999 rezultate për

dalian

Benitez tregon nëse do ta marri drejtimin e Arsenal Rafa Benitez ka deklaruar se dëshiron të rikthehet në Premier Ligë, por jo për momentin. Trajneri spanjoll që edicion
Benitez alternativë për Arsenalin dhe West Hamin, por s’e lejon klauzola Rafa Benitez mund të rikthehet së shpejti në Premier League, pasi është shënjestruar nga Arsenali dhe West Hami për stol
Kaq duhet të paguajë një klub për të nënshkruar me Benitez Rafa Benitez mund të rikthehet së shpejti në Premier League. Trajneri spanjoll është shënjestruar nga Arsenali dhe We
Hamsik rrëfen vuajtjet në Kinë: Këtu nuk mund të komunikoj, kuptohemi vetëm me gjeste Përvoja e Marek Hamsik në Kinë nuk ka filluar në mënyrën më të mirë, të mundshme. Ish kapiteni i Napolit, sot te skuadra
Kinezët nuk ngopen me Hamsik, blejnë dhe yllin e Levantes Dalian Yifang nuk di të ndalet në merkato. Skuadra kineze pasi transferoi pak ditë më parë Marek Hamsik nga Napoli, tash
Zyrtare: Hamsik prezantohet te Dalian Yifang Marek Hamsik ka kompletuar transferimin te skuadra kineze, Dalian Yifang. Dalian pagoi 20 milionë euro te Napoli për
Zyrtare: Hamsik transferohet në Kinë Marek Hamsik edhe zyrtarisht është transferuar te skuadra e Superligës kineze, Dalian Yifang. Mesfushori sllovak kështu
Hamsik kryen vizitat mjekësore te skuadra kineze Marek Hamsik përshendeti tifozët e Napolit duke iu dhnbë atyrë lamtumirën pas 12 viteve. Ai do të niste aventurën në Kin
Zbulohet prapaskena, si tentoi klubi kinez të joshte Mandzukic me një ofertë stratosferike Ka dalë në skenë prapskena teksa Sportmediaset ka publikuar se si skuadra kineze e Dalian Yifang e cila transferoi pak d
Arsenal nis bisedimett për të nënshkruar Yannick Carrascon Arsenali është në bisedime për të nënshkruar me yllin belg Yannick Carrasco i cili luan te skuadra kinezee Dalian Yifang
Milani hidhet në sulm për të transferuar yllin belg Milani dështoi të afronte sulmuesin Lusi Muriel, i cili preferoi të transferohej te Fiorentina. Mirëpo, ekipi i drejt
Zbulohet shitja misterioze e ish-ylllit të Atletico Madrid Pas Realit me rastin Ramos, “Football Lekas” vendos në shënjestër edhe Atleticon e Madridit dhe në veçanti operacionin
Lojtari humb ndjenjat në fushë, Carrasco i shpëton jetën Futbollisti belg Yanni Carrasco, i cili luan për skuadrën kineze Dalian Yifang, i ka shpëtuar jetën shokut të tij të sku
Zyrtare: Atletico Madrid konfirmon largimin e dy futbollistëve të tij (FOTO LAJM) Skuadra spanjolle, Atletico Madridi ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes me skuadrën kineze, Dalian Yifang, për transfe
Njihuni me të riun që refuzoi 122 miliardë $ pasuri të babait (VIDEO & FOTO LAJM) Djali i një ndër njerëzve më të pasur të Kinës, ka refuzuar pasurinë 122 miliardë dollarëshe të babit të tij. Wang J
Zyrtare, Seydou Keita te Dalian Aerbin Nuk është dashur shumë kohë për Seydou Keita, që të vendosë për të ardhmen. Në më pak se 24 orë, pasi njoftoi largimin n