999 rezultate për

dallku

Dallku, Ibrahimi dhe Boshnjaku përfundojnë në spital (VIDEO) Trajneri Armend Dallku, fizioterapeuti Atdhe Halimi, dhe dy futbollistët Labinot Ibrahimi dhe Lorik Boshnjaku, kanë përf
Armend Dallku, trajneri që i kishte munguar Prishtinës FC Prishtina në vitet e fundit nuk ishte rehatuar me trajnerë, ani pse në krye të skuadrës bardhekaltër erdhën emra të m
Armend Dallku shpërthen ndaj Mirel Josës: Prishtina ka probleme në aspektin fizik Prishtina ka fituar duelin e mbetur të javës së 2-të në Superligë. Në takimin e sotëm Prishtina fitoi me rezultatin 2
Ndërron jetë ish-futbollisti i Prishtinës Pas një sëmundjeje të rëndë, sot ka ndërruar jetë ish-futbollisti i Prishtinës, Sabit Dallku. Klubi Futbollistik Pris
Bushi i rrëmben Kosovës një lojtar, falë Armend Dallkut Atmosfera mes Kombetares Shqiptare dhe asaj Kosovare është e paqtë. Të paktën lojtarët zgjedhin me dëshirë me kë kombët
Dallku kritikon lojtarët: 7 gola në dy ndeshje janë shumë Armend Dallku, ish-mbrojtës i Vorsklas në Ukrainë, por dhe i përfaqësueses Shqiptare, komentoi për mediat ukrainase ndes
Ish-mbrojtësi i Shqipërisë: Jam për një Kombëtare dhe një Ligë Shqipëri-Kosovë Armend Dallku aktivizohet tek Prishtina këtë edicion, dhe në një intervistë për Rtsh, ish-mbrojtësi i Shqipërisë flet ed
Dallku nga eksperienca këshillon Skënderbeun si të luajë në Zagreb Skënderbeu do të përballet sot në orën 19:00 në Kiev ndaj Dinamos, në takimin e vlefshëm për fazën e grupeve të Ligës së
Dallku “Mjeshtër Sporti” në Ukrainë Ish-futbollisti i kombëtares tonë, Armend Dallku dhe aktualisht mbrojtës i Prishtinës, ka marrë një vlerësim të veçantë
Dallku bën gati armët për "luftë" (FOTO LAJM) Në Ukrainë është kohë lufte, teksa edhe futbolli mesa duket nuk i ka shpëtuar kësaj teme. Vorskla e Poltavës ka shku
Dallku e Curri i japin lamtumirën Kombëtares Debatik Curri dhe Armend Dallku i kanë dhënë fund aventurës te Kombëtarja. Dyshja prishtinase sot në miqësoren Kosovë –S
Shevchenko pozon me dy futbollistët shqiptarë (FOTO) Ish "Topi i Artë 2003" dhe ish ylli i Milan dhe Chelsea, Andriy Shevchenko, ka vizituar sot skuadrën e Vorlska Potlavës.
Zyrtare: Armend Dallku i thotë lamtumirë Kombëtares Armend Dallku nuk do të luajë më për Kombëtaren shqiptare. Lajmi është konfirmuar nga vetë futbollisti, i cili do të vaz
Kartonat, ja 12 lojtarët që rrezikojnë me Zvicrën (FOTO LAJM) Plot 12 lojtarë të Kombëtares rrezikojnë për shkak kartonash të humbasin ndeshjen e fundit eleminatore kundër Qirpos. Nd
Dallku: Largohem nga Kombëtarja Ndeshjet kundër Zvicrës dhe Qipros mund të jenë të fundit për Armend Dallkun në Kombëtaren e Shqipërisë. Lajmi bëhet i d
Shqipëria: Formacioni anti-Slloveni (FOTO LAJM) Kilometrat nga Tirana në Ljubjanë janë vetëm 685, aspak të krahasueshme me linjën ajrore që lidh Shqipërinë me Brazilin,
Dallku "kërcënon" me largim nga Kombëtarja Pas 8 vjet eksperiencë në kombëtaren kuqezi, Armend Dallku mund të përfundojë karrierën me Shqipërinë, jo për një vendim
De Biasi ul në stol Ujkanin dhe Dallkun Humbja befasuese me Islandën, problem fizike të disa futbollistëve, por mbi të gjitha dëshira për të ndryshuar, pritet t
Januzi dhe vëllai i Dallkut shënojnë për Vorskla Sulmuesi Ahmed Januzi dhe mbrojtësi Ardian Dallku kanë kontribuar me gola në fitoren e Vorskla Poltavas me rezultatin bi
E.League: Barazojnë Januzi dhe Dallku, humbet Lala Vorskla e Armend Dallkut dhe Ahmed Januzit ka barazuar të mërkurën mbrëma 1-1 me ekipin e Kopenhagenit në sfidën e vlefs