999 rezultate për

dalibor

Politikani serb: Fëmijët tanë duhet të mësojnë shqip Serbët dhe shqiptarët duhet ta ndërtojnë besimin reciprok, ndërsa fëmijët e serbëve kosovarë duhet të mësojnë shqip në m
Dalibor Jevtic emërohet ministër për Komunitete dhe Kthim Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, emëroi sot Dalibor Jevtic, në pozitën e ministrit për Komunitete dhe
Jevtiç: Serbët janë të rrezikuar në Kosovë Ministri serb për Komunitetit dhe për Kthim, Dalibor Jevtiç ka dënuar një tjetër incident që ka ndodhur në mesin e serbë
Goli më i bukur i viteve të fundit (VIDEO) Futbollisti i skuadrës belge Kortrijk, Dalibor Veselinoviç ka shënuar golin më të bukur të viteve të fundit. Goli është