999 rezultate për

dalje

Eleminuan terroristin Kujtim Fejzullai, kryeministri austriak nderon me medalje ari dy efektivët Kryeministri i Austrisë, Sebastian Kurz, i ka dekoruar me Medaljen e Artë të Meritave dy policët që e eliminuan sulmuesi
Mori medalje të artë në Budapest, presidenti Thaçi përgëzon Krasniqin Dje në Budapest të Hungarisë, Distria Krasniqi arriti të kurorëzohej me medalje të artë në turneun prestigjioz “Grand Sl
Shet medaljen e finales më të "çmendur" të Champions për të paguar borxhet Ju kujtohet Steve Finnan, lojtari i Kombëtares së Republikës së Irlandës, pjesë e brezit të artë të Liverpoolit në vitin
The Sun: U tha se ishte shtatzënë, zhduket e dashura e Putin (FOTO LAJM) Janë bërë dy vjet që kur Alina Kabaeva, e dashura e Vladimir Putin është zhdukur nga syri i publikut. Sipas “The Sun
Franca merr masa, fillon ndalesa e daljes në rrugë për shkak të COVID-19 Rrugët në Francë u zbrazën për shkak të fillimit të ndalesës së daljes në rrugë e cila u vendos për shkak të rritjes së
Gjeni se cila dalje është më e sigurt për të shpëtuar nga burgu? (FOTO LAJM) Ka tre mënyra se si burri në foto mund të shpëtojë nga burgu. Në njërën derë ndodhet një qen i zemëruar, në derën tj
Rama i del në mbrojtje Spiropalit: Mos ma mërzit Elisën! Edi Rama ka thumbuar sërish Presidentin Meta për medaljet që jep për heronjtë e vendit duke iu referuar deklaratës së fu
Çfarë po ndodh?! Elbasani nën rrethim, blindohen hyrjet e daljet nga qyteti Policia e Shtetit ka ndërrmarrë një tjetër aksion në Elbasan, duke blinduar hyrjet dhe daljet e këtij qyteti. Dyshohe
Bëhet bjonde? Amarda Toska surprizon ndjekësit me daljen e fundit (FOTO LAJM) Ndonëse Amarda Toska nuk ka eksperimentuar shpeshherë me ‘look-un’ e saj, ajo ka vendosur t’i surprizojë të gjithë ndjek
Një baba si Gjiko, Elita i jep "medalje" bashkëshortit (FOTO LAJM) Pas angazhimeve të ndryshme dhe të shumta, orët e mbrëmjes Gjiko dhe Elita i kalojnë me vogëlushin e tyre, Zëri, i cili
"Dashuri më shikim të parë", Seldi dhe Sindi i tregojnë të gjitha në daljen publike (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lidhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uro
Të gjithë kokën nga Irina Shayk, modelja tërheq vënmendjen me daljen e fundit (FOTO LAJM) Një foto e vetme e modeles Irina Shayk ka bërë sërish që ndjekësit të kthejnë kokën nga 34-vjeçarja. Ajo është shfaq
Messi ndryshon mendje? Kërkon takim urgjent me klubin e Barcelonës Messi mund mos largohet nga Barcelona. Sipas raportimeve të fundit që vijnë nga gazetari i njohur Gerard Romero, Mess
Dalje aspak mbretërore, Meghan dhe Harry i futen punës me pantallona të shkurtra (FOTO LAJM) Harry dhe Meghan pëlqejnë të jenë si gjithë të tjerët dhe këtë e tregojnë jo vetëm me fjalë, por edhe me vepra. Duka
Në zi krah nënës dhe motrës, Rudina prek me daljen e parë pas humbjes së babait (FOTO LAJM) Pak kohë më parë Rudina Dembacaj ndau me ndjekësit lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babait të saj me të cilin kis
Rama i bën dalje Bashës, gati të miratojë hapjen e listave dhe heqjen e koalicioneve pa opozitën Kryeministri Rama ka shprehur edhe një herë se shumica socialiste do të vazhdojë me procesin e miratimit të hapjen së li
KSHZ publikon të dhënat e daljes në votime deri në orën 19:00 Deri në orën 19:00, gjithsej kanë votuar 830 370 qytetarë apo 45.77 për qind e votuesve. Kreu i KSHZ-së, Oliver Derko
Kejvina bën lëmsh ndjekësit, sozi e Çiljetës në daljen e fundit (FOTO LAJM) Kejvina ka publikuar vetëm pak më parë një foto në Instagram e cila është komentuar pafund nga ndjekësit. Por ajo që
Ju ka munguar? Adelina Ismajli tërheq vëmëndjen e të gjithëve me daljen e fundit (FOTO LAJM) Adelina është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ndërsa ka rrëmbyer vëmendje të madhe me imazhet e fundit. Krijue
E la daljen e tij publike për të hënën, Thaçi shkon në vendlindje te prindërit Kur të gjithë janë duke pritur fjalën e presidentit Hashim Thaçi, ku i fundit ka vendosur që ditën e sotme (28 qershor)