999 rezultate për

dalje

Shkuan në një varrim, banorët e lagjes mbyllen të gjithë brenda Në rastet kur një zonë kthehet në një vatër të kuqe infeksioni, e vetmja mënyrë për të mos infektuar edhe më shumë të tj
Flamuri shqiptar ngrihet mes Beogradit, Izmir Smajlaj merr medaljen e artë Izmir Smajlaj vijon të dhurojë paraqitje të jashtëzakonshme. Atleti shkodran fitoi medaljen e tretë të artë në për vitin
DnV: Deri në orën 16:00 dalja e qytetarëve në votim është 37,03% Procesi i votimit në të gjithë vendin është duke vazhduar edhe në këto orët e fundit që kanë mbetur. I tërë ky proces
EKSKLUZIVE/ Bashkëshortja e Behramit fitoi medaljen e artë, Albeu sjell pamjet e ceremonisë (FOTO LAJM) Gruaja e futbollistit kosovar, Valon Behrami pak ditë më parë fitoi medaljen e artë në kampionatin e botës në ski Cortin
Valon Behrami në festë, gruaja e tij fitoi medaljen e parë të artë Lara Gut-Behrami sapo ka fituar medaljen e parë të artë. Gruaja e futbollistit kosovar, Valon Behrami, ka fituar një
Pas daljes nga "Përputhen", Melisa ka dy fjalë për Arjan Konomin (FOTO LAJM) Melisa vendosi në “Për’puthen Prime” që të hiqte dorë përfundimisht nga programi. Ajo u shpreh se për shumë ditë me radh
Izmir Smajlaj kthehet si kampion pas dëmtimit, fiton medaljen e artë në Austri (VIDEO) Pas një mungese 6 mujore, për shkak të një dëmtimi në gju, që e detyroi të kryente një ndërhyrje kirurgjikale, atleti sh
Nuk do ta njihni, si dukej gazetarja Sonila Meço në daljen e saj të parë në ekran (FOTO LAJM) Sonila Meço është një ndër moderatoret më të dashura shqiptare. Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimish
Distria Krasniqi fiton medaljen e artë në Doha Masters 2021 Distria Krasniqi ka triumfuar në finale duke fituar medaljen e artë në kuadër të Doha World Judo Masters 2021. Krasni
Theu rregullat e izolimit dy herë, dy kompanitë gjigande i "bëjnë dalje" Rita Orës (FOTO LAJM) Thyerja e rregullave të izolimit në Britani, duket se i ka kushtuar shtrenjtë këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora,
Marrëveshja Kosovë-Serbi, Grenell nderohet me medalje Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka dekoruar të dërguarin e tij të posaçëm për dialogun Kosovë-Serbi,
"Ose ajo, ose ne", çfarë do i kërkonte Teuta Pasho të birit pas daljes nga burgu Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e çiftit Pasho nga Vlora. Grupi hetimor i karabinierëve italianë janë rikthye
Medalje për nxënësit e kolegjit "Jahja Kemal" në INOVA të Zagrebit Në Republikën e Kroacisë – Zagreb, organizuar nga Shoqata e Inovatorëve Kroatë, INOVA u mbajt për herë të 44-të nën moto
Vijojnë hyrjet nga Kapshtica në Shqipëri për festat, daljet të ndaluara deri më 7 janar Vijojnë hyrjet e emigrantëve shqiptarë në vendin tonë për festat. Sipas burimeve mësohet se një ditë më parë në vendin t
Dalje nga skenari, Tare tregon për herë të parë arsyen e transferimit të Muriqit Në verë u pa si lëvizja e karrierës, por Vedat Muriqi nuk ka mundur ta marrë dot me vete në transferimin te Lacio shkëlq
Iu ngrit atentat në mes të Tiranës, kështu duket Preng Gjini pas daljes nga spitali Publikohet fotoja e Preng Gjinit, pas operacionit që kreu jashtë shtetit si pasojë e plagosjes nga atentati në 15 shtato
Barcelona – Ossasuna, formacionet zyrtare: Katalanasit kërkojnë daljen nga kriza në kampionat Barcelona kërkon të ndalojë serinë negative në kuadër të xhiros së 10-të të La Ligas ndaj Ossasunas. "Blaugranët" kan
Nga tretja deri tek bukuria, ja vaji që bën gjithçka Industria e kozmetikës po investon gjithnjë e më shumë në produkte organike dhe natyrore. Vaji i ricinit është një nga p
Meta ndërron mendje, shfaqet për herë të parë me maskë Kreu i Shtetit, Ilir Meta është paraqitur sot para mediave në komunikimin përjavshëm me gazetarët. Në konferencën e m
Eleminuan terroristin Kujtim Fejzullai, kryeministri austriak nderon me medalje ari dy efektivët Kryeministri i Austrisë, Sebastian Kurz, i ka dekoruar me Medaljen e Artë të Meritave dy policët që e eliminuan sulmuesi