E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

dalipi

Mik me Ermal Hoxhën, kush është "bosi" i Xibrakës që mori sot letrën nga OFL Operacionit Forca e Ligjit, i ka dërguar sot formularin e deklarimit të pasurisë katër personave në Elbasan, mes tyre dh
Tirana mikpret organizatat më të mëdha rinore të vendeve Adriatiko-Joniane (VIDEO) Në kuadër të bashkëpunimit dhe zhvillimit Europian të qyteteve dhe rajoneve Adriatiko-Joniane, Qarku i Tiranës ka mirëpr
U largua papritur nga Luftëtari, flet Dalipi Largimi i Klevis Dalipit nga drejtimi i Luftëtarit vetëm 2 ditë para fillimit të kampionatit për skuadrën gjirokastrite
Dalipi: Ndeshja me Teutën si një finale Teuta është kundërshtarja e radhës e Partizanit për javën e 32-të të Superligës. Partizani ka në këtë mënyrë ndoshta sha
Dalipi: Nuk e vlerësuam siç duhet ndeshjen Trajneri i Partizanit, Klevis Dalipi ‘qan’ për penalltinë e mohuar në transfertë ndaj Lushnjës, që rezultoi deçizive në
Dalipi: Është për të ardhur keq, ishte një ndeshje që duhej fituar Trajneri i Partizanit, Klevis Dalipi, u shpreh i zhgënjyer nga rezultati i sfidës me Skënderbeun, por deklaroi se ishte
Dalipi merr përgjegjsitë e humbjes në Kukës dhe flet për merkaton e Partizanit Klevis Dalipi sqaroi situatën te Partizani rreth zërave të merkatos për disa prej yjeve të ekipit. Në Kukës, ndikoi eufo
Dalipi: Objektivi ynë është Europa Trajneri i Partizanit, Klevis Dalipi, u shfaq i lumtur me fitoren ndaj Kamzës, që konfirmoi Partizanin një ndër rivalët
Dalipi: Jam i kënaqur me lojën që zhvilluam Trajneri i Partizanit, Klevis Dalipi po shijon rikthimet dhe formën e mirë të Partizanit, që sot mori një tjetër 3-pikës
Dalipi nuk i merr meritat vetëm për veten, ia dedikon dhe Starovës Trajneri i Partizanit, Klevis Dalipi, në konferencën e radhës për shtyp paran supersfidës me Vllazninë. Ai u shpreh i bi
Dalipi: Arbitri gaboi në dhënien e kartonit e dytë të verdhë Zëvendës trajneri i Partizanit, Dalipi ka folur për humbjen e klubit kryeqytetas ndaj veri-lindorëve të Kukësit.
Dalipi paralajmëron arbitrat mos e pengojnë Partizanin drejt kualifikimit Me Partizanin që pritet të luajë në sulm përballë Flamurtarit në çerekfinalet e Kupës së Shqipërisë, ofensiva nis nga zv
Dalipi kundër Laçit nuk i'u trembet lojtarëve kundërshtar por... Partizani po tenton ringjalljen, duke siguruar pikët dhe ngjitjen në klasifikim. Fitorja ndaj Kamzës u shërbeu kryeqytet
Dalipi shpreh keqardhje për mungesën e Starovës dhe respekt për Kamzën Në mungesë të Sulejman Starovës, që është pezulluar nga Komisioni i Disiplinës me 8 ndeshje, vendin e tij në konferencën
Emërohet kryeshefi i ri i SPB-së në Tetovë Amir Dalipi sot është emëruar si kryeshef i ri i SPB-së në Tetovë, pas shkarkimit të ish kryeshefit Nevair Shabanit, njo
U arrestua me Ermal Hoxhën, lirohet një prej të burgosurve kyç të dosjes "Xibraka" Klement Dalipi, një nga të akuzuarit për krijimin e laboratorit të drogës në Xibrakë është liruar nga Gjykata e Krimeve
Ky është zëvendësuesi i Starovës tek Partizani Diçka më pak se një muaj e gjysmë, kaq zgjati aventura e Sulejman Starovës në stolin e Partizanit. Me largimin e Star
Dalipi: Ne i patëm dy mundësi, por nuk mundëm të shënonim Zv.trajneri i Partizanit, që drejtoi skuadrën nga stoli Klevis Dalipi u ankua për gjykimin pas ndehsjes me Skënderbeun.
Morën 36 hektarë tokë në bregdet, ky është zyrtari që denoncoi vjedhjen Vetëm pak ditë më parë një grup zyrtarësh dhe ish-zyrtarësh u arrestuan me akuzën se kishin tjetërsur 36 hektarë tokë në
Përfundon gjykimi, Ermal Hoxha dënohet me 10 vite burg Gjykata për Krimet e Rënda ka përfunduar sot shqyrtimin e çështjes për “laboratorin e Xibrakës”. Mësohet se trupi gjy