Rekord, kjo është sasia e heroinës që u kap në laboratorin e Hasit
999 rezultate për

dallohet

“Arrestohet” fansi që goditi McGregorin Super dueli i zhvilluar në Las Vegas mes McGregor dhe Khabib përfundoi në një sherr masiv mes dy “luftëtarëve” dhe stafe
Pasi të shikoni këtë video, s’do e hiqni më rripin e sigurimit (VIDEO) Pamje të rënda nga një aksident në Florida të SHBA po bëjnë xhiron e botës, për një qëllim të vetëm, sensibilizimin e nj
Lind para kohe, foshnjës i dallohet truri (FOTO) Ajo kishte nevojë për ringjallje pas lindjes, nuk kishte frymëmarrje për shtatë minuta dhe gjithashtu kishte një mushkër
Buzët e fryra nga shtatzënia? Efekti dallohet dhe te Zaimina (FOTO LAJM) Këngëtarja Zaimina Vasjari është në ditët e fundit të shtatzënisë, ndërsa pret të bëhet nënë e një vajzë, të cilën ka ve
Lojtarët e Arsenalit masin forcën e grushtit, dallohet shqiptari (VIDEO) Mediumi BT Sport ka ofruar një sfidë për lojtarët e Arsenalit, se cili ka goditjen më të fortë me grusht. Pjesë e kësaj
Doktori zbulon të vërtetat për operacionet e Aurelës Aureola Hoxha u shpreh më herët se do qëndronte ne emisionin e Çanit për të pritur doktorin plastik në mënyrë që t’u vër
Armina nuk i torturon ndjekësit për tatuazhin...(FOTO LAJM) Blogerja Armina Mevlani ka shpërndarë në rrjetet sociale disa fotografi dhe në njërën prej të cilëve ka zbuluar një deta
Kishte apo jo armë Strazimiri? Ja fotot krahasuese (FOTO) Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa, me anë të postimit të një fotoje në Faceboook, duket se i ka dhënë fund hamendësimeve nëse S
Shqipëria e fotografuar nga NASA (FOTO-LAJM) Agjencia hapësinore NASA publikon foto të Shqipërisë natën dhe ditën. Në foton e realizuar ditën, harta e saj nuk dal
Jeta në fshatin e helmuar Dikur në Hade, kanë jetuar afro dyqind familje ndërsa sot numri i shtëpive është përgjysmuar pasi shumica e banorëve jan
10 vendet e ndaluara për t'i parë (FOTO LAJM) Falë Google Maps tashmë mund të shohim shumë vende që normalisht nuk do i shihnim kurrë. Por, jo të gjitha. Disa vend
Si dallohet një diamant i vjedhur? Grabitës të armatosur realizuan një vjedhje masive diamantesh në Bruksel pak kohë më parë. Por ka disa që mendojnë se sh
Osmani:Dallohet lehtë gënjeshtra e BDI dhe progresi i RDK Rilindja Demokratike Kombëtare mbrëmë ka mbajtur tubim në Çegran të Gostivarit. Lideri i RDK-së Rufi Osmani tha para ba
Si dallohet peshku i freskët? Kujdesi duhet në maksimum kur vendosni për të blerë peshk pasi aq i mirë është por dhe aq i rrezikshëm është kur nuk ësh