999 rezultate për

dakota

Bënë një fëmijë gjatë xhirimeve? Aktorët e "50 Hijet e Greit" i gjen belaja (FOTO LAJM) Jamie Dornan dhe Dakota Johnson janë dy aktorët kryesorë të filmit “Fifty shades of Grey”, film i cili çmendi botën pesë
Gjithçka ka ngrirë, SHBA po përjeton tmerrin e të ftohtit polar (FOTO LAJM) Të paktën 12 persona kanë ndërruar jetë në SHBA pasi një valë e madhe të ftohti ka goditur pjesën veriore të vendit me t
Ky është numri i telefonit të aktores seksi, ajo e publikon vetë Dakota Johnson doli në skenën e festivalit ‘Global Citizen 2018’ për të dhënë një mesazh shumë të fortë, të mbajtur në C
Më në fund, Dakota dhe Chris kapen së bashku Duket sikur marrëdhënia e Dakota Johnson dhe Chris Martin, dita ditës po bëhet më e fortë. Aktorja 28-vjeçare dhe kën
Mbani frymën së shpejti “Fifty Shades Darker” Xhirimet për serinë e dytë të Fifty Shades sapo kanë përfunduar. Sërish dy protagonistët kryesorë të filmit janë 26-
Përfundojnë xhirimet e "Fifty Shades Darker" Dakota Johnson dhe Jamie Dornan ndanë një puthje pasionante në “Qytetin e Dashurisë”, Paris. Producentët janë munduar me
Ylli i “50 Shades of Grey” i jep fund lidhjes Aktorja 26 vjeçare Dakota Johnson dhe i dashuri i saj prej dy vitesh, Matthew Hitt, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.
Tronditi me zhveshjen, Dakota Johnson surprizon sërish Ndonëse në venat e saj kalon gjak Hollywoodi, Dakota Johnson ka patur frikë nga zhveshja në audicionet e para. Aktorja m
Ushtarja e Kosovës, gjeneralja e parë femër në Dakota (FOTO LAJM) Amerikania Giselle Wilz, e cila ka shërbyer si ushtare edhe në Kosovë, është bërë femra e parë me gradën e gjeneralit në
Melanie Griffith nuk ka parë vajzën në “50 Hijet e Greit” “50 hijet e Greit”, ku mori përmasa të jashtëzakondshme kudo në botë, ka sjellë edhe kritika të pritshme. Por aktorja kr
Ja çfarë ka vjedhur aktorja e “Fifty Shades of Gray” Një ndër aktoret më të përfolura të momentit, ka vjedhur të brëndshme dhe nuk dëshiron kurrsesi që ato t'ia kthejë produ
Fotot e para të Rita Orës si aktore (FOTO LAJM) Ndonëse do të ketë një rol shumë të vogël në një film, ky interpretim do të shënojë hapin e parë në karrierën kinematogr
Ndalohet reklama e parfumit, kalonte cakun Një reklamë parfumi është ndalur të transmetohet në Britaninë e Madhe. Sa mirë do ishte që edhe në Shqipëri të ndalohej