999 rezultate për

dalje

Rama i bën dalje Bashës, gati të miratojë hapjen e listave dhe heqjen e koalicioneve pa opozitën Kryeministri Rama ka shprehur edhe një herë se shumica socialiste do të vazhdojë me procesin e miratimit të hapjen së li
KSHZ publikon të dhënat e daljes në votime deri në orën 19:00 Deri në orën 19:00, gjithsej kanë votuar 830 370 qytetarë apo 45.77 për qind e votuesve. Kreu i KSHZ-së, Oliver Derko
Kejvina bën lëmsh ndjekësit, sozi e Çiljetës në daljen e fundit (FOTO LAJM) Kejvina ka publikuar vetëm pak më parë një foto në Instagram e cila është komentuar pafund nga ndjekësit. Por ajo që
Ju ka munguar? Adelina Ismajli tërheq vëmëndjen e të gjithëve me daljen e fundit (FOTO LAJM) Adelina është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ndërsa ka rrëmbyer vëmendje të madhe me imazhet e fundit. Krijue
E la daljen e tij publike për të hënën, Thaçi shkon në vendlindje te prindërit Kur të gjithë janë duke pritur fjalën e presidentit Hashim Thaçi, ku i fundit ka vendosur që ditën e sotme (28 qershor)
Ndryshimet e mahnitshme, këta aktorë meritojnë medalje ari (FOTO LAJM) Kur je një personazh publik presioni për të qenë sa më në formë është shumë i madh. Kur bie fjala te një trup perfekt
Beteja e vështirë për daljen nga kriza, Merkel dhe Macron në qendër të vëmendjes Kur udhëheqësit e BE-së të zhvillojnë takimin virtual të premten, një dyshe e njohur do të jetë në qendër të vëmendjes.
Trump i jep medaljen e artë të ekselencës nxënësit shqiptar (FOTO LAJM) Një tjetër fëmijë shqiptar shkëlqen në arritjet akademike. Dhe jo për herë të parë. Ai është Dario Toska, i cili për
E teproi? Flaka Krelani vjen super joshëse në daljen e fundit (FOTO LAJM) Flaka Krelani përsëri ka postuar një fotosesion të ri me veshje provokative. Me fustanin e hapur ka treguar asetet e
"Shita medaljen e Kupës së Botës, për të blerë drogë", rrëfimi tronditës i ish-futbollistit brazilian Ish-mbrojtësi i Sao Paulos, Flavio Donizete, nëpërmjet një rrëfimi tronditës ka zbuluar që varësia e tij ndaj drogës e s
Detaje të reja nga futbolli në Spanjë, maksimalisht 14 lojtarë në stërvitjet grupore Futbolli spanjoll po bën hapat e parë drejt rikthimit të futbollit në normalitet, me vendin që po fuzet në një fazë të r
Armina Mevlani nuk i le vend imagjinatës, tërheq vëmëndjen me daljen pa reçipeta (FOTO LAJM) Armina tani ja ka marrë dorën si të tërheq vëmëndjen dhe herë pas here surprizon fansat. E kësaj radhe, Armin aka ven
Strategjia e daljes dhe kërcënimi që i vjen Shqipërisë nga rikthimi në normalitet Pandemia e COVID-19 e ka vënë gjithë botën në provë, duke imponuar një distancim social, që ka bërë të rivlerësojmë zako
Gjatë javës pritet plani për lehtësimin e masave: Prishtina e Ferizaji kërkojnë daljen nga karantina Masat e vendosura kundër përhapjes së koronavirusit nga kjo e hënë janë lehtësuar në Shqipëri. Përveç mundësisë për t
Nga dasma me Charles te daljet e bujshme, foto ikonike të princeshë Dianës (FOTO LAJM) Princesha Diana ishte një nga gratë më të fotografuara dhe më të komentuara në të gjithë botën, e madje për vijohet të f
''Të shihen me kujdes delet e të pihet ujë me buzë'', Fuga ka 5 këshilla për daljen Akademiku Artan Fuga me ironi i jep 5 “këshilla” për të dalë nga mbyllja aktuale për shkak të koronavirusit, duke ironiz
Daljet e pakontrolluara rritën numrin e të infektuarve Dalja a pakontrolluar e qytetarëve dhe mosrespketimi i masave të vendosura nga autoritetet shëndetësore në Kosovë ka rez
Tre raste me koronavirus në Prizren, pritet të karatinohet Mytaher Haskuka, kryetar i komunës së Prizrenit ka thënë se pas tri rasteve të sotme me koronavirus nga kjo komunë, do
Policia i refuzon lejedaljen Nard Ndokës, brenda karantinës së ish-deputetit Me vendosjen e masave parandaluese ndaj pandemisë, edhe figurat publike si politikanë ashtu dhe ata razë janë mbyllur në
Shkon në 8 numri i të infektuarve në Vushtrri, në një lagje ndalohen hyrje-daljet Mbrëmë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar edhe për pesë raste të reja me Covid 19 në Kosovë. Në mesin e k