999 rezultate për

dali

"Dasma e vitit" dalin pamjet e para nga dasma e Sergio Ramos (FOTO LAJM) Dita e sotme, ishte një ditë e shënuar për kapitenin e Realit të Madridit, Serxhio Ramos. Në Katedralen e Sevillias,
Bllokohen serverat, doganat e të gjithë vendit dalin jashtë funksionit Janë bllokuar të gjitha pikat doganore në vendin tonë për disa orë me radhë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur një ditë më p
Dalin pamjet e super operacionit të RENEA-s në Elbasan (VIDEO) Disa pjesëtarë të fisit Çapja në Elbasan janë arrestuar si dhe janë shpallur në kërkim nga policia e Shtetit gjatë një o
Skandali me Alioskin, merret në pyetje pronari i restorantit Pas lajmit të shëmtuar, të ndodhur në një restorant në Prilep, ku futbollisti shqiptar, Ezgjan Alioski, u nxor jashtë, p
Dalin pamjet e frikshme, makina me shpejtësi merr përpara këmbësorët te rruga e "Kavajës" (VIDEO) Kanë dalë pamjet e aksidentit të rëndë që ndodhi këtë pasditë në afërsi të qendrës së Tiranës. JOQ ka publikuar pamje
Turqit fitojnë dhe festojnë me prostituta, lajmi skandalizon Turqinë Nuk është hera e parë që dëgjojm një lajm të tillë dhe mesaduket ka filluar të bëhet modë. Ajo çka rrit përmasat e këtij
Ish-deputeti i PS-së thirrje kolegëve të dalin kundër Ramës: Po shkatërron vendin Gjetan Gjetani i cili ka dalë nga listat e Partisë Socialiste u ka bërë një thirrje publike të gjithë kolegëve të tij, p
Dalin pamjet kur ikona Marilyn Monroe ishte shtatzënë në vitin 1960 (VIDEO) Marilyn Monroe është padyshim ikona më e madhe e bukurisë në të gjitha kohërat, transmeton Indeksonline. Një fotograf
Përfundon takimi, ambasadorët dalin nga zyra e Ramës (FOTO LAJM) Ka përfunduar takimi i Kryeministrit Edi Rama me ambasadorët e vendeve të BE-së dhe të ngarkuarën me punë të ambasadës s
Dalin pamjet: Si hyri xhandarmëria serbe në territorin e Kosovës (VIDEO) Një rrugë që e bën shpesh, Musli Berisha po e bënte edhe para pak ditësh kur pa policinë e Serbisë brenda territorit të
Skandali i trajnerit serb merr vëmendje në Angli, "BBC" raporton për incidentin Kombetarja e Kosovës barazoi me Malin e Zi 1:1 në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian "Euro 2020". Para
Rëndohen akuzat ndaj Neymarit, dalin mesazhet tronditëse Rëndohen akuzat ndaj Neymart, dalin mesazhe te reja Neymar nuk po kalon ditë aspak të mira. Futbollisti brazilian p
Reja sqaron skandalin me Grezdën dhe përgënjeshtron Federatën Edoardo Reja, trajneri i Shqipërisë, ka folur edhe për çështjen Eros Grezda dhe faktin që futbollisti i Rangers u largua
Maturantët në provim, tezat e provimit dalin sheshit (FOTO LAJM) Dita e sotme solli fillimin e provimeve të maturës për të gjithë maturantët e shkollave të mesme.Ditën e sotme po zhvill
Arbenita njihet me familjen e Feros, dalin fotot e para (FOTO LAJM) Reperi gjilanas, Fero dhe modelja Arbenita Ismajli tash e një kohë po shijojnë romancën e tyre. Çifti i njohur shqiptar
Tronditëse/ E kishin larguar nga puna si mësues, dalin detajet për të riun që u hodh nga pallati Detaje tronditëse kanë dalë nga ngjarja ku burime bëjnë me dije për Faxweb.al se bëhet fjalë për një djalë të moshës 30-
Dalin provat, si e trukoi ndeshjen skuadra e "fenomenit" (VIDEO) Bisedat e incizuara mes personave të përfshirë në rastin e kurdisjeve të ndeshjeve në futbollin spanjoll dëshmojnë se ki
Nuk i goditi policia, por u rrahën mes veti! Dalin pamjet nga protesta e mbrëmshme Gjatë paradites së sotme, ish-kryeministri Berisha ka postuar dy foto të protestuesve të mbrëmshëm duke theksuar se janë
Dalin rregulla të reja në aplikimin e Lotarisë Amerikane Departamenti Amerikan i Shtetit njoftoi se tani kërkon nga aplikantët për vizë të japin hollësi për llogaritë në median
Këto janë 20 medalionet më të çuditshëm që mund të keni parë (FOTO LAJM) Edhe pse jo të gjithë e pranojnë, e dimë shumë mirë që "vdesim" për dhurata. Ato mund të jenë nga më të ndryshmet e kjo