999 rezultate për

dakort

Nora Istrefi "tradhëton" Robertin: Nuk pajtohem me të (FOTO LAJM) Nora Istrefi mbrëmjën e djeshme ka qenë ë ftuar në emisionin "Xing me Ermalin", ku përvecc të tjerash foli dhe për lidhj
Befason Voltana Ademi: Kam dëshirë dhe unë të gjuaj me molotov (VIDEO) Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi ka bërë një deklaratë të fortë në TV Abcnews. Ademi konfirmon se ajo
Patozi rrëfen prapaskenat: Jam takuar me Hajdarin, jemi dakort për ndryshim Astrit Patozi i ka lënë derën hapur Rudina Hajdari, që kjo e fundit t’i bashkohet partisë së re Bindja Demokratike. Ish
Reperi surprizon Kim Kardashian me një dhuratë 14 milion dollarshe Ylli i repit Kanye West, njihet si një nga këngëtaret që ka arritur më së shumti sukses duke i siguruar atij edhe mjaftë
Çani tregon arsyen pse Rama nuk heq dorë nga shembja e Teatrit Kombëtar Debati për Teatrin tashmë prej ditësh është bërë kryetemë në media, rrjete sociale apo edhe në statuset e fytyra të njoh
Ronaldo bie dakort me pagën që i ofron Juventusi Cristiano Ronaldo duket se është vetëm një hap larg Juventusit dhe e vetmja pikë që mbetet për t’u zgjidhur është marrëv
Te Juventus janë të gjithë dakort: Do të ishte mirë ta kemi Ronaldon në skuadër Në mediat italiane dhe ato spanjolle thuhet se Ronaldo është vetëm një hap largë transferimit te Juventusi, dhe për këtë
Neymar bie dakort për në Madrid Braziliani Neymar ka qënë në qëndër të vëmendjes nga shumë skuadra të mëdha, ku një ndër to është Reali i Madridit që me
Palët bien dakort, ja si do të ndahen fitimet midis Joshuas dhe Parkerit Anthony Joshua dhe Joseph Parker prej muajsh po negociojnë se si do t’i ndajnë përfitimet dhe cili do të ishte çmimi i d
Reagon Sukaj: Parimisht kam rënë dakort me klubin, por ende nuk kam firmosur Pas lajmit të publikuar para pak minutash, për arritjen e akordit mes sulmuesit shkodran Xhevahir Sukaj dhe drejtuesve t
Inter dhe Barcelona bien dakort për Deulofeun Gerard Deulofeu pritet të veshë bluzën zikaltër në janar. Lajmi konfirmohet nga mediet spanjolle, që raportojnë se sulmu
Shqipëria dhe Maqedonia me pikë të përbashkët doganore Kreu i Kuvendit të Shqipërisë Gramoz Ruçi ka pritur në një takim homologun e tij maqedonas Talat Xhaferi. Pas takimit
BE: Ja për çfarë marrëveshje ranë dakort Thaçi e Vuçiç, tregon datën e implementimit Federica Mogherini, Përfaqësuesja e Lartë e Punëve të Jashtme dhe Politikës së Sigurisë / Nënkryetari i Komisionit Evrop
Polonia po mendon të mbajë referendum për refugjatët më 2019-ën Presidenti konservator i Polonisë , Andrzej Duda, deklaroi sot se një referendum për pritjen e refugjatëve mund të organ
Lu: Ndaloni lojërat politike, miratoni Reformën në Drejtësi! Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Donald Lu, ka qënë mjaft i ashpër duke iu drejtuar klasës poli
Shkatërrohet rrjeti i prostitucionit në plazhin e Durrësit Prokuroria e Durrësit urdhëroi ndalimin e 11 persona, 9 prej të cilave femra dhe 2 meshkuj, të dyshuar si të përfshirë n
Arrihet marrëveshja politike/ Byroja e Hetimit në varësi të Prokurorisë Gjatë ditës së sotme, opozita dhe mazhoranca kanë rënë dakort sa i përket diskutimeve për krijimin e Byrosë Kombëtare të
Vasili: Brenda muajit të arrihet dakortësia për Reformën në Drejtësi Një ditë pasi Komisioni i Venecias miratoi opinionin përfundimtar për Reformën në Drejtësi, kreu i Grupit Parlamentar të
Dekriminalizimi, ja çfarë thotë Taulant Balla Pas disa orë negociatash me Partinë Demokratike, PS ka rënë dakord me Partinë Demokratike për pikat e dekriminalizimit.
Majko: Referendum nëse s'ka konsensus Socialistët përmendim referendumin si zgjidhje, duke sfiduar kështu Komisionin e Reformës në Drejtësi. Pandeli Majko ka