999 rezultate për

dallendyshe

Mamaja nuk e lejon vajzën të dalë, kjo është kërkesa që 17 vjeçarja i bën në emision (VIDEO) Adoleshenca është një moshë delikate. Dhimbjet e gëzimet përjetohen me intesitet të madh dhe shpeshherë prindërit e kanë
Këngëtares shqiptare i ndodh aksidenti i tmerrshëm, hidhet me kokë dhe godet shkëmbin Flaka Krelani ka rrëfyer për veten e saj një moment të frikshëm. Ajo ka treguar aksidentin që i ka ndodhur gjatë push
Kampioni i hedhjes dallëndyshe, Sali Riza Gërcina zhduket pas kërcimit nga Ura e Fshejtë Kampioni i shumëfishtë i hedhjes, Sali Riza Gërcina është zhdukur pas hedhjes së tij nga bregu tek Ura e Fshejtë në Gjak
Prokuroria çon në gjyq Dallëndyshe Bicin Prokuroria e Pogradecit ka përfunduar hetimet dhe dërgon për gjykim për veprën penale të "Shpërdorimit të detyrës”, krye
Bashkia Tiranë kallëzon kreun e INUK Në lidhje me akuzën “Kallëzim të rremë”, Bashkia e Tiranës ka kallëzuar në Prokurori drejtoreshën e INUK, Dallëndyshe Bi
Basha i përgjigjet padisë me padi: Rama fushatë shpifjesh Bashkia e Tiranës ka reaguar ndaj kallëzimit të Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit, për kryebashkiakun L