999 rezultate për

dalin

Shtatë pjesëtarët e ISIS-it nga Maqedonia dalin para gjykatës Shtatë shtetasit e Maqedonisë së Veriut të akuzuar për pjesëmarrje në luftëra të huaja, formacione paraushtarake ose par
Mos harro borxhin e babës! Dalin përgjimet e grupit të fadexhinjve të Shkodrës Një histori e pashpresë bixhozi. Dy të rinj të varur prej tij që i lanë mbi kurriz të atit miliona euro borxh. Dhe 19
Dalin pamjet nga sulmi në Holandë (FOTO LAJM) Policia holandeze ka njoftuar se disa njerëz janë lënduar nga të shtënat me armë zjarri në qytetin Utrecht, i cili ndodh
Dalin pamjet e reja të përplasjes së policisë me djalin e deputetit (VIDEO) Pamje të reja janë publikuar nga arrestimi i djalit të deputetit Luan Baçi. Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhup
Dalin para gjykatës fajdexhinjtë e Shkodrës, sot kërkojnë lirinë (VIDEO) Pak minuta më parë kanë mbëritur në gjykatën e Shkodrës 12 të arrestuarit e operacionit “Maranaj” që zbuloi një skemë fa
"Gej pervers, dalin hanë m*t", Myslim Murrizi shpërthen ndaj të besuarëve të Bashës Deputeti tashmë i përjashtuar nga PD Myslim Murrizi duket se nuk i del inati me të zgjedhurit e Bashës në Kryesi. Ai
Lidhja e binjakëve, përqafohen sapo dalin në dritë (FOTO LAJM) Binjakët pothuajse gjithmonë kanë një lloj lidhjeje të veçantë mes tyre. Dhe zakonisht, edhe pas lindjes ata kanë tenden
Dalin pamjet tmerruese nga përplasja e avionit “Ethiopian Airlines” (FOTO LAJM) Një avion i Airlines Ethiopian që udhëtonte nga Addis Abeba në Nairobi me 157 persona në bord u rrëzua sot. Mediat e hua
Para ndeshjes me Atleticon, Juventusit u dalin kundër edhe tifozët (FOTO LAJM) E pabesueshme, por e vërtetë: Juventusi është në luftë me tifozët e vet, ose më saktë një pjesë të saj, shkruan Albeu.co
Dalin pamjet, deputetët e PS-së u futën mes autoblindash në Kuvend (FOTO LAJM) Protesta e së martës e orgzanizuar nga opozita para Kuvendit u mendua se do të ishte e dhunshme. Për këtë arsye Polciia
Ndodh në Torino, dalin në shitje fanellat e Juventusit me emrin e Icardit Ndërkohë që te Interi nxitojnë të rregullojnë marrëdhëniet me Icardin, për të bindur sulmuesin të rikthehet në ekip, në
Dalin pamjet: Si është dëmtuar efektivi i FNSH (FOTO LAJM) Ministria e Brendshme ka nxjerrë pamjet e policit të dëmtuar me sende të forta në kokë gjatë protestës së opozitës në Fi
Dalin emrat te Roma për të zëvdedësuar të larguarin Monchi Tek Roma kanë nisur ditët e revulicionit qw pas eleminimit nga Liga e Kampionëve,shkruan Albeu.com. Pas shkarkimit të
Shëngjergji, atje ku ndalin shqiponjat (FOTO LAJM) Nga Entela Resuli Për të shkuar në Shëngjergj të Tiranës të duhet një orë nga kryeqyteti. Teksa ngjit malin e Dajtit
Dalin emrat e 330 infermierëve të rinj që fituan të drejtën e punësimit në shtet Të gjithë ata që kanë konkurruar për një vend pune si punonjës të shkencave mjekësore teknike në portalin “Infermierë pë
Dalin detajet e para nga vrasja e biznesmenit në Tetovë Prokurori Publik i Prokurorisë Themelore-Tetovë bashkë me një ekip të MPB-së deri në orët e para të mëngjesit kanë bërë
Real – Barça: Dalin formacionet zyrtare të “El-Classico” Barcelona do të jetë edhe një herë mysafire e Real Madridit në Santiago Bernabeu, por këtë herë në kuadër të La Ligas, s
Dalin pamjet e vrasjes makabër! Si shqiptari qëlloi me thikë të shoqen me fëmijën në krahë (FOTO LAJM) Së fundmi kanë dalë fotot e rënda të ngjarjes që ka tmerruar kalimtarët në Bolzano të Italisë, shkruan Albeu.com Çdo
Dalin pamjet e luftës në ajër të avionëve indian dhe pakistanezë (VIDEO) Një gazetar indian ka publikuar një video të shkurtër në rrjetet sociale, sipas të cilit tregon luftimet midis ushtarëve
Dalin 2 emra në listë për të zëvendësuar Icardin Mauro Icardi duket së në fund të këtij sezoni do ti thotë lamtumirë Interit, teksa mardhënjet me klubin zikaltër janë ft