999 rezultate për

dalur

Nuk ka të ndalur, Haaland thyen edhe një rekord në Ligën e Kampionëve Erling Haaland vazhdon të shkëlqej me fanellën e Borusia Dortmundit. Sulmuesi norvegjez ka shënuar golin e dytë në fi
Rama presion naftëtarëve: Po nuk ndaluat grevën nuk do të nisë asnjë bashkëbisedim! Kryeministri Edi Rama ka reaguar për grevën e naftëtarëve duke deklaruar hapur se nëse nuk ndalohet greva, nuk do të ket
Atalanta nuk ka të ndalur, tjetër fitore me goleadë (VIDEO) Tre ndeshje, tre fitore dhe 13 gola të shënuar. Atalanta mposht Cagliarin me rezultatin e thellë 5-2 dhe "fluturon" në k
Kosova shpreson, Muriqi del negativ në testin e fundit për covid-19 Vedat Muriqi ka dalur negativ në testin e fundit që ka bërë për Covid19. Gazetari kosovar, Arlind Sadiku ka njoftuar
Greqia nuk heq dorë, vazhdon pa ndalur procedurat për zgjerimin me 12 milje në Jon Greqia vazhdon me procedurat për për zgjerimin e ujërave territoriale me 12 milje në detin Jon. Një gjë e tillë është
Manastirliu jep premtimin: Pagat për personelin shëndetësor do të rriten Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtes Sociale Ogerta Manastirliu ka deklaruar se do të rriten pagat e stafit mjekësor.
Të shtëna me armë në Prishtinë Një incident me armë zjarri ka ndodhur rreth orës 21:00 sonte në Prishtinë. Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe
Meta nuk ka të ndalur, i kthen një tjetër ligj Kuvendit Presidenti Ilir Meta ka kthyer një tjetër ligj në Kuvend. Më një njoftim npërmjet Presidencës, Meta shkruan se ligji
Nuk kanë të ndalur zjarret në vend, zjarrfikëset drejt Ksamilit Një zjarr i madh ka shpërthyer në një zonë në Ksamil. Bëhet fjalë për një zonë të pandërtuar në hyrje të zonës turist
"Më është ndalur oksigjeni", deputetja shqiptare rrëfen luftën me COVID-19 Këngëtarja e njohur dhe deputetja e PDK Eliza Hoxha e prekur nga koronavirusi përmes një postimi në “Facebook”, ka rrëfy
45 si 20, për këtë modele koha ka ndalur në vend Duket sikur për të, koha ka ndalur. Edhe pse ajo mban shumë vite mbi supe, Heidi Klum duket aq tërheqëse dhe në formë
Milani del me komunikatë zyrtare për gjendjen e ekipit Klubi italian AC Milan ka dalur me një komunikatë zyrtare përmes së cilës kanë treguar rezultatet e futbollistëve të tyr
Rashica iu nënshkrua testit të koronavirusit, ky është rezultati Të enjten, lojtarët dhe stafi i Werder Bremen u testuan për COVID-19 në përputhje me rregullat e higjienës DFL. Që at
Dybala nuk po i shpëton koronavirusit, del përsëri pozitiv për koronavirus Siç duket fati i keq është duke e përcjellur futbollistin e Juventusit, Paulo Dybala. Ai javë më parë kishte dalur po
Bjellorusia "qeveri më vete", nuk shohin arsye për të ndalur futbollin As pandemia e koronavirusit nuk po dal futbollin në Bjellorusi. Sekretari gjeneral i Federatës së Futbollit të Bjello
Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus, agjenti i tij tregon rezultatet Menaxheri i futbollistit kosovar, Vedat Muriqit përmes një deklarate ka treguar që Muriqi i është nënshtruar testeve për
Maqedoni - Kosovë, dalin në shitje biletat, këto janë çmimet Në paraditën e sotme kanë dalur dalur në shitje biletat për ndeshjen Maqedoni Veriore-Kosovë. Mësohet se biletat do t
Formacionet zyrtare: Verona-Juve, Kumbulla për të ndalur CR7 Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Verona–Juventus. Nga minuta e parë do të luajë edhe mbrojtësi Kumbull
Bora mbulon Prishtinën (VIDEO) Pas një dimri të gjatë dhe pa borë, duket se muaji Shkurt po del të jetë muaji i bardhësisë. Sot në orët e mbrëmjes k
Haradinaj i nxjerr sekretet Ramës: Më ka detyruar të paguaj tarifa rrugore në vizita zyrtare Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, kritikoi Tiranën zyrtare se e ka detyruar të paguajë tarifa rrugore