shera nisën konfl
Manchester United rikthen vëmendjen nga Adama Traore Man United janë të interesuar për të përforcuar fazën e sulmit me një lojtar që mund të aktivizohet në krah. Jadon Sa
Historia e rëndë: Burri më rrihte, preva damarët para vajzës Në emisionin me “Zemër të Hapur” u trajtua historia e trishtë e nënës 31-vjeçare nga Vlora. Tetë vite martesë për Donikë
Qytetarët në panik, 40-vjeçari pret damarët mes qytetit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen Tabakane në Elbasan, ku një person ka prerë damarët. Një pe
EMRI/ Makabre, burri mbyti gruan me duar pastaj preu damarët Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me krimin e pak minutave më parë në Vlorë ku një grua u vra prej bashkëshor
Konkurenti tenton të presë damarët, ndërpritet emisioni i shef Renatos? Renato Mekolli ëhstë bërë një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale që kur ai erdhi në ekran si pjesë e emi
Nuk duroi dot presionin, një nga konkurentët e Hell's Kitchen pret damarët Një ngjarje e rëndë thuhet të ketë ndodhur gjatë emisionit “Hell’s Kitchen”. Një prej konkurrentëve nuk ka mundur dot të
Pret damarët 40-vjeçarja në Gramsh Një grua 40-vjeçare ka tentuar ti japë fund jetës, duke prerë damarët. Ndërhyrja e menjëhershme dhe dërgimi në spital, k
Ushtria siriane merr kontrollin e plotë të Damaskut Ushtria siriane ka bërë të ditur se ka marrë kontrollin e plotë të zonave përreth kryeqytetit Damask, për here të parë p
Pret damarët me thikë, 26-vjeçari gjendet pa jetë në Vlorë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Nga raportimet e para mësohet se një i ri është gjetur i vdekur një 26-vjeçar.
Zbulohet shkaku tragjik pse vdiq i riu në Vlorë Policia ka zbardhur shkakun e vdekjes e të riut në Vlorë i cili u gjet i pajetë sot në orët e para të mëngjesit. Pava
Lëvizje e papritur, Marku shkarkon prokurorin e çështjes Tahiri Kryeprokurorja Arta Marku ka shkarkuar nga detyra kreun e Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj. Vendimi është marrë kë